• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
@katrin21 já obaluju karton nebo sádrokarton, dám papír a na to dám celofán. Zatím mi někdo i vrátil a bylo to nepoškozené. Ani ten celofán se neprořezal
21. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 no nellku uz nekocikujem :grinning: uz budemat 3roky, takze som doma este do polovice decemra a idem do prace, ale jasne ze sa mozeme niekedy stretnut, ked idem so skolky tak sme vzdy vonku este :wink:
21. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela prosim ta napisala by si mi potom ako robis s tou oplatkou? A objednala si z peceniahrou.sk?
21. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adrianai a cim si to potierala tu oplatku ked nemas gel?
21. okt 2011 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikula2 ja som citala , ze oplatku normalne na krem sa moze dat :slight_smile: segra tak davala :slight_smile:
21. okt 2011 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim vas nemate niekto inspiracie na malovanu tortu kde su stromy a travicka, kvietky a tak?
21. okt 2011 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pridávam asi moju poslednú tortu :frowning2: pokazila sa mi rúra a majitelia bytu pretože som v podnájme su žgrloši čo len berú :angry: som zvedavá ako zruším všetky objednávky čo mám do konca novembra :confounded: a do kelu strašne som naštvatá budú mi tie peniažky za torty veľmi chýbat :frowning2:
Tento námet na tortu mám z internetu .Veľmi sa mi páčila a dúfam že majitel originálu sa nepohnevá :wink:
21. okt 2011 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (40)
@pristela ja mam ten patchwork tulipan len akosi este nebola prilezitost ho pouzit ani som to neskusala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A som rada ze oplatka dorazila v poriadku :sunglasses:
21. okt 2011 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monika76 ta je krásná
21. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
babky ja idem robiť choppra, ale že vymodelovaného na torte. tak som zvedavá, ako ho urobím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi budem musieť urobiť konštrukciu z drôto. Kočky ak máte linky, poprosímmm :confused: :confused: :confused:
21. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@verusinek no bude to taka pidi midi ja som najmensiu robila spodok 20 a vrch tusim 12
21. okt 2011 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela hod teraz snad nas nenechas cakat. tak sa psychicky priprav a nedaj sa
21. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a pravdu mate s tym povazskym cukorm je to des aj ked to davam do cesta tak tie hrudy sa tazko so zltkom spajaju :angry:
21. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem :slight_smile:
21. okt 2011 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikula2 áááále, môj "skvelý" nápad - iba zmäknutým maslom, každopádne pri najbližšej nejakej objednávke si zaobstarám gél :sweat_smile:
21. okt 2011 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela oblátku som dávala iba na maslo, bo som robila salkový krém a bála som sa, aby sa mi nerozmočila alebo nepresvitala..ale zistila som ,že nieje oblátka ako oblátka...raz som robila bráškovi a tá bola úplne super, bola presne taká istá aj na druhý deň ako keď som ju tam dala...teraz mám tušim nejakú tenšiu :sweat_smile:
21. okt 2011 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monika76 to je velmi neprijemne a myslis, ze ta nechaju bez rury? a neda sa opravit to by ta vyslo lacnejsie ako kupovat novu alebo nech ti znizia najom ked si bez rury :frowning2:
21. okt 2011 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak a tu su moje vytvory nejaka bieda je to tento mesiac :slight_smile: ale aspon si trosku oddychnem :wink:
21. okt 2011 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (44)
ahojte kocky, chcela by som vas poprosit o radu, chystam sa robit svoju prvu tortu, tak sa chcem spytat, tie co robite marcipan z marshmallow, ak ten ruzovy cukor neumyjem, tak mam z toho ruzovu hmotu?nemusim pouzivat farbu? alebo to nebude pekne?dakujem velmi pekne
21. okt 2011 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikula2 ja bezne potieram pod oplatkou nutelou alebo len tenkou vrstvou masla a nikdy sa mi to nezvlnilo :slight_smile:
21. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 ach jaj ,teraz odyšiel plynár a že to je veľmi starý typ a treba menit lebo nás len ohrozuje :frowning2: Majitelia su taký že jedným uchom dnu druhým von a tvária sa že ponúkajú palác :angry: no dnes som pritvrdila že radšej sa stahujem s deckami a najdem si niečo ža čo ked platím mám aj základné veci. Tak mám príslub že do týždna ho vymenia.Som zvedavá...
21. okt 2011 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tu sú moje autíčka :grinning:
21. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (46)
@dajna11 teda paráda, moc se ti dort povedl!!! :slight_smile:
21. okt 2011 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 tak to som rada ze aspon niekto je na tom podobne,neviem co sa deje...v septembri som mala plno ze som nevedela kam skor skocit a teraz jednu dve max....az sa nudim :grinning:
@dajna11 krasne sa ti podarili,mna dnes vecer caka 3D mcquin
21. okt 2011 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@repi tak su take krystaliky cukru to by tam nebolo dobre. ked chces ruzovu a nechces farbit tak si kup take tie jojo cukriky co su pol ruzova a pol biela a ked to spravis mas peknu ruzovu
21. okt 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 no tak to je BOMBA.. ten se mi opravdu mooc líbí
21. okt 2011 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 já právě chtěla jen takovou pidi jen tak z recese.... :slight_smile: a nemáš fotku té jak jsi dělala?
21. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
@mailli
@alenv dakujem vám kočky,moc ma to potešilo,dnes mám taký blbec den,tak som rada že sa páči:slight_smile:
21. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 ty jsou krásné
21. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@repi ked chces ruzovu hmotu, kup si tie bielo ruzove haribo marschmallow cukriky. nie tie s tym cukrom, ale take cisto penove.
21. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok