Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

irriss
25. okt 2011

@lusil2005
ano v LIdl

lusil2005
25. okt 2011

@irriss tak urob tu hmotu z marschmallow cukrikov. vacsina bab tu robi potah z nej. aj ja potahujem aj modelujem z nej... alionuska davala recept na nu na prvej stranke tejto diskusie.

irriss
25. okt 2011

@lusil2005
Moc dekuju
a kdy by se melo testicko pripravit tak, aby zustalo dobre na dortu? Dam priklad, dort potrebuju na nedeli, kdy mam zacit s celou procedurou? Marcapanove testo se zkazi nebo popraska? Nebo jak jej mam uchovat.. 🙂

jakelina
25. okt 2011

@mizulienka mně se taky líbí, nic z netopýra na ní nevidím 😉

jakelina
25. okt 2011

@irriss těsto pečeme většinou den nebo dva před dnem oslavy. Někdo i tři a dá do sáčku. Záleží co pečeš za korpus.

lusil2005
25. okt 2011

@irriss upec korpus a napln v sobotu, cez noc nechaj v chladnicke a v nedelu ozdob. alebo ked bude oslava hned rano, cele to posun o jeden den, cize zacni uz v piatok. marschmallow hmotu si priprav vtedy ked uz pojdes potahovat tortu. vtedy je najlepsia. ale v pohode vydrzi ta hmota aj tyzdne v chladnicke. len ju musis dobre zabalit do igelitu alebo stretchovej folie aby neobschla.

irriss
25. okt 2011

@jakelina
a jeste mi porad, prosim..cetla jsem to testo z mashmallow...co to znamena potrit cerou..promin asi hloupe otazky, ale uz se potim jen to vyslovuju a tak bych si prala neco te moji princezne vytvorit ☹

ps. a barvy? tady jsem nesehnala nic..jen pry maji v cukrarne ale tam mi ji neprodaji , chteji, abych si u nich objednala dort..☹

mizulienka
25. okt 2011

@irriss ked mam tortu na piatok alebo sobotu, robim si v priebehu tyzdna, ale takuto figurku si mozem kludne urobit aj ovela viac dopredu, hmota sa nepokazi, takze v pohode mozes uskladnit.

dadka212
25. okt 2011

@irriss tak potom ako lusil píše z marschmallow cukríkov urobiť hmotu na 1.strane tejto diskusie je recept písala ho alionuska 😉

dadka212
25. okt 2011

@irriss cera je stužený tuk

irriss
25. okt 2011

@dadka212
ano, cela jsem to...vypada to slozite, ale zrejme jde o 1.dojem..dekuju..jen nevim, co je to ta cera..tady to znamena VOSK..a tak si to neumim predstavit.. ☹

irriss
25. okt 2011

@dadka212
aha..no vidis, jak jsem pribl....a na figurku mi bude stacit 225gr? a jak bych mohla jeste vyuzit ten modelovaci plat z cukroveho testa?take ma 225gr..
a barvy? lze je nejak nahradit?

jakelina
25. okt 2011

@irriss vosk ten tam raději nedávej 😀 😀 😀

irriss
25. okt 2011

@jakelina
no aby to nedopadlo jako Kdyz pejsek a kocicka varili dort🙂 od Capka... 😀 😀

jakelina
25. okt 2011

@irriss na figurku ti stačí i 15 deka, záleží co budeš dělat a jak velké.

dadka212
25. okt 2011

@irriss vypadá to zložito ale mne sa to podarilo na 1x nie je to nič zložité, len ako budeš rozpúšťať cukríky tak je dobré pár krát vytiahnut z mikrovlnky a premiešať...
a cera neviem to vysvetliť je to stužený tuk, dáva sa to aj do polevy na rozriedenie čokolády...určite tam u vás niečo podobné je...to si len potieraš ruky aby sa ti hmota nelepila na ruky keď budeš miešať

jakelina
25. okt 2011

@irriss 😀 😀 a tam nemáte žádný internetový obchod co prodává pomůcky pro cukráře a tím pádem i barvy???

irriss
25. okt 2011

@jakelina
kralicka, ale zrejme budu muset zkratit zivotni velikost.. 😉
jde zamichat do marcipanu treba kakao aby se stala hneda barva?

jakelina
25. okt 2011

@irriss jde

irriss
25. okt 2011

@jakelina
internetovy ohbchod je, ale domnivala jsem se, ze sezenu zakladni potreby (na muj 1. dort takto delany) v normalnim obchode s oddelenim dortu..v Praze jsem si vsimla, ze jsou potrebne pomucky.. 🙂

ted uz je na e-shop pozde..bohuzel uz je stanovene pevne datum jak oslavy tak meho porodu pred 12ti lety😉-neda se posunout to ani to..😉

dadka212
25. okt 2011

@irriss kakao kludne môžeš primiešať

jakelina
25. okt 2011

@irriss u nás mají třeba v Globusu i Kauflandu už hotový nabarvený marcipán, ale vůbec nevím co tam máte vy. Já v Itálii byla jenom jednou a to jsem pořád říkala Non capisto

mizulienka
25. okt 2011

@irriss ano mozes tam zamiesat kakao alebo niekto dava aj rozpustenu cokoladu.

irriss
25. okt 2011

@jakelina
😀 😀 😀 😀
tady je prd..jenom more, mluvim o miste, kde jsem ja...z jedne strany hory, z druhe more a mezitim prd, my a plaz...

Jo devce Globus...a Kaufland?? 😖

irriss
25. okt 2011

@mizulienka a to se mi tedy nerozpadne, nezvlacni to? mela jsem strach, aby se nestalo to, co se zvejkou, kdyz pridas ke zvykani cokoladu, zvejka se rozpadne... 😉

jakelina
25. okt 2011

@irriss s čokoládou se dělá i hmota s bonbonů, tak neboj. Nerozpadne.

irriss
25. okt 2011

@jakelina
ok, mela jsem obavy, ze je to testo "haklive na primesi"..potrebuju toho naseho kralicka..mam aspon vyreseno jeho barvy, jinak nez k hnede se zrejme nedopracuju pres nejaky nahradni material jako je cokolada na hnedou, ze?

jakelina
25. okt 2011

@irriss jedině zase barva,

jakelina
25. okt 2011

@irriss ještě černou bez barvy uděláš z Živočišného uhlí, třeba na očička

dadka212
25. okt 2011

@irriss veď marschmallow sú aj farebné a haribo má hocijaké farby tak kúp farebné napríklad šmokovia sú modrí budeš mať modrú at´d....