• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. novembra 2017 
@pristela podložka jiná doma nebyla :slight_smile: bylo to sehnané na poslední chvilku :slight_smile: ale pokud budu dělat příště, tak si nakoupím více podložek :slight_smile:
21. okt 2011 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela hej pripomina to hrocha este aj ked to potiahnes tou modrou to bude hroch ale ked tomu spravis biely nos oci a usi bude to somar.
21. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je vidět:slight_smile:´je moc pěkný:slight_smile:))
21. okt 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ten je nádhernej.. opravdu
21. okt 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka kráása
21. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no tvoje hanah je nádherná.. to druhe je dobrá patlanina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: promin za ten výraz
21. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv kujeem , no dufam , ze ste tu druhu nik odtialto nerobili :confused: no ak ano dnu bola isto chutna :wink:

@katy1979 chudak hroch, ze skonci ako somár :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no to já taky budu doufat :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning:
21. okt 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: fuha to by bola sila keby teraz niekto napisal ze bola jeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte tak ja pridavam toho mojho slavneho Nema :grinning: Nevysiel mi celkom podla predstav ale na to ze je to moja prva vymodelovana figurka v zivote tak ujde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@dm1 ježiš nestraš :confused: :confused: :confused: a ještě to píšu já, která má na kontě jeden dort :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kdyžtak se omlouvám předem.. ale prostě v porovnání s profesionální prací
@pristela se to nedá srovnat a paní musí být fakt nadšená
21. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 moc krásné.. taky jsem ted dělala tento styl.. moc se mi líbí
21. okt 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahoj..dakujem za info...a tie pomocky sa daju kupit niekde normlane alebo cez net??v akych obchodoch to mam hladat? ja mam neuveritalnu chut s tymto zacat...dnes som tak pozerala po nete a zistila som ze vlastne treba len material a pomocky a to uz potom ide :slight_smile:
21. okt 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ze profesionalna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neblázni som daaaaaaaaaaaaaaaleko od profi , ale do dochodku dlhy casss, naučím sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela takže MMF je ta hmota z marschmalow? :slight_smile: nebo to je zase něco jiného? ptám se, protože fakt nevím. nejsem v tom zaběhlá :sweat_smile:
21. okt 2011 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela mno, abych pravdu řekla, tak mnohdy co vidím od profesionálky.. no tak jdu do kolen.. ted jak jsme jeli na oslavu já brala svůj první dort a kamarádka měla normálně od pekařky.. tak jsem valila oči.. co udělala ona a co já.. a to i chutově..takže ono cukrářka není vždy záruka kvallity :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím, že my laici do toho dáme mnohem víc..
21. okt 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv dnes som bola na nakupe a uz mam aj ja Oetker zdobenie :wink: a najlepsie , ze som bola na nakupe s detmi a mala to cely cas chcela drzat v ruke a pokladnicka mi to zabudla nablokovat...taaak sa oplatilo :grinning: :grinning: :grinning: normalne mi nalada stupla, ked som to zistila :grinning: ale uz som sa nevracala, sak kolkokrat ma inde obtiahnu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :grinning::grinning::grinning::grinning: děkuju.. dneska jsem se poprvé opravdu zasmála.. kvůli malému jsem uplně hotová, ale tohle mě fakt pobavilo.. je pěkné to zdobení vid.. mě se to moc líbí a asi jsem jak tvoje malá pořád jsem na to musela koukat :grinning: a já bych to taky nešla vrátit :grinning: oni si to vemou jinde.. ale směju se ještě ted díky díky
21. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty brdo ta dalmatinska je suprovaaaaaaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nemam slov, si sikovnica sikovna :slight_smile:
ako si robila to pismo? to len hadik a napisala si meno, ci? :confused:
21. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nechceš mi půjčit tvojí malou na nákupy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@pristela já ji taky říkám jak od profesionáála..
21. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no to som radaaaa :grinning:
vam napisem pre pobavenie este nieco: moj milovany synacik si dnes zo smetneho kosa vyhrabal pokakanu plienku a pekne sa jednym hovienkom nakrmil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja sa tu serkam s pecenim tort a moje dieta sa napchava hovnami :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alenv ano ano poslem ti ju...ona milujeeee nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: ze by bola po maminke :confused: :sweat_smile: :grinning:
21. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning::grinning::grinning::grinning: tak ted půjdu spát s úsměvem na rtech:grinning::grinning::grinning: taková mnamina a ty se děláš s dortama.. mámo mámo.. nevíš co je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dcerka je prostě správná žena
21. okt 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to tedy nevím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka musela jsem to tu ještě přečíst muži.. at se pobaví i on :grinning: :grinning: :grinning: já jsem vyřízená malýmu rostou zuby a do toho ještě má zánět močových cest a bere ATB.. takže jsem KO :pensive:
21. okt 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka od mojí kámošky syn vzal pokakanou plinu a rozmazal ji po celým bytě po ttěně :grinning: budu si muset na to dávat bacha, malý mi taky sem tam navštěvuje odpadkový koš :grinning: ale já tam vlastně házím jen počůraný, ty pokakaný jdou rovnou do popelnice, protože to je smradu, jako by tam kakal dospělý člověk :grinning:
21. okt 2011 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv joo, zuby! :angry: nám teď vyrostli poslední 2 dvojky, takže už jich má 8,ale stálo to za to... :cry: vůbec se netěším na špičáky nebo na stoličky :confounded:
21. okt 2011 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv juuuj tak to skore uzdravenie zelame :wink: zubky su potvorky, my o nich nastastie ani nevieme...sak ked sa hovnami krmime , mame asi lepsiu imunitu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale tak nech ste rychlo fit :wink: sup do postielky, nech mas sily na pecenie :slight_smile:
21. okt 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jenže já nevím jestli pláče kvůli zubům nebo zánětu.. jsou to naše první zoubyk.. jeden je venku a druhej se klube.. ale jsem fakt vyřízená, nevyspalá ještě, že je víkend a bude muž doma
@ttterysek já už nechci žádný zuby :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok