• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@yamahafazer - krásne tortičky
@mizulienka - krásna tortička a psík je krásny
@monika76 je ako živá waw!
@gabka75 @mia114 - krásne tortičky
7. okt 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky prosím vás jaké máte zkušenosti s potravinářeskejma barvama? Udělám třeba blankytně modrou? Nebo s těmato barvama je to prakticky nemožné?
7. okt 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak máte tu tak krásný dorty.. jste fakt strašně šikovný
7. okt 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kde se dají koupit přímo sady takového tvaru,nechce se mi seřezávat,teda jestli jsou :grinning:
7. okt 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ferinka joj - tak to sa robí ručne :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 bacha aby neušla :grinning:
7. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 to bola piplačka, čo?
7. okt 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve dokončená, na svadbu nie hlavná...
7. okt 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pristela si to perfektne zvládla, paráda :slight_smile:
7. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásna, mali sa dať ku tebe urobiť hlavnú :wink:
7. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas toho jsem se bála :slight_smile:))))
7. okt 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ďakujem si zlatá :slight_smile: :dizzy_face:
7. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridáva práve odovzdanú pre kamoškinu malú k 1. roku. Chceli Barneyho z Jim Jam, juj tak dlho som ešte žiadnej postavičke nerobila hlavu. A tie kvietky tiež nečakane dlho trvali :grinning:
7. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@jakelina nenapinam uz idem stahovat foto :slight_smile:
7. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu ich mate, len jedna je este neodfotena v chladnicke :slight_smile:
7. okt 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@vlada111 nádhera ako naozajstný :dizzy_face:
@bzucinka2 wau krásne, to nechápem ako stíhaš :wink:
7. okt 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 fúha, to som mala s tou mojou radšej počkať, nikto si ju nevšimne pri týchto tvojich nádherách :grinning:
7. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela wauw ze slana gitara, super a svadobna nema chybu :slight_smile:
, dnes som unavena, tak som len torticky krasne pokukala :slight_smile:
7. okt 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja som si ju všimla :wink: hlavne mi tu svieti tá krásna zelená :dizzy_face: a barney ako keby z telky vyskočil...
7. okt 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 kraasna torticka :dizzy_face:
@vlada111 velmi mila torticka to muselo naozaj trvat tolko tam dat kvetiniek.Ja teraz neviem co si myslela s cim bola piplacka :sweat_smile:
@bzucinka2 uzastne torticky, tiez nechapem kedy to stihas :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 super, plna krasnych kvietkov, si sa nakvietkovala co? :grinning:
@dadka212 no tentokrat som si odlozila mensieho k mamine :slight_smile: dakujem :slight_smile:
7. okt 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach baby... akurat som sa dodrbkala s tou tortou s konom... ale vobec nie som spokojna... a uz vobec to neviem odfotit... :confounded: dufam, ze sa to bude aspon malemu pacit a ze bude chutit lebo sa asi hodim o zem a pod zem...
7. okt 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@vlada111 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to nie je pravda, ja som si ju všimla a keby moja príšerka nespala, určite tu híkame obidve !!! Barnik je náš milovaný, máme veľkého obrieho plyšáka aj pyžamko :grinning: :grinning: :grinning: ale mám pocit, že keby sme mali Barnikovskú narodeninovú tortu, tak ju máme ešte k osemnástke, čo by nám ju bolo ľúto zjesť :grinning: :grinning: :grinning: Je prekrásnaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! Baby, vy ste úžasne šikovné, vždy keď nakuknem do vašej diskusie, skončím lízajúca monitor !!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha preco, ved konik je krasny :slight_smile: a aj cela torticka je isto mnam :slight_smile:
@mia114 ked deti spia :slight_smile:
7. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha náhodou je krásna a ten koník sa mi velmi páči, vyzerá ako drevený, vyrezávaný :dizzy_face:
7. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 naaadhernyyy barney :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj vsimla som si ho :wink:
@bzucinka2 prekraaasne, waaaw ta zirafka je fantastickaaaa, to by som raz chcela vediet :sweat_smile: :frowning2:
a ta poschodovaaaaa :confused: :sunglasses: :sunglasses: nemam slov :dizzy_face:
7. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, myslite si, ze dokazem zafarbit hmotu na cerveno aj obycajnou potravinarskou farbou?
kurnik, myslela som si, ze este mam gelovku a kukam, ze uz mam len tmavoruzovu :rolling_eyes: a potrebujem cervenu :unamused: chyti mi aj klasicka potravinarska farba? :confused: bo uz nemam cas ist kupovat do cukrarskych potrieb :frowning2:
7. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 @dadka212 dakujem vam moc, ale ja sa s nou akosi neviem stotoznit, nieco mi tam stale chyba? neviem... no budem sa tvarit zajtra, ze aaano presne takto som to chcela a budem dufat, ze sa bude pacit... :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
7. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nenormalny barney... a s tymi kvetinkami ti uplne verim... ono sa to nezda, ale je to piplacka jak fras :sweat_smile: :sweat_smile:

@bzucinka2 nemam slov... wow! vsetky su bombove, svadobna je neuveritelna, ale najviac ma dostala ta postel. ta je krasna!
7. okt 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zirafku zvladnes v pohode :slight_smile: dakujem :slight_smile:
@pipka a keby si malovala na povrchu? :unamused:
@lusil2005 dakujem pekne ta sa aj mne paci, uz si do nej len lahnut :slight_smile:
7. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok