• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas jej aky super navod na domcek si na TOM dala :slight_smile: a ja som myslela,ze je to normalny korpus plneny a ako super len z oblatky
23. okt 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no mojho kdesi vytiahnut to nehrozi a mna uz vobec nie my sme skor domasedi :grinning:
23. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu je ježko s jablčkami ... poviem vám, tie jablka dali poriadne zabrať. Ježko bol hotový asi za 20 min. a jabka ... no možno aj 1,5hod.
23. okt 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@ivkaivka @zuzana124 @adul67 @dm1 @daducha - krásnučké torty
23. okt 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer ďakujem - už si zaregistrovala ?? :grinning: :grinning: :grinning: neviem či to nie je trápny fotopostup, ale nebol takýto, tak som nafotila, dúfam, že to adminky na TOM prežijú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaivka jéééj peknučká - čo sa čuduješ, že dlho ? - jablčka dozrievajú aj 5 mesiacov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vecernicci veľká vďaka za skvelý link, tá stránka je super inšpirácií kopeeec :dizzy_face:
23. okt 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

pisem až teraz, lebo sme mali od piatu same oslavy a nebolo kedy..tak ta moja prsnata torta vsetkym chutila, dokonca ta nestastna pudingova plnka ( na kt. som teda davala potom este tensiu vrstvu maslovej, aby sa nezosmakla potahovka, ako ste radili...) bola vybornaaaaaa! Fakt kazdemu chutila, aj mne .. dokonca aj cesto bolo fajn a vsetci nechapali, ze aka torta a ze ako som to urobila :slight_smile: Reku, dobre baby mi poradili :slight_smile:
takze som spokojna :slight_smile: neviem, kedy budem piect znova, na aku oslavu, ale isto to nebola posledna torta marcipanova :slight_smile: iste bude aj č.5 :slight_smile:
23. okt 2011 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adul67 ako si robila tu " krajku " co trci z podprdy? ja som rozmyslala, ze som mohla take urobiť....len neviem, ako sa to robi, aby to bolo take zvlnene....
a ako si robila bradavky?
23. okt 2011 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 teda ten bager je dokonaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha daducha, krasne torty na strane 1666 ... ako si robila ten lem hore na tej torte so slonikom? ja som to skusala minule a nedalo sa mi to prepletat, ani rovnomerne vysulkat ten sulok... a pri zapletani sa mi to trhalo :(
Je na to nejaka finta, alebo pomocka? diky
aj ostatne torty, co ste dali baby, su krasne :slight_smile:
23. okt 2011 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam svoje dve torty, mala som robiť len tú s tým hroznom, ale keďže sa mi zgrcla parížska šľahačka a po následnej úprave a naplnení to tieklo a nebolo to ono, tak som robila ďaľšiu tortu nanovo a tú s tým zgrcnutým krémom som odniesla na návštevu svokrovi......nie že by som ho nemala rada :grinning: tej torte nič nechýbalo, len to už nebol ten parížsky krém ako mal byť... :wink:
23. okt 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
23. okt 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, dakujem,dakujem velmi pekne za " likes" ,mam velku radost,vzdy ma to potesi :dizzy_face:

@katrin21 páni a ja ze kazdy spozna ze je to zajko :grinning: .No vidim ze este musim trenovat :wink: .Ale nie vazne,to su obycajne hady a spletene spolu.Len ich tocim naraz z oboch stran.Pouzivam Smartflex,ten je pruzny a netrha sa .Az teraz som si vsimla, ze som mu zabudla urobit zuby :fearful:
23. okt 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dlho som tu už nič nepridala,tak pridám aspoň môj pokus o otvorenú starodávnejšiu knihu.......je pre svokra k narodkám,aj sa to tu hanbím aj dať,lebo oproti tým vaším dielkam je čo dobiehať,je to ešte len moja 7 poťahovaná torta ,možno nabudúce bude lepšia..teda pevne dúfam :grinning:
23. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@dm1 krásne, bager je perfektnýýýýý
23. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jezis, prepac.. ja som moc tu postavicku nepozerala, pozerala som to zbezne a zrak mi padol na ten lem :grinning::grinning: isto to vidno, ze to je zajko, len ja som ho nestudovala :D teraz ked pozeram, je to jasny, zajo :grinning:
NO, tak asi to bude len v hmote, teraz som mala tu Velvet - to je podobne ako Smartflex, z nej by to asi slo, neskusala som, ale minule mi to neslo, asi preto, ze to bola K 2 a veru z tou sa robi horsie ( aj ked nie zle,ale horsie, teraz to uz viem) ako z Velvetom :slight_smile: Ale aj tak dobry typ, ze z obidvoch stran naraz? CIze ich mas vo vzduchu a tak ich tocis?
23. okt 2011 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásnééé
23. okt 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 nádherne potiahnutá :dizzy_face: a kvietky perfis
23. okt 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 to je v pohode,nemas sa za co ospravedlnovat :wink: ,ja ich atocim na stole,dam si ich nad seba a zacnem z oboch stran a potom si jednu pridrzim,druhou rukov spletiem jeden koniec a potom druhy.Joj, pisem ako tatar hadam sa to da pochopit.A velvet by mal byt v poho
23. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 já jsem udělala bradavky z višní, dala jsem je pod punčovinu
23. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ďakujem pekne za pochvalu :dizzy_face:
23. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no verím ti, obdivujem ťa. Ja budem robiť nečakane dve krstinové a už teraz som z toho na nervy a to mám doma len jednu ratolesť. :grinning:
23. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela některé z těch forem mají u nás ve výtvarných potřebách, tak to omrknu zblízka. By do toho měl jít i marcoš, co? :slight_smile:
23. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela takuto formu ako su tie plastove biele mam doma, su na nej ruze, lienky a listy, kupovala som to v Da vinci obchode, maju tam velky vyber. Dobre sa s tym robi :wink:
23. okt 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no, to viem, to sa daj aj z lentilky, ale myslela som to hnede z coho si robila..... ci len z kakaa, alebo je to farebna hmota...
23. okt 2011 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci
@zuziq ono tie plastove su fakt za par šupov, a kedby sa daju trebars na bok torticky tak to vypaada dobre podla mna , ja som si objednala aj tu silikonove ornamenty, sice su mini ale ked sa pospajaju atd. trebars na takej svadobke by mohli vypadat dobre.
ja byvam v takom meste , ze tu da vinci alebo papiernictvo s takymto niecim absolut nehrozi :frowning2:
23. okt 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jeeej to je krasne :slight_smile:
23. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jj presne na taketo veci je to super. A pekne do ide von. Ja som si v takom kreativnom obchodiku objednala za par centov sablony, cez ktore sa pekne da kreslit na torty. Boli z takeho leskleho plastoveho papiera a mali rozne druhy. Niekedy sa pri trosku fantazie da vyuzit vselico :dizzy_face:
23. okt 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ty pinakoladova maniacka :grinning: :sunglasses:
tak mne ta kamoska pred chvilou volala a tu krstinovu tortu mi zrusila, ze musi ist zajtra s malou do nemocnice a nevie ako dlho si ich tam nechaju, tak zatial krstiny museli presunut :frowning2: tak ak si nezozeniem babo svoje, by som sa ti ozvala, ale tak hadam si aj vlastne poriesim :slight_smile: ..teda umele...zive mam dve, tie mi stacia bohate :grinning:
23. okt 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok