• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@zdenallicka stoji RDI-cko ale priamo v zelandii len sa s nim neda modelovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 No, tam se nedostanu.. a modelovala jsem nedávno i s PDT speciál a nevyschlo to ani za týden... postavičky byly mokré a lepily se...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hehe tak to je dobry trapas, ked som ju dala opacne :grinning: ale vyzeralo to dobre a nevesta hikala, takze aspon to, nabuduce budem vediet :slight_smile:
8. okt 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka :sweat_smile: v pohode ved nevadi len na tej strane je to take rovne ako ked je umelohmotna decak z tej druhej strany z tej druhej strany je to myslim krajsie :wink:

@zdenallicka ja uz som mala specialku raz a bola v pohode na modelovanie tak dufam ze nebude ani teraz problem. len som z toho davala kilo zube a teda som sa riadne zapotila tvrde jak fras to je
8. okt 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mne PDT special tiez neschne vobec. ale strasne rada s nou robim perly a lanka a taketo vecicky, lebo je pevna a netrha sa. a nelepi sa vobec.
8. okt 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 vidis no mne asi nestihne vyschnut bo vsetko ide hned na tortu :sweat_smile: . Ale nemala som problem zeby mi postavicky sadali alebo tak nieco.
8. okt 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no sprej som aj ja rychlo minula, ale zase sa mi zdalo krajsie sprejom ako praskovou :slight_smile:
8. okt 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásne farby - pekne zladené :slight_smile: :slight_smile:
@vlada111 milučkáááááááá
@bzucinka2 wau - ty máš nafukovaciu chladničku ??????????? nádherné
@adka_praha pekná ja - aj koník aj tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina perfektná je - rovná, pravidelná, farebne zladená - no proste svadobnááááá
@katulkaaaaaa mňam - moje obľúbené :sweat_smile: :sweat_smile:
8. okt 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas dakujem pekne... :dizzy_face:
uz po nu boli, znama sa tvarila ze jeeeeeej... :dizzy_face: a volala som s pani, co som im robila tu bielo-zlatu, lebo som si zabudla vytiahnut podlozku spod torty :sweat_smile: , co si vzdy davam, nech sa mi s nou lahsie manipuluje, nech mi ju potom nejako vratia :sweat_smile: a taku velku pochvalu som dostala, ze som bola cervena asi aj na zadku... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juj to tak potesilo... :dizzy_face:
8. okt 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mrka2 vydarila sa gitara @ikula2 krásny súdok @katy1979 nádherné, a ani moje fialové nie sú fialové - to je zlá farba na fotenie :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja som rozdiel nevidela co sa tyka ruziciek alebo malych veci v pohode tou praskovou a mozno este aj lepsie lebo sa to da rovnomernejsie zafarbit. pri vacsich plochach aby neboli flaky je lepsi sprej. len ja uz som ich minula asi 4 a o perletovych ani nehovorim tie tiez stale kupujem :confounded:
@mizulienka krásne kvety :fearful: :fearful:
@dada78 podarila sa ti - krásna je :dizzy_face:
8. okt 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nádherné ako vždy - musím pozrieť na FB zblííííízka :slight_smile: :slight_smile:
@artepf nádherné a že amatér ??? - keby si videla torty niektorých dlhoročných cukrárok - profesionálok :confused: :confused:
8. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: nie mam dve chaldnicky nastastie :slight_smile:
@dm1 perletovy sprej, vidis, to ma nenapadlo ze aj taky, je, to farbim vsetko praskovou perletovou, dobry napad pohladam potom niekde kde ho maju :slight_smile:no ja som zlatou praskovou skusala velku stuhu a nebolo to dobre ale aasi ako pises, ze to bola velka plocha :slight_smile:
8. okt 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som došla na koniec - ste písali a písali - už je dopečené čo ? :grinning: :grinning:
moje torty - ale tiež blbé farby - detská nejaká bledááá
8. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@bzucinka2 už mi je to jasné :wink:
8. okt 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta je nadherna s tymi kvetmi! riadne velka a teiz vysoky ten vrch. kolko vazila?
8. okt 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no sprej je super perletovy hlavne ked chces celu tortu miernepostriekat je to krasne rovnomerne praskovou som mala flaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
ďakujem - cca 9 kg - 26 - 21 - 16 a výška 36 cm
8. okt 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uzasne torty a ta poschodova... no nadhera!!!!!! a tie kvety prekrasne! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas vidis by som povedala ze ma isto viac vypada vacsia. krasna je veru
8. okt 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 krasna torta a ta chobotnicka s tou ciapkou,super :slight_smile:
@dm1 krasne obidve, dufam, ze aj ja sa raz odhodlam na coko tortu :0)
@artepf krasne vsetky
@anibas prekrasna je ta svadobna, boze tie kvety, to si ako dlho robila, nepochopim ako sa to robi, zviem, ze na drotiku su, ale netusim, ako si ich tam dostala :slight_smile:
8. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 šak je superská :slight_smile:
8. okt 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 no tak to ja by som zase tri nezvládla a ešte k tomu aj 3D tortu, to nehrozí :grinning: . Krásne ich máš.
8. okt 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ty si sa pekne rozbehla, klobúk dolu. Krásne sú, a tá čipka...
8. okt 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásne Dani, ja tie tvoje čokoládové nechápem :frowning2: . Ako sa toto dá urobiť, paráda :wink:
8. okt 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 moc díky za pochvalu, to potěší, když vidím, jaké krásné a dokonalé dorty vytváříš ty :sunglasses: . Jinak nevíš jaká by mohla být alternativa považského cukru u nás v Čechách? Že bych to vyzkoušela.

@bzucinka2 jo jo, květy jsou na tom dortu živé, ale naaranžovat je do ampulek s vodou dalo víc práce než vymodelovat je z hmoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zdenallicka a jaké suroviny používáš? Já dělám recept na 20 dkg sušeného mléka, 20 dkg cukru moučka, 3 lžíce pšeničného sirupu, 3 lžičky oleje, trochu vody a aroma. A vzhledem k tomu, že jen sušené mléko stojí 80,-, tak když si vypočítám suroviny na kilo hmoty, vychází to tak na 130,- :sweat_smile: .
8. okt 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani ja som sprej ešte nemala, ale tiež pre lesklý efekt práškujem. Ja používam neutrálnu, som s tým spokojná. Keď to len nasucho potriem je to jemnučké, riedim len vtedy, keď to chcem mať silnejšie.
8. okt 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok