• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
@mizulienka ja tak isto ako danka. logo by som vynechala, hore nejaky velky kvet a po bokoch artistry... :wink: krasne, elegantne.
18. okt 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosím vás ako farbíte ak farbíte obyč. farbami z drogérky? ja som išla vyskúšať svoju prvučkú ľaliu, no s farbením som stroskotala...mám iba gelové a potom tie obyč. farby, nasucho mi to nedržalo a keď som dala alko, tak to nieje vôbec také ako chcem :rolling_eyes: či treba iba práškové? Ď.
18. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka urob jej tu pivonku ktoru uz dlho chces urobit na torticku :wink:
18. okt 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai ja farbim praskovymi ale origos z cukrarskych potrieb nie z drogerky
18. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby, chcela som Vám všetkým poďakovať.. v nedeľu sme krstili našu dcérku a ja som jej piekla tortu. Torty som už piekla i predtým, ale nikdy nie s marcipánom, stále len s čoko polevou... samozrejme pre moju princeznu som chcela krásnučkú... a na základe Vašich rád, ktoré som tu v sobotu narýchlo prečítala sa marcipán i torta podarili... samozrejme chybičky sa nájdu (a spústa, nabudúce budem musieť riadne "vyhladiť" podklad!!!!) , ale ako moja prvotina to dopadlo ok a všetci chválili, mama nechcela veriť, že som ju robila ja :slight_smile: Takže ešte raz všetkým ďakujem!
18. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
dakujem dievcata, aj ja mam na to taky isty nazor :slight_smile:

@dm1 Dani objednala som si konecne tie silikonove zilkovace na pivonku z cukrarskych pomocok...inac, ako sa to pouziva??? :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
18. okt 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Ja už viem čo to bolo, nože sada. Ostatné vieš otvoriť u mňa, takže po mne ti nezostane. Daj mi vedieť, čo ti zostalo, kuknem či sa mi to nezíde. :wink:
18. okt 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka škoda, že si tak ďaleko, tie žabky sú nádherné. Ja na žabky trpím, má plavecké jasličky Žabiatka, hneď by som si takú na výročie objednala! :slight_smile:
18. okt 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak predsa si objednala si pisala ze uz nemozes :grinning:. neviem ako sa robi s tym konkretnym ak je z oboch stran teda 2 casti tak vyvalkas na tenucko pritlacis zilkovanie z oboch stran a vyrezes a je to. alebo najskor vykrojis, stensis a potom otlacis zilkovanie zalezi ake to budes mat hrubo vyvalkane a ake to chces mat
18. okt 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatka10 Ty žabky nejsou moje.. :grinning:
18. okt 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tie asi dobre chytajú, však? budem si musieť zaobstarať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nemohla som odolat :grinning: strasne :confused: mna ten torty biznis znici :grinning:
18. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka logo bych nedávala a zdobení kytky nebo artistry bude super
18. okt 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 dakuje, tak je rozhodnute :0)
18. okt 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka neva, ale sú super, vďaka aspoň za foto :slight_smile:
18. okt 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka pracuji v bance a asi bych nebyla nadšená, kdybych dostala dort s logem za moji ochotu, pokud by to nebyl dárek přímo od zaměstnavatele
18. okt 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daducha juj tak to máš super, ale zase je to o držku, zorganizovať to :frowning2: . Zaslúžiš si to :wink:
18. okt 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 čo si? veď im nič nechýba :slight_smile:
18. okt 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina veď je super. Aj na stretku sa to kočkám točilo, ohli drôtik ako potrebovali bolo. Ale Danka ti asi poradí lepšie.
18. okt 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ani ja nie som za logo.
18. okt 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Luci hoď sem prosím link aké žilkovače na pivoňu :wink:
18. okt 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby pislala mi kamila z MMB ze bola na tovar a ze uz ma aj tu zelenu podlozku. tak este kittynky a posle nam to :dizzy_face:
18. okt 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můj dnešní úlovek a malá pomocnice. Jinak to bylo zajímavé nakupování. Prý 500,-, jenže měla jsem u sebe jen 400,-, tak prý o.k. Nepočítala jsem, že se tam zastavím
19. okt 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@broucek2 jeeej vy tam máte cinakov takych? aj ja chceeeeeem. a vidim tam aj veci co som objednavala na tom MMB
19. okt 2011 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Byla jsem v Sapě ve velkoobchodě pro vietnámky. Mají toho ještě o něco málo víc (hodně stejného jako na MMB), ale už fakt nebyly peníze.Zase příště. Jen je blbý, že jsem chtěla lístky růží a ty neměli a zítra je potřebuji, tak budu muset někde shánět
19. okt 2011 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2011 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Vladi take nieco
http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1258/Peony-Pivonia/
snad s tym budem vediet narabat, lebo somsi zobrala aj vlci mak :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to je suprova cena, ja si myslim, ze aj keby si to kupila a predala po 10-12, tak sa ti po nich zaprasi, ak ovsem nie je vysoke postovne :slight_smile: ja sa hlasim ako prva :slight_smile: ale v 30 kusoch su asi rozne druhy nie?
19. okt 2011 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 super nakup u nas cinaci nic nemaju :frowning2:

@dadka212 kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, potrebujem to cislo na teba :slight_smile:
19. okt 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 su tam super ceny a ceru by sa dalo nakupit, len musis najst stranku kde netreba zo vsetkaho milion kusom ozaj a ako sa povie ta podlozka na marcipan s potlacou? ako je napisane na krabici neviete?
19. okt 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok