• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@mizulienka čo je pipi ? veď to je cesto - ako ti bude stáť na 1 cm2 ???????????????????
25. okt 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 všímam si somariny, ale aký máš aktuálny dátum na foto :slight_smile:
25. okt 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 aj ja som si to všimla...necche sa mi ho nastavovať,lebo sa mi často vybíja baterka na fotáku a potom sa to vynuluje :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to je taka zakaznicka :confused: mam takych najradsej....
inac baby jedna zakaznicka mi teraz volala, chce tortu uplne bez plnky bez vsetkeho....len korpus :confused: :confused: :confused: :confused:
chapete, cela torta sa prisposobuje tomu, ze maly jej nezje tortu s plnkou...co na tom, ze tam bude este 6 dalsich ludi, ach jaaaj :confused: :confused: :confused: :confused:
25. okt 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 perfektne su tie postavicky :slight_smile: urcite sa potesia.
25. okt 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka coze?to akoze len korpus potiahnes hmotou?ci ako? :grinning:
25. okt 2011 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ty brdo ze torta bez plnky ja odpadnem :grinning: . Tak jej navrhni sacherku nech je to aspon chutne
25. okt 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no co som bola na stretku tam si nikdy nic nebral domov co vytvoril to tam vsetko ostavalo baby si to rozobrali :wink:

som ukecala nikuniku bude tiez modelovat nech mam toho menej aj jej kamka nieoc pridala tak bude veselo. nika sa jej pytala na hmotu a ze zabezpeci ona tak uvidime
25. okt 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka navrhni punčovú + džemík
25. okt 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 udělala jsem si kuličku z hmoty a na tu jsem lepila ztenčené malé kolečka, něco jako u růžičky, tak stejně překládat, ale nechat to otevřené ten květ, aby byl vidět ten střed. Hned jsem to dala na párátka a sušila zapíchnuté.
25. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem....si zlato...
25. okt 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, po mesiaci idem opat piect, uz sa celkom tesim :slight_smile:
A chcem vas poprosit, ci nemate ulozene nejake inspiracie na zatvorenu knihu :slight_smile:
Prajem pekny den :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ona chce vyslovene mramorovy korpus :slight_smile:)) ktory je lepsi ked urobim mramorovy z nastavovaneho od bohusa alebo ten s olejom?
25. okt 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aha, já jsem myslela, že to zůstane vám....tak to si určitě nechej pak zaplatit...
25. okt 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no ja neviem tak to bolo aspon min. rok uvidime ako to bude teraz sa tesiiiiim :dizzy_face:
25. okt 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nějaký s olejem ne, ať to není úplně suché :astonished:
25. okt 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna kdybys o něčem věděla, tak já taky ráda přijedu. :wink:
25. okt 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak jí udělej bábovku :o)))
25. okt 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka juj tak to netusim,ja nepouzivam sojove mlieko,iba ryzove a z toho mi puding este nestuhol :confounded: .Ak pouzivaju palmarin tak im ho tam daj,ja tieto tuky nepouzivam.Asi bude najlepsie pytat sa priamo zakaznicky ked s tym pudingom ma skusenosti.Ja som takuto specialku piekla iba raz, aj to iba s tou smotanou.
25. okt 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 no ved :slight_smile:

@jakelina mam urobit s olejom, ci vravis, ze nie? som nepochopila :unamused:
25. okt 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no myslím, že s olejom chutí to potom ako bábovka, ja robím deckám tak brumíkov oni tiež lúbia iba samotný korpus nie plnky...
25. okt 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 krásne sú, urcite urobia radost :wink:
25. okt 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko na svadbu ci narodeniny?ja mam tieto ulozene :slight_smile:
25. okt 2011 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katulkaaaaaa na 45 vyrocie sobasa to ma byt :sweat_smile: dakujem velmi pekne, su krasne, urcite sa inspirujem, po vikende hodim foto :wink:
25. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a podla akeho receptu robis prosimta tych brumikov. a niecim to aj plnis?
25. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka právě myslím s olejem, nebude to tak suché, když chtějí bez krému :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka klasický mramorový korpus s olejom robím a neplním ničím moji majú radi len korpus :wink: mám silikonovu formičku na medvedíkov tak tam im to robievam :slight_smile:
25. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. okt 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je moja vcerajsia torta. Som pri nej uz aj plakala. Cervenu som farbila s extra gelovkou, potom sa mi hmota drobila, nedrzala pokope, praskala, no hruza. Aj som pridavala vodu, aj do mikrovlnky som to dala, ale nic nepomahalo.
25. okt 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@dadka212 Mám - prišla poštárka - Vianocéééé - ďakujéééééééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pošli mi do IP celkovú sumu vypichovačov v € aj so snehovými vločkami - poštovné je 1,40€ - č.u. mám
25. okt 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok