• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@vera_vila
@luba142

Tyhle jsem nepekla já..:grinning:
8. okt 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 @vera_vila ďakujem za pochvalu, od vás tu, vždy veľmi poteší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. okt 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem :slight_smile:
@marci2305 jej to je podarene :slight_smile:
8. okt 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jaj nejako mi unikla, ale je krasna aj bez tych postaviciek :slight_smile:
@luba142 krasna :slight_smile:
@lamps sanka mipadla krasne kvietky :slight_smile:
8. okt 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja mam nieco taketo ak sa netrafim na male kvietky vopred sorry, ale na tych mini obrazkoch ked vyberam, tak az tak nevidim velkost kvetov :slight_smile:
:
8. okt 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ikula2 pekna vesela torticka
@zlatat krasne... ta jesenna sa mi velmi p;aci
@marci2305 jej... velmi mila torticka
8. okt 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna krasna torticka, vela rady ti nedam, lebo este som taketo lalie nerobila, ale tvoja sa mi paci... a perlicky su pekne tiez, mne pride moj perlickovac na buduci tyzden, tak uvidim ako sa s tym robi :slight_smile:
@luba142 krasna je... taka jemnucka :slight_smile:
@vera_vila pekna,,,, futbalove su aj u nas in :slight_smile:
@lamps no comment... tie kvietky nemaju chybu :slight_smile: nadhera
@zdenallicka OMG... ja uz tu asi nebudem pozerat...kde sa ja hrabem s mojimi ubohymi dielkami ... to vy aj niekedy spite? uzasne... nadherne
8. okt 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja neviem, uvidím o pár dní, mrcha má prísť zajtra - zatiaľ to na ňu nevyzerá ale tehu test je stále negat. No teraz som nedokázala tú tortičku dokončiť - nechám si to na zajtra ráno, taká som unavená ako kôň :unamused:
8. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ďakujem
aj vám ostatným veľmi pekne ďakujem za "páči sa mi" :sweat_smile:
8. okt 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana Synek hrával fotbal a slíbila jsem mu fotbalový dort... Na začátek jsem zvolila jen něco jednoduchého, abych si ohmatala marchmallow hmotu, kolegyně v práci mi na ni pěla chválu... Moc se mi tehdy nepovedla, ale jedlé to bylo a na ten dortík se to také nanést dalo, tak jsem byla ráda...
8. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kočky, vybrala som nejaké hádam sa im bude páčiť :slight_smile:
8. okt 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky v pondelok nám posiela balíček z MMB a práve som pozerala, že dostala nový tovar, tak ak chcete šup pozrieť a poprípade doobjednam ešte...
8. okt 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja mám Gold Pearl Sugar Artistry. Je skôr perleťová strieborná, ale nefarbí, len dodáva lesk.
8. okt 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps páči sa mi, je iná ako tie klasické.
8. okt 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam od rainbow dust - comet white. Je krasna ale ten sprej este doda tomu taku perlet ked striekam na biele ruze tak su take ako smotanove perletove a to sa mi moc paci. No skusim nieco pozriet este

@dadka212 super idem k nej kuk na MMB ja som chcela tu zelenu otlacaciu podlzku a tu nemala 2 dni dozaud ked som pozerala tak snad uz bude
8. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 poslala som ti ip :slight_smile:
8. okt 2011 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dadi, prosim ta posles mi adresu na tu pani z MMB, nejak som to zapotrosila :frowning2: dakujem
8. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to tam tuším nemá...

kočky inak mňa porazí, tak nakoniec je z poschodovej torty s malými kvetinkami taká torta do 2kg aby nebola drahá a ešte sa pani, že sa jej zdá vela dať tolko za tortu, a sa jej nepáči te biely podnos, nepáči sa jej tolko vecí, že som aj zabudla už čo všetko...
8. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 toto sa mi tiez stalo tento tyzden najprv objednavka na obrovsku tortu a nakoniec je z nej maly kruh max do 20eur :angry:
8. okt 2011 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no mám chuť ju niekam poslať...
8. okt 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 máš IP
8. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty brdo na svadbu prist s 2 kg tortou by som sa hanbila jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja robievam tie darovacie tak 4-5kg. Iba raz som robila 3kg
8. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ludia su vsak vselijaky,ale najmensie som tiez robila 3kg @dadka212 sak ju posli :grinning:
8. okt 2011 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no čo ti poviem :sweat_smile: už sa mi neozýva asi si to rozmyslela aj sa budem tešiť keď je to tak, ja tie 2 kilové ani neviem robiť, vždy urobím aspoň 3kg :sweat_smile:
8. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa pošlem ju asi do cukrárne tam ju schladia raz dva :sweat_smile:
8. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 napis jej ze bohuzial ale mas toho vela ,a s takou dvojkilovou je rovnaka robota ako s velkymi :grinning: ja by som ju hned vybavila,akoze ti mas zakaznikov dost tak co...takyto vecne nespokojni by nas ani nemali otravovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2011 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, dnes som robila pre naše krpane na dvojoslavu, tá potvora Minnie ma ale potrápila - šmikla sa mi, keď som ju dávala na tortu a polámala si šaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak len takto kamuflujem :grinning: (foto je na figu, ale je večer :D )
inak krásne diela tu opäť pribudli :slight_smile:
8. okt 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@katulkaaaaaa no veď na budúci víkend mám už 2 takže mám čo robiť...len som ju chcela robiť lebo také jemné sa mi páčia a chcela poschodovú a zrazu toto...to fakt nezarobím nič
8. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a mohla by som aj ja niečo objednať si??? :wink:
8. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok