Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
24. okt 2011

@zlatat @pristela @katy1979 bola som kupit ten marcipan... uz ho mam doma, ale som dnes uplne nepouzitelna, od rana ma boli zaludok jak slak, je mi zle a mam teplotu. dufam ze to neni zlcnik alebo nieco take 🤐 ledva do seba dostanem trosku vody, na jedlo nemozem ani pomysliet ☹

dm1
24. okt 2011

@yamahafazer mala by to byt mimulilinka ale myslim ez tam budu aj ine sikovne zienky ved uvidime. Uz sa nas nahlasilo cez 50 tak verim ze baby nieco ukazu. drobne kvietky na dratiku mozem ukazat aj ja tie idu v pohodicke

lamps
24. okt 2011

@vecernicci jááááj moc, moc ďakujem 😅 😅 😅 . Sama som zvedavá, či sa chúďatko bude podobať na originál, keď ju ja vymodelujem 😀 .

vera_vila
24. okt 2011

@dajna11 Já jsem v TV jednou viděla dělat 3D Pata a Mata, akorát ta televize už nevysílá a nevím, ve kterém to bylo díle... Našla jsem nějaký archiv, ale ani za boha těch pár dílů nemůžu spustit, že bych Tě odkázala... V podstatě jsem našla akorát tohle http://dorty.artmama.cz/node/43108, nevím, jestli Ti to pomůže a jestli to je to, co si představuješ...

simasa
24. okt 2011

@dm1 ja som sa tiez prihlasila na stretko, tak sa budem na teba a tvoje umenie tesit 😵

pristela
24. okt 2011

@lusil2005 jeeeeeeeeeeeej , bude dalsie babatkooooooooooooo 😅

simasa
24. okt 2011

Inak uz niekolko dni sa to tu snazim docitat a az dnes sa mi to konecne podarilo. A musim povedat, ze
@lusil2005 je neskutocna zena - ked som videla na webke, co ty vsetko vies a dokazes, no fakt klobuk dolu...

dm1
24. okt 2011

@simasa jej super nas tam bude co sa pozname takto viac. citam na FB ze pride aj alionuska

dajna11
24. okt 2011

@vera_vila dakujem moja.....ono ja by som radšej urobila ako figurky na tortu,mne sa také viacej páčia ako 3D ale tak náš zákaznik náš pán 😖

zlatat
24. okt 2011

@lusil2005 moja to bude črevná chrípka - aj ja som ju mala pred dvoma týždňami. Veď keď budeš OK, tak potom nám to pošleš - medzitým môžeš poslať číslo účtu, a pošlem ti prašulky

katy1979
24. okt 2011

@lusil2005 tak tak dievca zatial sa liec a ja sa potom pre neho zastavim

vecernicci
24. okt 2011

@yamahafazer tady je ta postel dělaná z oplatek, ale jestli zvlhnou, to teda netuším 😨

vecernicci
24. okt 2011

ještě bych mohla přidat odkaz, že? 😀 http://kuharka.ru/images/users/gallery/2011/05/...

vera_vila
24. okt 2011

@dajna11 tak snad Ti to aspoň trošku pomůže pro inspiraci...

miciatko
24. okt 2011

@dm1
@simasa aj ja som sa prihlasila na stretko tak sa na vas tesim 😀

simasa
24. okt 2011

@dm1 No ale alionuska sa asi nepojde ucit, ta moze vyucovat. Napr. na temu "eroticke torty" 😀

simasa
24. okt 2011

@miciatko Len ako sa spozname? 😅

vecernicci
24. okt 2011

tak jsem byla dneska u těch ťamanů a ten váleček tam mají za 199. Minule jsem se špatně podívala, jsem myslela, že je jen za 99.
Hele mrkněte, jak se dělá pletenina z marcipánu, je to strašná piplačka, ale je jako pravá http://kuharka.ru/images/users/gallery/2011/08/...

miciatko
24. okt 2011

@lusil2005 juj tak sa liec, sic ,sic choroba od @lusil2005 😉
ked ti bude lepsie ,tak potom posli mi to ciselko uctu aby som ti zaplatila za tie folie

miciatko
24. okt 2011

@simasa no mna spoznate hned , neotukana ako na prvom takomto stretku 🙂

lusil2005
24. okt 2011

@pristela kokoz ma nestvi! ale toho sa nebojim, z deti zaludok neboli 😒 a neni z nich horucka 😅
najlepsie ze mam zajtra uzavierky na DPH a ludia uz chcu danove a ja som sa dnes nemohla cely den ani z postele postavit... 🤐

@simasa jej dakujem!!!! 😀 taketo pochvaly ma "pohanaju" 😀

@katy1979 @zlatat ok baby, do stredy musim byt fit, zacinam piect styri torty na vikend... 😅 a stale cakam na tie folie. 😠

dm1
24. okt 2011

@simasa
@miciatko ved budeme mat menovky vsetky tak sa isto spozname 😉 . A tam nejde ani tak o to ucenie ako sa stretnut a vidiet niektore veci nazivo robit

zlatat
24. okt 2011

@vecernicci och, tak na toto by som veru nemala nervy

zlatat
24. okt 2011

kde sa chystáte na stretko?

miciatko
24. okt 2011

@dm1 a ake pomocky si mame zobrat??

vecernicci
24. okt 2011

@lamps anebo tady jsem našla 2D Zvonilku http://s003.radikal.ru/i202/1006/2e/ce4a4a37e12...

dadka212
24. okt 2011

dík kočky 🙂 takže robím v miskách...no je to na detskú halloween party a mám tam urobiť aj nejaké pavúky atď..vybrala som asi túto len neviem ako si poradiť s tým klobúkom?? ako to mám urobiť neviete poradiť?

vecernicci
24. okt 2011

@yamahafazer mrkni jak udělat vzor kůže, stačí kousek alobalu http://img.66.ru/image/ce85beab567ef9eba951fb91...

simasa
24. okt 2011

@miciatko ved pre mna je to tiez prve stretko - ja som len zaciatocnik 🙂

@dm1 aha, vidis to som nevedela, ze budeme mat menovky. Tvoje meno viem - z FB, ale miciatko Tvoje neviem - si na FB?