• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@lucula73 ja som tú pivonku už skúšala a nedopadlo to dobre :grinning: . Ale tiež sa ju chcem naučiť snáď sa mi to niekedy aj podarí, že sa bude na skutočnú pivonku aj podobať :sweat_smile: . Ja som mala doma tiež také zúbkované srdiečko, používala som ho pri pečení vianočných medovníčkov a záhadne mi doma zmizlo :wink: .
10. okt 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aj ja som zvedavá,čo vykúzliš....sa teším :slight_smile:
10. okt 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nooo tak to ja teda ani nejdem skúsšať radšej :grinning:
10. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 prečo? si len prehnane sebakritická. Tortičky máš pekné.
10. okt 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka špeciálne repete pre teba :grinning: Kakaový krém bešamelový: 6 dkg hladkej muky, 6 dkg masla, spravit zaprazku, zaliat 400 ml mlieka, po zovreti odstavit....
po vychladnuti spojit s 20 dkg masla, 20 dkg praskoveho cukru, kakaom
10. okt 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale no, nepreháňaj :slight_smile: . Ja tiež len skúšam. Ale tá lienková fakt super, aj tie kvietky na trubičkách bol výborný nápad.
10. okt 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ale nie ja som to nemyslela tak, aby som ťa odradila. Len skúšaj a potom sa pochváľ ako sa ti podarila, určite sa podarí. Aj ja sa budem snažiť.
10. okt 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 to musím taky uznat, že tohle číslování je fakt dost nepovedený..
10. okt 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 specialne ti dakujem :slight_smile:)))
10. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka nevedela vyrezala ako som myslela ze to je ok a dotvorila podla obrazka. vies ze sa vzdy bojime toho co sme este nerobili. tiez by som sa pri psovi asi pototo a nespala kvoli tomu. ja som macku napr. pred casom odmietla
10. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ja som pani napisala, ze si to potrebujem premysliet, trapne, ale nevedela som, co ine jej napisat :confused: :confused:
10. okt 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosim vas na akých vahach vazite hotove torticky?
10. okt 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja na detskej vahe ta je do 20kg. ale pokial viem tak baby na osobnej vahe. odvazis seba bez torty a s tortou.

@mizulienka tak ja som to robila pre kamosku a nerucila vysledkom. viem ze som pocitala s alternativou ze ked sa to nepodari tak peciem kruh s krtkom na vrchu
10. okt 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ja dávam aj želatínu, lebo sa mi to zdá riedke
10. okt 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela male na klasika kuchynskej ale ta je len do 5kg a ostatne na osobnej. Najskor sama :zipper_mouth: :pensive: a potom s tortou
10. okt 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zajtra pre sestru na kruzkovicu (studuje rozvoj cestovneho ruchu a agroturizmu)
10. okt 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@dm1 to by som mala depresie keby som sa mala vzdy pri torte stavat na vahu a pripominat si kolko vazim :zipper_mouth: radsej robim len do 5 kg :sweat_smile:
10. okt 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lusil2005 :grinning: prave preto davam coraz castejsie vazit torty manzelovi :sweat_smile:
10. okt 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katy1979
@dm1 holky dakujem, vsak to ze ja mam kuchynsku odveci :angry: a taku tu osobnu ta si vazi asi len podla sympatií :grinning: tak pozeram co by som kupila a nasla som balikovu vahu :grinning: do 25kg s presnostou na 2g ci co to tam pisali, prosto vazi aj listy za 29€ tak tuhô premyslam :confounded:
10. okt 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela fuha tolko penazi za vahu mi pride veru dost :unamused:. Ja mam osobnu taku super ze vazi o 10 kg menej ale aj tak je to hroza co tam vidim :zipper_mouth:. Vzdy odvazim najskor seba potom seba napr. s 5kg cukru pre skusku ci dobre vazi a potom s tortou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no z tychto balikovych bola najlacnejsia, a mohla by som na nej vazit aj suroviny, co ma ale hooodne odradza ze sa na nej isto nebude dat vynulovat vaha trebars misky :frowning2: a zas mrkala som aj osobne, tie su ale len od 5kg vyssie :unamused: by som chcela vsetko v jednom :grinning: a za malo euráškov :grinning:
10. okt 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no máš za sebou pár tort, ale tie torty sú fakt dokonalé :dizzy_face:
11. okt 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem za odpaz na stranku ....toto sa mi zda super pre chlapa o ktorom nic neviem,a rodina povie nechavame to nas....takze uz len vybrat ktoru :slight_smile: hlavne sa spytat do akej sumy sa mam zmestit :dizzy_face:
11. okt 2011 o 08:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ja keď robím nad 5kg - odvážim každé poschodie samostatne a potom zrátam - ke&´d mám len jedno veľké poschodie - cca 7kg auto - tak som si odvážila bez krému a potom osobitne krém na potretie a osobitne PDT a tak zrátam
11. okt 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a nějaká váha co ubere deset kilo není???,Tu bych potřebovala pro sebe :grinning: :grinning:
11. okt 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina pošlem ti mojho syna,pred ním ked niekto je,tak muto vždy zoberie,alebo slintá že ma až chuť prejde.....takže radšej nejem... :grinning:
11. okt 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11 pošli pošli, budu ráda. :grinning:
11. okt 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: ty si cislo :slight_smile:
11. okt 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jemine nemáš toho doma dosť?????musí byť veselo.....moja dcera ide do puberty,minule zjedla doobeda pol bochnika chleba....ach toto bude kto živiť?
11. okt 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ani se neptej kolik kupuju denně rohlíků. Už se mě asi dvakrát ptali u pokladny v supermarketu, jeslti jsem vedoucí z nějakého tábora. Mysleli si, že nakupuju snídani pro dvacet dětí :grinning: :grinning:
11. okt 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok