• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zuzkat1 ak si narežeš višne a pridáš šťavu, aby si mala toľko ako mandarinkový kompot - môžeš urobiť trasený krém: Dr. oetker Creme Ole+ 250ml šľahačky + tie višne so šťavou - dáš do zatvárateľnej nádoby, trasieš 30 s. a hotovo - 1 dávka je 2x na korpus cca 18 cm :wink:
10. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja kupujem hotovy marcipan - nerobim si ho doma :slight_smile: ale potahuje sa s nim dobre, povedala by som ze aj lepsie nez s WI, len je dost lepkavy, tak treba vela podsypovat s praskovym cukrom. A aj sa dost zle farbi, aspon ten co mam ja, tak nie je taky krasny hladucky ako WI ale stale je v nom vidno tie pomlete mandle :slight_smile: Nam doma vsak nic ine nechuti, tak pouzivame to :slight_smile:
10. okt 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem, stuzovac slahacky tu nikde nezozeniem, ale tie slahacky tu su velmi velmi huste, tak dufam, ze to pojde aj takto :slight_smile: dam potom vediet, budem ju robit v piatok :slight_smile:
10. okt 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Vladi prosim ta napises mi este raz recept na ten coko krem s besamelom? som to niekde zapotrosila :unamused: dakujem krasne
10. okt 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ďakujem, to ma nenapadlo :wink:
10. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem..od teba specialne potesi chvala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka1 4 polievkové lyžice kukuričného sirupu :wink:
10. okt 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dik za lajky chcem sa spýtat aku plnku davate najčastejšie do mramoroveho korpusu čo sa najviac hodí?
10. okt 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ano wiltonka, ja ked som ju kupovala, mali dokonca niekolko odtienov :wink:
10. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ta lienkova torticka je uzasna, velmi sa mi paci :dizzy_face:

Baby dakujem za vsetky lajky,vzdy mi urobia radost :dizzy_face: . A prosim uz sem nedavajte linky co ma kto nove v obchode, lebo si zase nekupim topanky ale nieco veeeelmi dôlezite na torty :grinning: :grinning: :grinning: .Uz slintam nad sadou stencils ,zilkovac na pivonku a neviem co este vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha dakujem si zlatusik :wink:

no toto inak aj ja mam problem...ze klikam na linky sup sem sup tam a objednavam jak zmyslov zbavena :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt ze nemam peniaze :grinning: sak su v cukrarskych pomockach :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
10. okt 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana neviem ci ti uz baby odpovedali, no ja tam davam maslo hned ako odstavim z plynu, necham rozpustit a poriadne metlickou rozmiesam, necham chladit a rano vyslaham.Nic sa nezrazi :wink:
10. okt 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha dakujem... ja to teda skusim ... drz palce :slight_smile: pre istotu kupim viac slahacky a aj cokolady, keby nevyslo skusam dalsie moznosti :slight_smile:
10. okt 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jeden paroh tak a druhy tak :grinning: fakt!
prvy som robila tak ze som nadpajala, ale to mmf ide zle nadpajat tak aby to nebolo vidiet, tak druhy som robila z jedneho kusu. ani neviem ktore bolo jednoduchsie... ale ked nakoniec urobis to ryhovanie, tak to aj tak spoje zakryje...
10. okt 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim prosim PROSIM o radu niejaky recept na čokohmotu alebo ako dostanem taku dokonalu hnedu ako na tej kabelke? ja som si našla ale len s kukuričnym syrupom len neviem kde taky syrup mam zohnať
nemate niejake ine recepty alebo niečo take?
10. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja mam tento recept od pristelky a je super: Uvar jeden visnovy kompot s dvoma zlatymi klasmi. daj na korpus, a na to daj slahacku vyslahanu so stuzovacom. takto som robila svoju prvu tortu - tu Natalkynu narodeninovu a bola super.
10. okt 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tica ja robievam cokoladovu mmf... pockaj pohladam recept.
10. okt 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,kupila som si tu rastlinnu šlahačku,takže ako na krém???a ešte aj ovocný jogurt,niekde som to čítala že to tak spolu treba vytoto :grinning: :grinning: :grinning: ....a ako?aj želatinu do toho treba:?
10. okt 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 netreba. normal vyslahaj slahacku, do toho daj jogurty, a este preslahaj. zhustne to jak fras. na tortu a sups do chladnicky. len daj trosicku viac slahacky ako jogurtov. nech je to tuhe. :sweat_smile:
10. okt 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jeeeeeeeeeej ty si zlata toto som hľadala len som to nevedela najsť si poklad :wink:
10. okt 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mam objednavku tortu pre muza k 30tke,vsetko nechali na mna ze kludne aj poschodovu....mate nejake napady?pivo ze nie...kludne kruh ale ako ozdobit? :confused:
10. okt 2011 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja by som chlapovi spravila bednicku s vinom. na to sa uz dlho chystam ale nemala som este sancu ho spravit :sweat_smile:
10. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to je taká tuhá tá rastlinná? a netreba robiť z celeho litra nie?
10. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 + do tych visní dat cukor
10. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcela by som vas poprosit o radu, z akeho inetnetoveho obchodu objednat pismenka funky abecedu aby som to do piatku mala. u nas v obchode ju nikdy ked tam idem nemaju :angry: . dakujem za radu, este dnes by som objednala
10. okt 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja mám tento týždeň robiť tortu pre 61-ročného chlapa a má byť margarétková :sweat_smile: a ladená do žltej :sweat_smile: .Videl takú v mojom albume a vraj bol z nej unesený.
10. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alicc v tej tortomanii ako ti pisala 79zuzana ju urcite maju. dnes sme tam boli :slight_smile: zvazovala som ju kupit...
10. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok