• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

dievčatá - tortičky popozerané - zajtra vás snáď aj prečítam - deti budú písať D.ú. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
foto pridám neskôr - nenačívajú sa :angry: :angry:
22. okt 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna Reni prosím ťa ak by u vas mali tie karamelove marshmall a velmi pekne poprosím, budem poslúchat a umyvat si kazdy den zuby nekupila by si mi ? mozu byt chutnee, ja to len pre nas nie na torticky, sliny mi tu tecu :sweat_smile: by som ti kačky jasne ze poslala a dala by som prazsku adresu kedze si tusin z ciech :wink: ja byvam v takom meste :angry: u nas uz nemaju ani tie rubino , sakra
22. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela inac tie rubino uz nemaju ani v lidli! ale v tescu este su.
22. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jasně, až je budou mít, tak na tebe budu myslet, teď mám doma jenom tenhle jeden sáček, co jsem nafotila a ty nedám :grinning: fakt jsou dobré i jen tak. Tak já ti pak napíšu do IP, ale kdy to bude netuším, zatím jsem je tam viděla asi 2X za minulé 4 měsíce..... to je jak s těmi amerikánci, taky jsou jen občas.....
22. okt 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&album=859314 toto jsou cukrářské věci na objednávku a toto jsou bez obědnávky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&album=859314
jsou tam suprový ceny, já si asi budu něco objednávat a kdyby jste chtěli i něco vy ze Slovenska, tak mě napadlo kvůli poštovnýmu, že bych si to poslala na sebe a pak jedné osobe na Slovensko a ta by to rozposlala po ostatních :slight_smile: ale je to jen nápad, tak pokud se vám to bude zdát jako blbost, tak zapomeňte, že ste to četli :slight_smile:
22. okt 2011 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nádherný dort a krásně nafocené detaily, pestíky si můžeš udělat z bílého drátku, taky jsem to zkoušela a jde to.
22. okt 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@lusil2005 práve preto som prešla na PDT - v PO ich nikdy nemali a viete ten stres - torta čaká a nemajú cukríky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. okt 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ttterysek díky za odkaz, už jsem si od té Kamily objednávala 2X :slight_smile:
22. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no - podarilo sa
22. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@reruna no já jsem začátečník, tak doma nemám žádný pomůcky a tuhle paní jsem našla uplně náhodou :slight_smile: tak už mám u ní vybraných pár kousků za víc jak 1500kč :grinning: ale to si nemůžu tak najednou hned dovolit :wink: postupně budu dokupovat a snad jednou budu tak dobrá jako vy tady :wink:
22. okt 2011 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulkyyyy, prosim pomoooc :astonished: :grinning:
na buducu sobotu mam kamoske spravit tortu na krstiny, ale ja nemam formu na to babatko , nemate nejake tipy na torticky krstinove bez babatka? :confused:

dakujeeem
22. okt 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pridavam svoje, konecne som sa dostala k fotkam
22. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lusil2005 u nas v tescu rubino v zivote nebolo :angry:
22. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka urob s topanockami :wink:
22. okt 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tu hard romantic :grinning: som si uložilaaaa :wink: sikula vsetky su krasne !
22. okt 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. Aké číslo drôtiku používate na kvietky? Snažím sa urobiť tú orchideu a nejak sa mi nedarí. Dávam každý lístok zvllášť na drôtik :unamused:
22. okt 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no ja som nasla bez babetka len taketo...a co keby si skusila babetko vymodelovat?co keby ti nejaka kocka pri tebe babetko vymodelovala a by si si pren zasla?si z okresu ba tam vas je :slight_smile:
22. okt 2011 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pristela dakujem :slight_smile: dufam ze sa mc quinovi zajtra oslavenec potesi :slight_smile:
@anibas ta jednotka sa mi velmi paci :slight_smile:
22. okt 2011 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani ja som blbá, to mi nenapadlo, veď podobne som robila na dva kvety, čo už, ale mamine tam vraj nechýbali :grinning:
22. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela si svetová, no rez nemám, bola pečená v 14 cm ráfiku a mala asi 6 alebo sedem korpusov. No keď chceš slintať :grinning: , tak len popis - sacherový korpus, čoko plnka a broskyne. Váha? Nemám predstavu. Nenapadlo mi ju odvážiť.
22. okt 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci ja som robila z mmf nafarbila som pri topeny cukrikov na cerveno ale bolo to skor ruzove...tak som po povrchu potrela cervenou s alkoholom :slight_smile: alkohol vyprcha a ostane krasne cervena
22. okt 2011 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta krstinova je naaadherna! vidim ze si volanikovala odusu :grinning: :grinning: :grinning: ja nechapem ako sa vam tie volaniky tak krasne podaria! mne sa to paci ale akosi sa ich bojim :sweat_smile:
22. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jeeej to je super, dakujeeem. No mozem si aj zajst pre babatko, mozem si ho ist aj do obchodu kupit :sweat_smile: :slight_smile: ale chcela som nieco take, kde by proste babatko nebolo....sak nemusi byt na kazdej krstinovej, nie :confused: :grinning: ani moje decka nemali...aaa prezili :grinning:
kamoska akoze chcela s babatkom,, ale ze ked nebude, nevadi :wink:
@ikula2 aaaaano, mas pravdu, topanocky postacia :wink: dakujem :wink:

s topanockami tu nemate nejake v zalohe? :confused: :sunglasses: vy tu mate vsetko totiz :grinning:
22. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hej Dani, z tej lišty, veľmi sa mi to páči, je tam kopec vzorov a odtláča sa to lepšie ako Funky abeceda, vôbec som to nedávala cez igelit, krásne mi to zostávalo na podložke. Ja neznášam na písmenách tie igelitové odtlačky.
22. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ak si pre to mozes prist do petrzalky, ja ti mozem babetko spravit...
22. okt 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka pockaj mrknem...mne sa tie babetka na tych krstinovych najviac pacia,ja mam odlozenu malickeho ,,simonka " :slight_smile:
22. okt 2011 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@danciacik drotik cislo 26
22. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna fotí mužík :grinning:
22. okt 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ako stíhaš robiť tak do detailov prepracované torty. Krásne sú :slight_smile:
@ikula2 kraasne , tie srdiecka su uzastne :dizzy_face:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok