• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@katulkaaaaaa skus mrknut na www.pinkcakebox.com Ja tam vzdy nieco najdem,moja oblubena stranka :wink:
10. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina naozaj sa nemáš za čo hanbiť, parádna je aj v akcii :wink:
10. okt 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps mas aj na FB alebo inej stranky tvoje torty, rada by som sa pozrela, mas ich krasne :slight_smile: dakujem.
10. okt 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mám na fb - som tam pod menom Andrea Halová s fotkou malej slečny v slnečných okuliaroch. Ďakujem za pochvalu :sweat_smile:
10. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeejj... ake krasne torty tam maju ;)
10. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jeeej ulozila som si tu stranku a idem sa kochat
10. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ty si číslo :grinning: . Ty sa tých 3D bojíš asi ako ja :grinning:
10. okt 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aj ja som sa chcela pozrieť na tvoje tortičky a mne ťa vobec nenašlo :confused: :confused:

@daducha som si tú stránku uložila,krásne tortičky sú tam :slight_smile:
10. okt 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a dala si si Andrea Halová?
10. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk tam ani nechoď, sú hrozne drahí :angry: . Dokonca tak drahý, že kúpou dvoch gelových farieb prerobíš toľko, že si ich môžeš objednať z internetu.
10. okt 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no neuveris mi, ale nasla som taky fotopostup podla ktoreho to nevyzer az tak zlozilo, dnes som si upiekla korpus a zajtra to vyskusam, normalne sa chcem sama presvedcit, ci to zvladnem alebo nie :confused: :grinning:
10. okt 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som nasla,mala je aka herecka :grinning:
krasne torty mas a tie vytienovane kvety, krasne :slight_smile: len sa mi neda lajkovat, lebo nie som priatel.
10. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka :sweat_smile: malá je riadna parádnica, to sa sama tak nahodila :grinning: . Ak chceš pošli mi žiadosť o priateľstvo
10. okt 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádhera, máš talent, vidieť to na tých ružiach. U nás maľoval dedko, moja mamina je výtvarníčka a mužík tiež, takže to mám v oku ako to má vyzerať a u teba to teda vyzerá naozaj dobre :grinning:
10. okt 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka tak to je slovo do bitky. Klobúk dolu, ale páči sa mi tvoj postoj. Do kelu, žeby som aj ja už nejakú 3D urobila? :grinning:
10. okt 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps podla mena mi nenašlo,neviem prečo,ale z toho linku hej....idem sa pokochať :slight_smile:
10. okt 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 :sweat_smile: ešte sa mám teda čo učiť, ja robím tortičky len od februára tohto roku
10. okt 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka super tesim sa ze ides do toho a zvladnes to o tom ani nepochybuj.
10. okt 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 si zlata, dakujem :slight_smile: ja o tom pochybujem, ale nic sa nedeje, aspon to vyskusam a idem vyskusat aj novy krem od @vlada111, takze luto mi nebude aj ked hafan nevyjde :grinning: :grinning:
10. okt 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ale on vyjde my ti verime. ja som robila akurat toho somarika z macka pooh no kolena sa mi triasli tyzden dopredu
10. okt 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nádherné tortičky, som si aj ja pozrela......a teda ja sa mám čo učiť a to ich už robím rok, ale mám pocit, že už to lepšie nebude :unamused:
10. okt 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 @katulkaaaaaa toto sa mi na Slovensku nepáči. Samé nedokážu a keď to dokáže druhý tak radšej neveria, že to urobil on, lebo by ich roztrhalo. Ja nie som registrovaná na Tome a asi ani nebudem :wink: . A ani nemôžem, mám za sebou len pár tort :grinning:
10. okt 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tie tvoje kvietky sa mi veľmi páčia,sú krásne...ale všetky tortičky sú krásne :slight_smile:
Ja som si dnes od mamy doniesla formičku srdiečko zúbkovanú,že skúsim tú pivonku čo tu bol ten postup,no neviem čo z toho vyjde :confused: :slight_smile:
10. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 a vedela si co a ako? kde mas dat puncovinu, kde ubrat a tak? ja nemam taku priestorovu predstavivost, take tie klasika torty je nieco uplne ine, ale 3D je ine kafe :grinning:
10. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tak to jsou opravdu super stránky.. nemůžu se vynadívat.. jen, aby mě zajímalo z jaké hmoty to dělají :grinning: vypadá to už jak plastelína
10. okt 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka neboj budeš vedieť, ja som úplne nemehlo a nejaké som už stvorila :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sa teším na tvoj výtvor :dizzy_face:
10. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som mala uložené na ktorej strane je ten postup na pivonku napísaný,ale toto nové číslovanie strán je otras,to sa mám preklikávať cez 300 strán? :confused:
10. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok