• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@mariann2 to som prvýkrát skúšala - fantázia zapracovala, pokazila som asi polku uhorky, ale s druhou to už ako-tak išlo :grinning:
21. okt 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krásne
@lusil2005 vyšúlala som si hadíkov, prilepila ich k sebe, zo spodu som dala vyvaľkaný pás hmoty aby sa mi nerozchádzali a robila čiaročky, takým plieškom, alebo aj nožom by sa dalo, tak aby ti čiaročky na vedľa seba ležiacich hadíkoch vytvárali V
baby ja som si až teraz uvedomila, že od rána som makala na torte pri teplote 16 st. :fearful: :fearful: :fearful: A ja že čo ma bolia kríže a neviem sa ani zohnúť :unamused: prípadne vystrieť
21. okt 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela kraaasna torta, to ako to ten obrazok ti poslali ako predlohu :confused:
21. okt 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásný dort........a tvůj se mi líbí o mnoho víc, krásný barvy, ten co jsi měla jako předlohu mi vedle toho tvého přijde takovej odfláknutej
21. okt 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty kokos ta teta asi nema velmi vkus :grinning: ak sa jej nebude pacit ta tvoja tak to by uz bola aka sila
21. okt 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj holky dakujem , snad aj tetula ju predýcha :confused:

@mia114 hej , hej ta torticka s Hanah je odo mna a ta s tymi ciernymi hroznami -neviem kto to tam je ta holka :grinning: to bola akoze predloha, ze taku chcu :confused:
21. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ta predloha je hrozna :zipper_mouth:. Ty si to zvladla skvele!
21. okt 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ved, to ze ta predloha je hrozna :grinning: t ta tvoja je fakt kraaasna :dizzy_face:
21. okt 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja to robím tak, že si nechám vyvaľkanú hmotu na chvíľku preschnúť a potom mi to zostane na podložke, nie vo vypichovači.
21. okt 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tak ja to isté, taká som nasratá na ten cukor.
21. okt 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 tie klbká milujem, ja po nich kukám hrozne dlho, len ju nemám komu urobiť. úžasne ti vyšla. To štrikované si ako robila? Máš na to formu?
21. okt 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krááásne si ju vyzdobila
21. okt 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela vau, tá predlohe je iný grc, tá tvoja je superská :wink:
21. okt 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ďakujem
21. okt 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tvoja je 100x krajšia a tá predloha je otrasnááá
21. okt 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olajkovala jsem všem dorty, krása. Já jsem míchala míchala a míchala a nakonec mi místo takové jemné béžové nebo vanilkové vznikla jemně oranžová, taková broskvová. Tak už to kašlu a nechám to tak a vyzkoušela jsem na spodní lem ty tulipány, už jsem je jednou dělala a dnes mi to vůbec nešlo ze zabarvené hmoty, tak jsem to nakonec udělala z bílé. :wink:
21. okt 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz som odfotila aj to s "dinosaurom" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doboškovu , holky inak tu som davala dole na ten len tie mini perličky co ste tu nedavno spominali, že naco take mini, tiez som si ich objednala z toho MMB su suprovee
21. okt 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@jakelina ja myslim, že na vanilkovu stacilo pridat uuplne malilinko zltej
21. okt 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tie staniatka su bozske :wink:
21. okt 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no neviem neviem teta, moc si sa do tej predlohy netrafila... :sweat_smile: (nastastie)
21. okt 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ta slana vypada bozsky, a tie zelene listy/uhorky su strasne krasne, dobre to vypada
21. okt 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 nemohla som prist na to z coho su tie "hnede" točenice :grinning:
21. okt 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela žlutou jsem dala a trochu hnědé a nakonec to byla spíš oranžová, tak nevím jestli mám špatnou žlutou??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo to udělala ta hnědá, teda kakao, protože já barvu nemám. Pořád to bylo jak světlý citron a ne vanilková a s hnědou to byla zase trochu oranžová. Ale já myslím, že se to ke skořicově prostřené tabuli hodí taky.
21. okt 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a dobosova je krasna! som ti hovorila ze prides tej druhej na chut... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to jsi se řádně napekla plátů, ty jo, ale vypadá to božsky a pejci jsou zlatí. :wink:
21. okt 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tak akoze o milion percent bola tato druha lepsia,
@jakelina ne to je taky recept, ze to pecenie je rychle, to som len supla do rury a za 3-5min uz vyberala a vkladala dalsie, vypadalo to ako palacinky :grinning:
21. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela příště to udělat z lázeňských oplatků a nemusíš péct :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina v Lidlu někdy mívají karamelové marsmellowny (nejsou to haribo, ale vypadají jako ty červené, co se dají umývat, jen jsou hnědé) a z nich je bez míchání taková jemná béžová, tak až je tam někdy uvidíš, tak si nakup do zásoby, jsou to tyhle
21. okt 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok