• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@katulkaaaaaa Kati perfektne su obe, ale ten indian je uplne perfektny :slight_smile: manzel bude rad :slight_smile:
15. okt 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem :sweat_smile: . Kvapky rosy som robila ModecorGel-om. :sweat_smile:
15. okt 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv @mrka2 @reruna @mizulienka dakujem :slight_smile: manzel videl uz vcera ale on je taky detailista...ze ci este nespravim toto a hento...no nespravim chcem aj spat :grinning: ale mrzi ma ze som zakusok nestihla nemate nejaky taky narychlo?oslava bude o 15tej....nic zlozite....
15. okt 2011 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 lienočka je neskutočne milá :sweat_smile:
15. okt 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate prosim, overeny korpus na 16 cm formu na tortu?
inak take krasne torty, co tu robite, klobuk dolu :slight_smile:
15. okt 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Kraje stromčekov som nastrihávala :grinning:
15. okt 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 :slight_smile: To áno...Ale som domka na PN - tak mám čas..:slight_smile: Stála za to!!!
15. okt 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa hej bola si po ňu, pekne som sa trafila do 25eur a pani bola velmi spokojná, aj tringelt som dostala 3eura :grinning:
15. okt 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka si zlata dakujem...a kde zoženiem farby?ja mam len na punčovy..a veru ine som ani nevidela...
15. okt 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte moje.chcem sa opytat ,ake mlieko pouzivate na marcipan..
15. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to su tam ine ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@livia76 krasna a to si tam ako pisala rucne vsetko tak krasne? :confused:
@mailli je krasna si velmi sikovna :slight_smile:
@lamps suprova :slight_smile:
15. okt 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv uzasna a ze prvotina, to ti ani neverim :slight_smile:
15. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no vidis super este aj tringelt si dostala :slight_smile:
@mrka2 po vcerajsku ta fakt viem pochopit ze ta nebavia tie futbalove a podobne hovadiny pre chlapov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2011 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dorty jsou tu čím dál krásnější, až nestačím zírat :slight_smile: jen mě se nějak nedaří, když dělám něco honem honem mám nějaký chramlavý ruce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak přidávám - mramorový korpus, marmeláda, kaštanový krém, mléčný 'marcipán' (- na ten už prdím, špatně se mi s ním dělalo..) :confounded:
15. okt 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@bzucinka2 fakt :grinning: nekecám.. jste moc hodný holky
15. okt 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam svoje vcerajsie a mam hotovo :slight_smile: . teraz to bolo uz lepsie isla som spat o 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
15. okt 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@akme prosím nemaš fotopostup na tie velke kvety čo maš na tej tortičke to je robeny každy lístok zvlašt ?su velmi pekné :wink:
15. okt 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky moje drahomilovane!!!! Tak posledna objednavka je odovzdana, mozem sa pustit do mojich tort... Tato bolal na zelanie. Mascarpone plnka. 5 kg.
15. okt 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@lusil2005 velmi pekna, farebna :slight_smile:

baby potrebujem poradit, mam tortu k 60 narodeninam, dole mam cipku ruzovu, okolo bielu borduru, hore ruzove ruze a okolo fialkove koralky, ale potrebujem tam este nieco napisat, ale neviem, akou farbou?
rozmyslala som nad zlatou :confused: alebo ruzovou?fialovou?
15. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja moc tieto jednotky nemusim, ale pani si zelala jednotku, a nech je vesela. tak dufam ze bude spokojna :slight_smile:
a akej farby je potah?
15. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 mne sa tiez velmi nepacia tie jednotky, ale ked ju urobis zaujimavo a veselo, hned to inac vyzera :0)
biely mam potah
15. okt 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 je velmi pekná a tie guličky okolo spodku si robila každu zvlašt
15. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 vďaka pozriem. Snáď sa mi niečo podarí. Z vytvarky som bola vždy dosť ľavá. :grinning:
15. okt 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 asi bude najlepsie, ked tam dam ruzove pismo
15. okt 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja by som dala ruzove,alebo fialove, podla toho ako ti bude pasovat. nedavala by som uz inu farbu,aby to nebylo. ale to je zas len moj vkus :slight_smile:
15. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky kúpila som v papiernictve lacnú šablónu na maľovanie na sklo a skúsila som to otlačiť do hmoty a kde tu vyrezať okienka. Mne sa to páči, mrknite na to. Len tie farby a prevedenie berte s rezervou, išlo len o test. Ak sa vám to bude páčiť, posielam aj štítok z obalu. Ide o českú firmu KOH - I - NOOR. Majú takého aj šaša, rybu a iné. Mrknite na ich stránke. 0,64 je cena...
15. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mrka2 dakujem, lienka je lúbezná
@mizulienka farby bol práveže problém lebo majú výzdobu do cyklamenova a ja som nemohla zohnať takú farbu tak je to tmavá ružová gélovka a ta bordo je prášková tú som ešta dorábala červenoua čiernou gélovkou a navrch ešte biely práškový lesk
@dm1 biela kráááásna jemnučká
@adul67 fotopostup nemám ale biele šú tri srdiečka kosticou vytenšené a dané do formovača a ostatné sú z Floral sady ten veľký trojlístok som rozdelila na lednotlivé lupene a vytenšila kosticou a ukladala do formovača,ten bordo kvet sú vlastne dva kvety na sebe jeden viac rozvitý a druhý menej no a už len do stredou gulička a piestiky
@mizulienka ja by som na tú tortu nedávala zlatú a silnejší alebo slabší tien tých farieb čo tam máš, tón v tóne je vždy pekný
15. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ano, aj ja si myslim, ze dalsia farba by nemusela ukazat dobre, vyskusam :slight_smile:
ale dakujem za nazor :slight_smile:
15. okt 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam moju ďalšiu prácu :wink:
15. okt 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@vlada111 je krasny taky by som brala uz dlho smejdim po papiernictvach a nic :frowning2: . Nedalo by sa kupit mi ho prosim prosim?
15. okt 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok