• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka este nie. tento tyzden musim prenho skocit...

@jakelina ano mame! dakujeme :sweat_smile:
18. okt 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko dakujem! aj vam posielame gratulacie :grinning:
18. okt 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prosím ťa a akú bielu čokoládu si použila?dala si aj do nej tuk?ja som skúšala teraz cez víkend a na bielu mi to vobec nechytilo,na hnedú čokoládu perfektne....neviem kde som spravila chybu :confused:
hodím foto,len som to mala veľmi orosené z chladničky,zle sa mi to fotilo
18. okt 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lusil2005 cicus aj od nas mu daj pusinku :grinning: no radsej dve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucula73 jeej ten transfer je krasny, este že ho vymysleli :grinning: do bielej som asi nedavala mala som obycajnu z billy clever ci ako sa to vola, prosto ta najlacnejsia co je v bille, a ako si s nou robila?

Inak z tohto co dnes robim ak bude doboska tak som kráľ :angry: :angry: :angry:
18. okt 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dam aj tri! :grinning:
18. okt 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuba Zuzi prosim ta co si spominala zeby si sa opytala v skole na moznost toho stretka myslela si v TN? lebo ten piano club padol su tam skuzkove
18. okt 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som robila v miskach :slight_smile:
@jakelina aj ja som natierala cokoladu na foliu :slight_smile:
18. okt 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela teda telo v miske a hlavu som tusim vyrezavala :slight_smile:
ale ja som robila leziaceho nie sediaceho:slight_smile:
18. okt 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 nádherné tortičky :slight_smile:
18. okt 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 oooooo, ano, ano, ano to je oooooooon , si poklad, uzasna, neskutocna, zlatá, keby si chlap mozno ta aj milujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujeeeem :wink:
18. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: skoda ze nie som chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemas za co dakovat, od toho sme tu
18. okt 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani hej v TN na Sihoti - tak ja tam teda zajtra zavolám, že čo by to stálo a či je to cez ten víkend voľné, ak bude normálna cena.
18. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no neviem či skoda :grinning: ja som dost strelena, ziadna vyhra :grinning: :grinning: :grinning: ze @lusil2005 :grinning: :grinning:
jaaj taka som rada, ved to vypada ake jednoduchô :sweat_smile: az na to ze to mam robit z tej visnovo slahackovej torty :angry: a slahacka veruze tak drzat nebude ale nevadiiii postup je suprovy, jaj ale som rada :sweat_smile:
18. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba jj super len teraz v tomto obdobi je to problem ked su stuzkove :unamused:. nie je v TN aj nejaka hotelovka ci kuchar-casnik? lebo ma napadlo ci by sa nechceli aj oni prezentovat a tym padom ponuknut priestory za dobre peniaze. pacilo by sa mi keby tam niekto ukazal aj vyrezavanie z ovocia a zeleniny to sa mi mooooc paci
18. okt 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 No mám pocit že na námestí je reštika kde pracujú detská čo študujú kuchár čašník - oproti MC Slniečko,a el nie som si 100% istá.
18. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som robila podla toho postupu z dortomanie
18. okt 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky ted mám, pauzu.. malej má zřejmě šestou nemoc tak to je něco horečky 40:frowning2: ale snad už bude konec a pak se puštím do dortu pro synovce bude mít dva roky a za deset dnů jedeme na oslavu. Máte nějakou inspiraci pro tak malého chlapečka?
18. okt 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krásna torta
18. okt 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna @mia114 - prekrásne torty
18. okt 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 - krásne koláčiky, ten vrch sa mi páči
18. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv neboj to prejde aj moj najmensi to mal , vzdy to bolo len 3dni a dr ani lieky nedala , ze to prejde, len na horucku, a kasky co mali male tak tym to na treti den skoncilo ze sa vyhadzali a pak bolo dobre, moj sa ale nevyhadzal, tak neboj , bude dobre a ani sa nenazdas auz budes vypekat tortickyyyy :wink:

Inak ja sa chystam mrk ten obchodik v Partizanskom, je to blizo odo mna , tak vybehnem niekedy oci popásť, len potrebujem pozicat tie kamosky co to tam platili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nejprve jsem si myslela, že to jsou zoubyk, je nám půl roku tak by to odpovídalo, ale takové teploty :frowning2: tak jsem jela k dr. a nic mu krom teploty není.. jen vždycky jak to vylítne..strašně mě to vyděsí zítra je to třetí den tak snad už to skončí :frowning2:
sestra by chtěla pro malého nějakou tvarohovou nápln.. nevíš o nějaké dobré?
18. okt 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ešte riešiš čípok ? on sa tam tak vtisne a dosť
18. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas už jsem mu ho dala:slight_smile: nejdřív ho vytlačoval ven, tak jsem přidržela a dobrý.. už spinká :slight_smile: snad nám to brzy skončí..
18. okt 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv rúčky a nôžky musí mať teplé - vtedy klesá teplota
18. okt 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas faakt to jsem nevěděla.. on je při vysokých teplotách má většinou ledové a pak po práškách mu zteplají.. on je ještě maličkej.. tak když to takhle vylítne tak mu dám hned lék.. lehnu si s ním do postele a mokrou žinkou mu omývám hlavičku a krček.. víc nezvládne.. na hrudníčku dostává záchvaty a já ho nechci stresovat.. na hlavičce je mu to moc příjemný pak mi krásně usne a teplotka jde dolu.. at už je to za námi.. uplně brečím, když ho vidím jak ho ta horečka ovládá
18. okt 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv my sme mali tiež šiestu nemoc, tiež som sa vydesila ale nakoniec všetko dobre dopadlo, tuším na 4 deň sa malá vyhádzala a tým aj skončili teploty (malá mala 6 mesiacov) , vlastne ako to prišlo tak to aj odišlo. Držím palčeky prajem a prajem skoré uzdravenie :slight_smile:
18. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, potřebovala bych poradit... budu dělat dort (zatím to mám jen předběžně dohodnuté, času mám dost než budu péct) a do těsta na piškot nemůžu použít prášek do pečiva... nemáte nějaký trik na to, aby i tak byl piškot nadýchaný? to si vymýšlím, co? :sweat_smile:
18. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok