• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela no som rada ze som pomohla ale idu tam tie baterky take male ako do hodiniek a jedna stoji 1,85e....cize nakoniec ma vaha vysla na 12e :slight_smile: za 13e maju myslim v lidly
13. okt 2011 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no super, aj keď mne to nesúri. Má tam už aj farby? Idem kuknúť.
13. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dadi ja by som to nerobila,ja som tu pouzivala do jahodoveho zeasanu,len som rozslahala a bolo
baby poradte mi na stvorec 36cm kolko si mam zarobit zeasanu?minule som neodhadla mnozstvo bolo toho ako na tri torty :angry:
13. okt 2011 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci já rozšlehám 1 máslo a do toho jenom zašlehám tu kostku toho kaštanovéh pyré. :astonished:
13. okt 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 a ktora lidlova kati, trvanliva ci klasicka v kelimku?
13. okt 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to bola klasicka v takej cervenej krabicke
13. okt 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa podla mna aby tam islo tak liter tekutiny t.j. slahacky aj vody dokopy
13. okt 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dakujem sa vsetky pekne kometare k fotkam :dizzy_face: :dizzy_face:
Inac ja pouzivam len slahacku z lidla tu v cervenej krabicke a som snou dost spokojna, z horkej cokolady parizsku slahacku mam vzdy super, ale z bielej cokolady sa mi nejak nedari, uz sa ju aj bojim spravit,z e sa mi zase zgrcne. baby aku pouzivate bielu cokoladu? ci to neni aj v cokolade ze sa mi vzdy pokazi, minule som pozuila taku obyc z bily, bo inu som nemala.
a ta tortova slahacka z tesca taka v bileej krabicke segra z nej robila parizsky krem a bol total husty ze potom pridala do neho este z normalnej slahacky :sweat_smile: takze hustota je urcite z tej tortovej slahacky dost
13. okt 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Ten jsem přesně dělala já!!! :grinning: :grinning: Je to jednoduché...:slight_smile:
13. okt 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@zdenallicka dej mi svoje FB stránky, odkaz. Ráda bych tě měla v přátelích a podívám se i na dortíky
13. okt 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka aka krasna torticka :slight_smile:

dievcence, tak sa vytesujem,,, dnes mi dosla cast mojej objednavky z ebay z ciny... ozdobny valcek, vytlacatka listky na ruze 3ks a vytlacatka motyle 3 ks... vsetko som som odskusala a su super, vyzeraju uplne ako originaly, len s tym rozdielom ze stali o 80% menej :grinning: :grinning: :grinning:
valcek bol od tohto predajcu.. posiela aj na sk za free postovne :slight_smile: http://www.ebay.ie/sch/Cake-Decorating-/57211/i.html?_catref=1&_fln=1&_sac=1&_ssn=peco_london&_trksid=p3911.c0.m282
13. okt 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ty si kúpila od Raja šľahačku 36%?lebo tú čo som sem ja hodila ten obrázok to nebola od raja a stála skoro 2 eurá :confused: :confused:
13. okt 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nekúpila len som ju videla v obchode...neviem na 100% či bola od Raja ale stála niečo vyše eura neviem presne 1,50 asi? ja som sa len pýtala, či je vhodná aj na zohrievanie na parížsku šlahačku
13. okt 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka ahoj ja ta tiež požiadala, mas tam asi milion torticiek :wink: uužasne
13. okt 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci já jsem zkoušela dva různé krémy z toho kaštanového pyré a držely dobře oba, jeden byl s máslem a zakysanou smetanou a druhý byl se šlehačkou v prášku a mlékem. Ten s máslem byl o něco pevnější
13. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 aha cize trvanliva :wink: uz viem, dik.
13. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana tak to je super ze ti to prislo .. .., ten valcek v prepocte n eura ta kolko vysiel??
13. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: tak som sa dozvedela teraz, že holka chce scooby doo postavicku na tu tortu, krucis a ja som mala taku krasnu 2D vybratu, vsetky postavickove sa mi nepacili bo scooby sa vymodelovat asi pekne ani neda :frowning2: tak som zufala asi celu noc budem modelovat psa :cry: a to absolut neviem akeho a ako pak z celou tortou, aaach som z toho smutna :frowning2:
13. okt 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko valcek ma stal 5.99 eura ... postovne bolo zadarmo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz som ho skusala ale len tak na linke :slight_smile: v sobotu skusim takto potiahnut tortu :grinning: :grinning: :grinning: uz teraz mam stresy
13. okt 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka paráda, aj musím všetky moje hodiť na FB.Ach, len ten čas.... keď ho nieto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. okt 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ozaj lopta sa podarila.. bola na 1* ...vychválená..
13. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna
@jakelina
@dadka212
no já jsem si říkala taky že to udělám jen s tím máslem, ale na sobotu mám dělat panenku (takovou tu z bábovky) a oni nechtějí nic máslového... :stuck_out_tongue_closed_eyes: šlehačku mám práškovou takový růžový sáček z Kauflandu, tak asi zkusím nějakou jinou.. :confused: a ještě jsem se chtěla zeptat, před potahováním to mažu máslem s nutelou, stačilo by kdybych to omazala jen marmeládou, nebo se to bude 'topit'??? :confused: :sweat_smile:
13. okt 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prosim ta nevies ako je to stym stretkom v trencine ci sa uz nasla niaka miestnost a kedy by to asi tak bolo?
13. okt 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raci můžeš jenom marmeládou nebo nutelou, to by taky nechtěli???
13. okt 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka aj na tuto som mrkala, už sa mi o obrazkoch so scoobym bude aj snivat :frowning2: ona praveže chce 3d postavicku. Inak by ma piclo keby mi rano napise na tie torty co som jej posielala obrazky že može byt :zipper_mouth:
som chcela nieco taketo len by tam bol aj ten shagy a bola by v ružovo fialovej bez poschodia : http://www.flickr.com/photos/lennyespinoza/2638249819/ mne sa tato hodne pacila
13. okt 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ten je boží a ty barvy, takové nikdy nenamíchám :unamused:
13. okt 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok