Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
25. okt 2011

@dm1 priamo vo valasskom?

lussy23
25. okt 2011

@mizulienka - krásne @anibas úžasné! ako ten pes pre pána kráľa drží?! @desmodka - je nádherná @katulkaaaaaa krásnučké @gumkacka1 je krásna @dajna11 - krásne postavičky @reruna to je neskutočne nádherné

vecernicci
25. okt 2011

@lusil2005 něco málo jsem našla, ale chce to tam pohledat a určitě najdeš ještě víc postupů 🙂 http://www.kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/6582...

kvojtanikova
25. okt 2011

baby mate nejake napady ako skombinovat vlacik a snehuliakov? Nejako sa mi nedari vymodelovat figurku zelezniciara, vsak ja som uplny amater, jedine co som zvladla su snehuliaci s hrncom na hlave a metlou v ruke. No a torta ma byt vlak - lokomotiva a za nim vagon. Ako tam tych snehulakov dat nejako k veci? ci to netyrit a ozdobit iba vykrojenymi kvietkami a menom a tak? ma to byt na jeden rok, tak vpredu bude jednotka a inak neviem...

vecernicci
25. okt 2011

@mizulienka mrkni na tohle, možná tě to bude zajímat 😀 😉 http://dorty.artmama.cz/pomucky-u-vetnamcu-vala...

dm1
25. okt 2011

@mizulienka jj priamo

katy1979
25. okt 2011

@kvojtanikova kasli na zelezniciara ci snehuliaka

mizulienka
25. okt 2011

@vecernicci jeej ty si zlata, dakujem krasne 😉 zeby som si urobila vianoce :0)))

yamahafazer
25. okt 2011

@mizulienka super sa ti podaril ved vyzera ako ozajstny ten tom

ja som dnes tiez modelovala ostosest na tu svadobnu postel figurky a oblecenie a este kvety na druhu tortu ja mam iba dve takze v pohode len toho modelovania bolo vela

yamahafazer
25. okt 2011

@lusil2005 ja som modelovala len podla obrazka lebo som nenasla na nema postup

lusil2005
25. okt 2011

@vecernicci
@mizulienka baby dakujem vam!!!

mrka2
25. okt 2011

@kvojtanikova kebyze velmi tam chcu snehuliakov,tak urob vlacik v zasnezenej krajine a okolo snehuliaciky,pripadne vopchaj ich do vagonu,akoze sa vozia 😀

adul67
25. okt 2011

@dm1 ahoj prosím ta ja som sa až teraz asi prihlasila na to stretko teda poslala som meil z azetu stačí meno a číslo telefonu????alebo ako ste sa prihlasovali?

dm1
25. okt 2011

@adul67 ja som dala aj nick co mam na TOM je lepsie ked aj ten bude na menovke bo vacsina sa tak pozna odtial

kvojtanikova
25. okt 2011

@mrka2
@katy1979 dakujem baby, oni nevedia co tam bude, lebo to je prekvapenie, takze co tam dam, to tam bude. Len sa mi to s figurkou zdalo krajsie, ale zas je fakt ze ten snehuliak sa tam nehodi.

adul67
25. okt 2011

@dm1 ked ja som neni na TOM zaregistrovana len na fb

bzucinka2
25. okt 2011

@desmodka dakujem 🙂
@anibas aspon si myslim, zase ani ja nie som odbornik medzi psami, len sa mi podoba na bratovho a toho mam tento tyzden robit 🙂

dm1
25. okt 2011

@adul67 tak potom staci meno 😉

bzucinka2
25. okt 2011

@mizulienka co ved je dobry Tom 🙂
@wewe4 pozri si na mape cukrarok na www.tortyodmamy.sk 😉

vecernicci
25. okt 2011

@mizulienka já jsem si udělala vánoce včera, zítra čekám poštu. Nakoupila jsem si gelové barvičky za 1200 kč, protože bez nich nemůžu žít, mm vždycky říká, když bez toho nemůžeš žít, tak to si to kup 😀 😀

dm1
25. okt 2011

@vecernicci aaa no pekne diky moc ked som bola u sestri naposledy nedavno tak som bola u 2 cinakov a nic moc tam nebolo. skusim jej poslat link ci vie kde to je a vyslem ju tam 😵

lusil2005
25. okt 2011

@dm1 dani, ani neviem ci si mi odpisala - prosim ta aku velku si robila tu loptu a tu tortu pod nou ked si to mala okolo styroch kil? nemam na to akosi odhad... 🤐 a robis aj ty tu loptu v ikea miske?

dm1
25. okt 2011

@lusil2005 jezis prepac som na teba zabudla 😔 . Loptu robim v tej ikea miske ale ja len v jednej peciem lebo len polloptu som robila. Mam tuto priemer 20 http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2005... a pod to som mala kruh priemer tusim 24-26 nepamatam presne. Ale to boli maslove kremy tam slahackove budu zase inak vazit

lusil2005
25. okt 2011

@dm1 😀 to nic! ja do tejto idem robit coko slahany nad parou... chcela by som aby mal tak max 4,5 kila. a pod tym ma byt stvorcova zakladna. lenze ked dam stvorec 26*26, neviem ci na tom nebude velka ta 20 cm lopta. 🤐 ale bojim sa aby zas 12 cm nebola mala 😕

dajulik
25. okt 2011

@lucula73 dakujem za odkaz na tu coko potahovku, ani som Ti nestihla podakovat, celkom sa podarila 🙂

lusil2005
25. okt 2011

baby kuk tu maju sugarveil krajky len po 56,90

lamps
25. okt 2011
lamps
25. okt 2011