• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lusil2005
@katy1979 dakujem dievcence, ste poklady :slight_smile:) predlozim zakaznicke navrhy, snad nebude chciet dojednej lopty aj jeden aj druhy :grinning:
26. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kolko davate masla na jedno salko?
26. okt 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka takze si tu loptu vzala? kedy zacinas kvoli nej stresovat?
26. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005
@katy1979 ja som si dala kúsok čokolády čo mi zostal, lebo aj v kréme to bolo cítiť tak som nevedela či je to tým ako som to varila, alebo v čokoláde
26. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 já nemám moc ráda sladké, tak dávám 1 a půl a někdy ještě nadstavuju trochou pudinku.
26. okt 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som zatial v kreme nemala nic nastastie... by ma slahlo po pol hodine nad parou keby som toto zistila :unamused:
26. okt 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko jé tak já jsem se teď taky konečně naučila používat google překladač, jsem pc antitalent, děti to umí líp, hlavně, že mi má kdo poradit :grinning:
26. okt 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina oki, dakujem. a moze to ist v pohode pod potah ked dam 375g masla a puding z 200ml mlieka nie?
26. okt 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ocuj teta, ked budes moct, mozes si dobehnut pre marcos aj pre tie folie :wink:
26. okt 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ok teta vypocitaj mi teda cenu. pockaj co mame dnes? streda. staci aj buduci tyzden ked sa zastavim? pondelok ci utorok?
26. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 aj ty mas nachystane folie :wink: dobehnes si pre ne alebo to nejako inac vyhutame?
26. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 jasne, staci. 16,80 vychadzaju tri kila marcipanu, a folie su po 23 centov a ty mas dokopy 40 cize 9,20. spolu je to 26 eurasov.
26. okt 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac vcera som neodolala, a urobila som si asi 5 podloziek :grinning: :grinning: :grinning: vyzera to super, a vytesujem sa ze na to nemusim davat celofan! polovica roboty okolo podloziek je fuc :sweat_smile:
26. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ok dobehnem aj s bubakmi vsak sa dohodneme ze kedy co a ako a hlavne kde ta najdem
26. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 balíček dorazil,dakujem strašne moc.
26. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 já dávám pod potah máslo, cukr, drobečky a když dělám karamelový, tak tam dám trochu salka z plechovky
26. okt 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nemáte náhodou niektorá nejaký dobrý recept na krém na muffiny? radšej by som nejaký ľahší, bez masla...Ďakujem :slight_smile:
26. okt 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, poradite mi nejaky postup na futbalove ihrisko s loptou alebo na samotnu loptu? dakujeeeem :slight_smile:
@lusil2005 ja 300g
@lusil2005 to fatk? tak ja neviem co si mam o tom mysliet ci mna monika ignoruje ci co ale vcera som jej opat pisala o ten smarflex a zatial bez odpovede :confounded:
26. okt 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 super a kolko som ti dlžná?
@dajna11 super :dizzy_face:
26. okt 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 cicus a ja ma toho kolko a coho a za kolko ? daj info ja ti to pak zaplatim prevodom a zavolam braskovi ci nepojdu do Ba by mi to zobral :wink:
26. okt 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cukráročky, práve mi zrušili objednávku na tortu s vílou Zvonilkou z dôvodu, že oni takú drahú tortu nechcú :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dohodnuté sme boli na 3,5 - 4 kg torte a keď som povedala, že pýtam 9 eur za kg, tak si to po dvoch dňoch rozmysleli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Veľmi som sa na to ako tortičku urobím tešila, ale čo už :cry: aspoň si oddýchnem.
26. okt 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no niektorí sú takí, ja mám napríklad super tú objednávku na tú tekvicu, že im je jedno kolko bude stáť, len nech je pekná a dobrá že chcú cca 5 kilovú...
26. okt 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jeeejt o by bolo super keby ti to zobrali. by som nemusela maturovat s balenim toho :sweat_smile:
26. okt 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zase ste toho popisali, a spravili ste mi chute na daky zakusok :grinning: dala by som si ten so salkovou plnkou s orieskami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned by som si dala,
No ja dnes este dokoncim jednu torticku a mam volno kedze na vikend nic nemam a som clekom rada apson si odpocinuem kedze este sa liecim z choroby.
A tie zrusene objednavky to poznam, aj ja som uz mala take, nastatsie vzdy zrusili este v ten den ked objednavali bo dakedy si robim postavicky dost dopredu a potom by ma stvalo keby mi ostali, akurat raz zrusili tortu ked uz som ju mala upecenu teda naplneny korpus, ze maju deti chore a nerobia oslavu,ale boli taky slaty ze si aj ten upeceny korpsu prisli zobra a zaplatili mi za neho a este potom o tyzden si objednali znova tortu :slight_smile:
teraz uz kazdemu hovorim kolko asi bude torta stat aj 5krat im to zopakujem nech si to hned premyslia bo viem ze cena torty je dost pre niekoho.
26. okt 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 lusil ja si teda mozem kludne prist pre tie folie hocikedy? teda najlepsie stvrtok piatok doobeda alebo potom cez vikend ako ti to vyhovuje :wink:
26. okt 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
volam, :astonished: :astonished: hilfe,hilfe môzem urobit parizak ked dam napoly s varovou cokoladou mliecnu ? A este jedno hilfe : ako by ste robily minitorticky na stuzkovu lupienky kvetov? Malo to byt slniecko a uz je to kvet,ja tych nastrocnch pokusem :angry: .Som zvedava ci to do pondelka este nezmenia.
Ozaj, aku cenu davate na tory kamaratkam? Teraz sa mi akosi nazbierali,myslim nie kamosky ale tory od nich a ja mam dilema.Zadarmo to robit nechcem ani uctovat plnu sumu.Rozmyslala som ze pre 3 kg,dam ako za 2,5 a pri 4 kg ako za 3,3 .Ako to robite vy ? :frowning2:
Dakujem
26. okt 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok