Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

swiss
14. okt 2011

dievčatá, nemáte prosím nejaké torty so žabkami na išpiráciu? Väčšinou som našla 3D, asi zle hľadám. ☹

mrka2
14. okt 2011

@livia76 😲 😲 😲 to si sa teda namakala!!! a perfektny napad tie torticky ako stromceky. to vidim prvykrat! super! no mne by sa to veru nechcelo 😝 😝 😝 sikulka. a verim,ze zelenu uz nechces ani vidiet 😀
@alenv ved je uplne dokonala!!! no veru ani ja by som taku neurobila a to uz mam nejake tie torty za sebou 😕 perfektna!
@akme tak to je neuveritelna torta, velmi sa mi paci!!! naozaj krasa! 😵 😵 😵 aj tie kvietky neznameho 😀 druhu su krasne 😵

mrka2
14. okt 2011

@swiss http://www.google.sk/search?q=frog+cake&hl=sk&b... je tam vela 3D,ale su tam nejake aj take klasicke celkom pekne 🙂

lusil2005
14. okt 2011

@mia114 jasne, kedykolvek. 😉

lusil2005
14. okt 2011

@katulkaaaaaa jasneeee, az do konca! 😀 😀 😀

lusil2005
14. okt 2011

@akme kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne!!!!!!

pristela
14. okt 2011

@katulkaaaaaa ja ti ani neviem ako sa to ma podla spravnosti robit 😕 ja si 2D predstavujem tortu a na tom plochý obrazok a ako ho uz urobis je len na tebe, myslim 😕 myslela si , že kontury si robila spendlikom , abo co?

mrka2
14. okt 2011

pridavam svoje

pristela
14. okt 2011

@mrka2 jeeeeeeeeeeeej, ja chcem okoštovaaaaaaaaaaaat 😝 , tá lienka kolko vazi? vypada byt ťažka aka je velka. Inak ako mrkam na ten sudok mam strasnu chut na rumbu 😝 byval taky dezert-teda za mojho detsva 😀 😀

anibas
14. okt 2011

@mia114 ja som taká náladová - ke´d mám 1 chcem m žiadnu veľáááá a keď mám 3-4 - tak nechcem žiadnu 😀 😀 😀 😀

mrka2
14. okt 2011

@pristela 😀 😀 😀 rumba je taka mala cokoladka, este stale ju maju v obchodoch 😀 dezert si nepamatam,ale tuto cokinu ano, to som este v skolke jedavala 😀 no lienka ma 3,5 kilka. nie je tazka 🙂

broucek2
14. okt 2011

@alenv nádherná dorta, máš velký telent

dajna11
15. okt 2011

@livia76 fuuuuuuuuuuuuuu to si viem predstaviť....ako ruky boleli..

alenv
15. okt 2011

@mrka2 děkuju moc.. to jsem nečekala, že se bude tak líbit, ale co to povídáš, vždyt tvé dorty jsou překrásné
@broucek2 😵 😵 mooc děkuju i za pomoooc

alenv
15. okt 2011

@nelicefo 😵 😅 mooc děkuju

dajna11
15. okt 2011

dakujem vám dievčatá za lajky 😀

mia114
15. okt 2011

@akme , @alenv uzastne torticky 😵 😵

mia114
15. okt 2011

@lamps kraasna 😵
@mailli , ze prva, ved je uplne super 🙂
@livia76 uuuzastna tortick a tie stromceky supeeer napad, perfektne 😵

mia114
15. okt 2011

@mrka2 krasne, leinka je uzastna 😵

reruna
15. okt 2011

@mrka2 krásná beruška 🙂

reruna
15. okt 2011

@alenv ten je nádherný 🙂 máš fakt talent, kdybys viděla můj první! 😀 tenhle je jak od profesionála 🙂 🙂
@akme krásný!

mizulienka
15. okt 2011

@livia76 perfektny napad s tymi stromcekmi, ako si robila ten kraj, kliestikmi alebo si narezavala?
@mailli perfektna prvotina :0)
@lamps perfektna, krasne jemna a tie ruze :0) cim si prosim ta robila tie kvapky rosy?
@alenv toto ze je tvoja prva torta? je uplne perfektne potiahnuta, krasne vymodelovane no super
@akme krasne kvety a krasne farby
@mrka2 krasne obidve, krasna lienka 🙂

katulkaaaaaa
15. okt 2011

ahojte balicek chlapovi k 30tke...inak sa mi dari pani ze torta max do 30e...no a tato krasavica ma zase 4,3kg...odteraz pri objednavke hovorim - + 5eur,lebo sa poslednu dobu neviem trefit do vahy...dam jej to za cenu ako sme sa dohodli jasnacka

lussy23
15. okt 2011

@livia76 - nádhera @adul67 perfektná @marci2305 - krásny @zdenallicka - náááádherná tortička @janulkamartinko - krásnučká
@lamps - krásnuučké
@mailli - krásna

katulkaaaaaa
15. okt 2011

a toto je ta nestastna torta ktora vcera skoro skoncila v kosi 😝 teraz drzi ako das,pre manzela k narodkam 🙂

reruna
15. okt 2011

@livia76 tak je paráda ty stromečky!
@lamps krásné kvítečka!
@mailli na první úplně bezvadný!

mrka2
15. okt 2011

@katulkaaaaaa krasne! ten Indian je super 🙂

alenv
15. okt 2011

@mizulienka děkuju moc.. je fakt, že mi to potáhnout šlo dobře.. a to nemám ani žehličku.. jen ruce😀 ale nastudovala jsem si jak na to, tak se to hned povedlo. už se těším na další.. jen musí být příležitost 😀 ale já si ji brzy najdu
@reruna jinak holky opravdu první a celkově jak první dort tak první potahovaný..
všem moc děkuju

alenv
15. okt 2011

@katulkaaaaaa povedla se moc, to bude radosti

reruna
15. okt 2011

@katulkaaaaaa ten indián je supééééér 🙂
@zdenallicka ten dort s Krtkem je nádherný, úplně do detailu propracovaný, nádherné barvy i papír na podložce sladěný, kolik vážil? Škoda, že si pro to nemohla přijít ta paní, co to objednávala, tam by byla reakce určitě plně jiná, ta paní měla držet ústa - však to neplatila ze svého, chudák ty - která ses na tom namakala a chudák ta, co to objednávala, jí bude nadávat celou oslavu a úplně jim zkazí radost 😖