• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. augusta 2017 
no ja ked robim coko krem tak jasne ze davam ten nie maslo, ale inak musim davat maslo bo mne vacsinou objednavaju slahackove torty a to pod potah nedam :confounded:
22. okt 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nezriezam vždy ale s týmto sa na tortách najviac natrápim aby to bolo rovné a aj tak nie som spokojná :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslím že hlavne je to preto že ja pečiem na 2x korpus napr. orechový a kakaový a každý prerežem čiže nie je to jeden kus prerezaný 4x tak asi preto tie korpusy nie sú rovnaké ale zas je to rýchlo upečené,a potom mi to robí tie nerovnosti :confused:
22. okt 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ani ja ale proste jak tak na to tlacim jak sprosta aby to bolo rovne :sweat_smile: . ale mmf ma iny povrch kupovane hmoty sa aj lahsie prenasaju aj hladia
22. okt 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jasne slahackace su ine. Vas budem baby otravovat za mesiac chcu po mne lahku plnku bud tvarohovu alebo slahackovu no som zvedava co vymyslim
22. okt 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nastastie na buduci vik nic nemam :grinning: i ked ja neberiem nejak strasne objednavky, nemozem , nieje cas, torticky mam len pre zabavu :wink: tak snad konecne vyskusam tu cokoplastelinu :grinning: a porobim objednavkove resty :confused:
22. okt 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som robila presne tento krém včera do tej futbalky...ale dala som len 200gr. cukru a 1 šľahačku mne chutí tento asi viac ako salkový,je taký viac karamelový :slight_smile:
22. okt 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja mam na buduci tyzden tri zo styroch tort jogurtovo-slahackove, a do jednej aj tvaroh... :sweat_smile:
22. okt 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 mnam, u man fuuurt len tu visnovo slahackovu-moje nervy!!! :sweat_smile:
22. okt 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 a ked plnis tvarohovou plnkou alebo napr tu s mascarpone, tak ty s nou obmazes este celu tortu?
a na to potom davas to maslo?
22. okt 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, niektora tu tento tyzden hadzala recept na muffiny, tak dakujem velmi pekne, su sprove :wink:

@pristela tu visnovo slahackovu musim vyskusat, ked je taka uzasna :grinning:
22. okt 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj baby pruser nezmesti sa mi bager na tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Musim vzadu tu lyzicu skratit :zipper_mouth:
22. okt 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 :grinning: :grinning: zdvihni lyžicu hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: abo ju poloz vedla a pridaj jedneho mechanika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ze aka vtipna zdvihni hore :astonished: som rada ze mi to vytvrdlo tak ze mi to aspon bude drzat vo vzduchu take to co ide od bagra k lyzici a nie este aby cela stala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Esteze MMF tuhne rychlo inak by to bolo bez lyzice. sak to chce spoluziak pre syna a ze ak sa zmesti tak aj domiesavac a som zacala robit a akosik sa mi nezmesti ani ten bager :astonished:
22. okt 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 tak zabal lyžicu do darcekoveho papiera priloz k torte a maly nech hladá čo na torte chýba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2011 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: . ale uz ho tam mam. som dala prec jeden ten clanok z tej lyzice bo boli az 3 a dobre to vypada aj bez neho. Este meno, vek, nieco okolo a balim to
23. okt 2011 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ty seš, ale sikoffná :wink: :wink: :wink: to já ešte :wink: musím makať :frowning2:
23. okt 2011 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jak sikovna suchtava som az teraz som skoncila! vzdy si poviem ze sak to uz je len to a to a min. hodina pri tom :zipper_mouth: . Ale celkom sa mi to pozdava nato ze som nemala ani premyslene ako ju spravim :slight_smile:
23. okt 2011 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak tak. ale nemazem tu plnku nahrubo, iba vyslovene zarovnam... a vrch mazem len maslom, bez plnky.
@dm1 tesiiim sa na nu! ja mam buduci tyzden same nove pre mna. normalne sa bojim! :zipper_mouth: budem robit jednu co ma byt but nemovska alebo nejaka zvieratkova, jednu loptovu (teta chcela ze dvojkilova - lopta na stvorcovej torte. tak som ju ukecala ze to by bolo brutalne male, tak ze 3-4 kila... to by som sa mohla zmestit nie? :confused: ), a dve take co som uz robila...
23. okt 2011 o 01:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to by si sa mala zmestit v tej vahe moja mala okolo 4 a ked das slahackovu plnku je lahsia ako maslaky. A neboj sa ty to zvladnes! Nemove torticky su krasne a nemo sa lahko modeluje to zvladnes lavou zadnou. A ta moja je taka jednoducha uz som nechcela spekulovat ten bager je moc velky uz by sa tam nic nezmestilo - to aby si nebola potom sklamana ked sa na nu tesis :grinning:
23. okt 2011 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 pockaaaj , to akože to , že každu noc trčim dlho do noci v pracovni znamená, že som šuchtavá a nie šikovna? :fearful: sakra, tak to je prúser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2011 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som konecne prisla na to , preco mi sem hadže aj fotky vo velkom formate v malom obrazku :sunglasses: hrocho oslík ma uviedol v obraz :grinning: ked su fotene na vysku su velke a na širku malé :wink:
23. okt 2011 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Jak děláš višňovou šlehačku?
23. okt 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem zkusila obřezat jen jednou a totál jsem si ten dort pos.ala, takže už nikdy více... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nerovnosti vykryju krémem a je to..:slight_smile:
23. okt 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no dufam ze to dobojujej v psychickom zdravi :sweat_smile: sakra ale dobre som porumovala korpus na tej salkovej torte... maly bude dobre spat :grinning:
23. okt 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu su tie moje tohtotyzdnove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@dm1 ten bager je úplne že bohovský, to si ako dlho robila človeče? Klobúk dole
23. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kočky nemáte uloženú tortu nejaké pekné slniečko ale také že aj lúče sú z korpusu?
23. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik dakujem! no co ti viem ze kolko zacala som asi o 10 vecer ked maly zaspal a okolo polnoci bol hotovy. len potom este skompletovat. Spodok je horalka aj ten predok - kapota bagra ostatok hmota
23. okt 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak toto su moje tohtotyzdnove.Vecer popozeram a hlavne Vas skusim docitat a pochvalit Vase krasne torticky.Ja Vam vôbec nestiham :wink: .Odfotila som aj ako vyzera visnovy frutafil, pred nejakym dnom tu bola o nom rec, tak len pre predstavu tym co ho nemoznaju,mozno pomôze :slight_smile:
23. okt 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@dm1 dufam,ze este bude volne stretko v tom Trencine lebo som sa este len teraz prihlasila my sme vcera od rana neboli doma len co som si hodila rano na facb tortu a isly sme prec a uz citam,ze stretko teda je schvalene a kolko vela bab sa uz prihlasilo tak dufam,ze este jedno volne miesto maju.A kedy by si tam ty isla na tu 9 budete mat volne miesto v aute zobrali by ste ma teda?Aby som si spoje pozrela ako mi pojdu.Dakujem

idem popzerat ake ste zas krasne torty popridavali
23. okt 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok