• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@jakelina pro představu dělala jsem z nich potah na tento dort ...
21. okt 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@pristela tak ta tvoje je nádherná a ta předloha - no vůbec bych neřekla, že je to montana...a to krémové zdobení kolem je takové chaotické
21. okt 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem veľmi pekne - no snažila som sa, ale robila som to prvýkrát a aj som sa porezala :confounded:
21. okt 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 fuj to je nechútne :angry: to by som nikdy nespravila ze tortu dieta...brrr
baby nadherne ste napiekli,ja mam robit jednu ale sa neviem do toho dnes dokopat,asi ked decka pospia,je to az na nedelu tak mam cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@anavila ja peciem od aprila myslim,tiez som myslela ze len pre rodinu :grinning: ale rodina rozpravala kade tade a hned som zacala piect na objednavku,niesom vyucena cukrarka,prvu tortu v zivote som spravila tento rok v marci :stuck_out_tongue_closed_eyes: robim s marschmelow,kvety z kupovanej hmoty aj postavicky vsetko som sa naucila tu popripade zo stranky tortyodmamy.sk alebo dortomnie.cz ta je super mas tam vselijake fotopostupy,podla toho som vela veci robila,chce to len skusat a skusat :slight_smile: treba si rozmysliet co by si sa chcela naucit kupit par pomocok,lebo bez tych to nejde,kludne sa pytaj co ta napadne lebo takto by sme mohli pisat este vela :slight_smile:
21. okt 2011 o 17:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táto téma je najsladšia a niekedy až neuveriteľné diela čo sem hádžete :wink:
Mňa tento týždeň potrápila práve tá jednoduchá krstová, robila som poťahovku z MMF - z amerických cukríkov a ako na potvoru sa mi to trhalo a lepilo, malý sa pri mne naučil aj do rit. povedať :zipper_mouth: to sa mi ešte tak nedarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlaté Haribo :grinning: skúšala som to aj znovu prihriať, pridať vody, ale nič to nepomáhalo. Ešteže so SMV sa to podarilo schovať :sunglasses: Tá troposchodová sa robila super, už si pre ňu bola kamarátka a bola veľmi spokojná :slight_smile: @lusil použila som recept na cesto od Teba a fakt zo 4 vajíčok sa nádherne dvihla :wink: asi to robí fakt tá hladká múka :wink:
21. okt 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
kočky pomoc, mne sa 1x v živote zgrcla parížska šľahačka, tak som ju znovu roztopila, ale už nie je taká riedka, myslíte, že mi pôjde ráno vyšľahať ??? do kelu a to sa mi stane vtedy, keď nemám moc času :pensive:
21. okt 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dodělala jsem ten dort pro tchýni. Je tam jemný proužek, ale na fotce to není moc vidět.
21. okt 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@jakelina šikulka, furt nakukuju, kdy se pochlubíš :wink: Myslíš, že si tchýně zaslouží takovou krásu?
21. okt 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucisa no to nevím :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna děkuju, ty jsem u nás ještě neviděla.
21. okt 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucisa :grinning: no , neodfotila co je dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ktovie co jej namiešala :grinning: :grinning:

@jakelina no vidíš vypadá krááásne, a aj s bielymi tulipánmi :wink: inak ja som absolut dost dlho ani len netusila ze su to tulipány :grinning: a pritom som ich mala doma a robila s nimi :grinning:
@zlatat to neznas, ze ked sa pichnes pri siti sa vravi, ze bude sa páčiť :wink: takže pri reznuti to musi platiť tiež ! :wink:
21. okt 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 presne toto sa mi tiež stalo, na TOM som našla radu, že vyšľahať maslo s cukrom a postupne k tomu pridávať tú zmes, ale len ručne miešať a tiež jedna rada, že nahriať v mikrovlnke ale nie moc, mne to pomohlo, skúsila som kombináciu oboch :wink:
21. okt 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to veru neznám :grinning:
21. okt 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no tak ta tvoja Hannah je ovela krajsia!!! a psiky su rozkosne!!!
@jakelina krasna torticka :dizzy_face:
aj ostatne baby, krasa! ja teraz mam pauzu,tak som stastna :grinning: mozem v klude popozerat vase dielka :slight_smile:
21. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 tie su nadherne!!! ta klbkova je uzasna!
21. okt 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krasny a je to vidiet. aku farbu si nakoniec dala? ci len kakao?
21. okt 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela v pohode vsak to je hafan kde v tom vidis dinosaura? ja ho tam nevidim nech cumim ako cumim. no na dobosku sa chystam aj ja niekedy
@jakelina uz som nasla ako si to namiesala podla mna to je dobre
21. okt 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada78 jáááj, takže keď som to už znovu prehriala, tak je to v kýbli :frowning2: no nič uvarím si novú :sweat_smile:
21. okt 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 možno to pôjde ,ak sa to znovu vychladí, netuším :confused: ak aj urobíš novú, nevyhadzuj to a skús zajtra, aspoň zistíme či to pomôže :wink:
21. okt 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 daj to zachladit neboj pojde to a ak nie tak pridaj maslo budes mat parizsky krem
21. okt 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak přidávám slíbené fotečky mojeho uplně prvního díla :wink:
21. okt 2011 o 18:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@jakelina prouzek tam je vidiet, a dortik je nadherny!!!!!!!!! naozaj krasne.
21. okt 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potahovala jsem klasickým marcipánem a to už teda nikdy nebudu...hrozně rád se trhá :unamused: na příští dortík si udělám buď domácí a nebo koupím. čím potahujete vy? Kámoška potahuje ROLL DECOR ICING a říkala, že je to super, jakou máte s tímto skušenost? :slight_smile:
21. okt 2011 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ttterysek já potahuju MMF a ostatní dělám ze Smarflexu.
21. okt 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ttterysek krásný a na první teda smekám :wink:
21. okt 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina díky :slight_smile: a co je to prosím MMF?
:sweat_smile:
21. okt 2011 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, tak ste mi dali zabrať :grinning: , dnes som vás prečítala od strany 1600 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: až do konca , olajkovala som dúfam všetky tortičky, lebo všetky sú krásne, menovať nebudem, to by som asi nezvládla, ale to iste pochopíte :sweat_smile: . Aspoň som strávila príjemne čas, kým malý poobede spinkal :grinning: a aj kým sa hral s manželom . Ja budem piecť tortičku na drobcove narodky o 2 týždne, tak vás potom asi budem zasa otravovať s otázkami :sweat_smile: . VŠETKY ste veľmi šikovné, skláňam sa pred mnohými vašimi výtvormi :wink: :wink: :wink:
21. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 no ono kedby som dala dole hlavu tomu sediacemu :grinning: a dam mu ostne na chrtbat dino ako vysity :grinning: :grinning: :grinning:

Baby teda akoze robit 3D osla zo slahackovej torty :confused: a prvy krat robit 3D prave tuto tortu je na ....puncoviny na nom budu mat požehnane a zatial je to hroch na 100% :grinning: :grinning: idem to strecit do chladnicky, urobit sa za cloveka a šups s deckami do mesta na country trsanicu :grinning: :grinning: :grinning: a pak pokracovat :confounded:
21. okt 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ttterysek je krasny a teda na prvu potahovanu tortu hodne tazky vyber nametu, klobuk dole :wink: ja robim vsetko z MMF /co je mmf sa docitas aj na prvej strane tejto diskusie/ , ja by som nabuduce dala jednofarebnu podlozku, ked mas viac clenitu a viacfarebnu torticku :wink:
21. okt 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela myslím že pani padne do kolien ako si tú tortu pefektne spravila je paráádna :slight_smile: a tá havinková perfektní sú :dizzy_face:
21. okt 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok