• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daducha ja podla toho aka je to kamoska. ale vacsinou davam 6 eur za kilo alebo len material pocitam
26. okt 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 jasne, kedykolvek :wink:
26. okt 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha juj ani mi nehovor o tych maturantoch!!!! ti moji upravovali objednavku asi dva tyzdne. a to odomna chceli 26 malych 3D stuziek... som ich ukecala na 26 torticiek a na tom urobena stuzka :sweat_smile: a kolko budes uctovat za tie male torticky?
26. okt 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha jej a este som zabudla - tie male torticky chcu s tromi druhmi plnky lebo vraj kazdemu chuti nieco ine, a dve z toho maju byt bezlepkove. a to este chceli aby niektore boli potiahnute mmf a niektore marcipanom, podla toho co kto bude chciet. to som im tiez vyhovorila ze to nebude vyzerat rovnako takze by to mohlo kazit celkovy dojem :grinning:
26. okt 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 predbezne som im povedala ze 2,50, este som to nerobila a myslim ze po buducom tyzdni uz nebudem ,som sa nepoucila z diskusii na TOM a idem vyskusat na vlastnej kozi :grinning: .Kolko si im uctovala ty?

Ozaj baby listujem letaky a od dnes je v Tescu vsetko na pecenie -20% a Kaufland ma 30 M vajicok za 1,69 .
26. okt 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 Kati este casu, az na 22.11. ju maju zajednanu, ale vidis, ze uz teraz stresujem :grinning:
26. okt 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :grinning: :grinning: ,u mna maju smolu,povedala som im , ze vsetko jemne slahackove sa môze pokazit,tak davam parizak s bananmi.A robim iba 16-nast a vsetky rovnake :wink: .Len este netusim ako to urobim :frowning2: .
26. okt 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha s tzymi canami pre kmosky no zavisi aka dobra kamoska to je. ale vacsinou uctujem akoby o kilo menej.
26. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nemysli ja by som kvoli futbalke tiez nespavala :wink:
26. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 dakujem, asi to tak urobim :wink:
26. okt 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jej dani este som ti chcela napisat - ked chces mat byt prevonany medovnickami - bez roboty, urobi si yogi cajik :stuck_out_tongue_closed_eyes: je zdravy, strasne dobry, a cely dom bude voniat vianocami :sweat_smile:
26. okt 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 a ako sa robi yogi caj? ci co to je?
26. okt 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 tak to budem dobre nevyspata do 22.11. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@daducha tak ako baby rozpravaju, zavisi o aku kamosku ide...bud uctujem ako keby o kg menej, alebo nedam z 10 ale za 9eur/kg....ked som na vychode u nasich a peciem pre kamosky tam, tak iba za material beriem.
26. okt 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas pre mňa je to česť, ale bojím sa, že ju budeš mať krajšiu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Idem sa Vas spytat ake mate skusenosti z e shpu pecenie s Kamkou? Ja som dnes ostala trochu sklamana ked som tam pisala kde trci moja objednavka a pani mi pisala,ze takmer nic z toho co som si objednala nemaju :( z 5 veci nemaju 3 a pritom bolo pisane ,ze je skladom ;( a potrebujem to na tento vikend,slahne ma :(
26. okt 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nemáte postup na 3D bulldoga?
26. okt 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko ja som nekupovala cez e-shop ale kámoška šla priamo k nim... no a to čo sme potrebovali, pritom na nete bolo uvedené že je skladom, tak nič nemali :unamused: takže došla domov naprázdno ... podľa mňa by tam mali mať poznámku že to nemajú na sklade ... :confused:
26. okt 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha já kamarádkám dělám za suroviny. :wink:
26. okt 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 Ved aspon to,a teraz neviem dokedy mam cakat :( skoda,ze nie v kazdom e shope nemaju to iste...s takym pecenie hrou som nikdy problem nemala,tak som z toho sklamana ....
26. okt 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha prosim ta mas uz aj nejaky rozmer na tie torticky? Kolko budes za ne pytat, lebo tiez mam taku zakazku, ale este som sa nerozhodla ci to zobrat. A co sa tyka ceny prekamosky nuz ja mam tiez dilemu, ale teraz som robila globus ma 3,2kg tak idem pytat 25eur :wink: , podla mna 6 eur za kg ledva za ingrediencie a co 2 dnova robota?
26. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani proooooosim ako dlho šľahaš vajíčka nad parou keď robiš krém ..kujéééém, objednávka z MMB ešte ništ???
26. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 čo si ??? nejak mi dochádzajú inšpirácie a nemám na túto tortičku veľmi čas: včera o 16:00 volala susedka, že chce na zajtra poobede: krásnu, kvetovanú a hlavne: bielo-hnedo-maslovú - bo oslávenkyňa má takú obývačku ?!?!? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak na drotikové kvety je neskoro a použijem tú tvoju prekrásnu - len zmením farby :wink: :wink: :wink:
26. okt 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ty jo, tak hlavně aby měla oslavenkyně bílo hnědé oblečení, aby se k tomu dortu hodila :grinning:
26. okt 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby vsetko so vsetkym ladilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky včera som bola v tom obchode v Hlohovci aj ked nemali všetko čo som chcela a budem tam musieť ešte zájsť ale nakúpila som si celkom dosť a moja zbierka pomôcok sa postupne rozrastá z čoho sa vytešujem aj ked ja pečiem iba pre nás.Díky vlada111 za tvoj podrobný popis cesty som tam ľahko trafila :slight_smile: Babulky nemáte náhodou nejakú tortu pre inšpiráciu s my little pony otáznik Chcem urobiť malej k narodkám
26. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulkamartinko čo z toho, že má dobré ceny - keď nemá ten tovar :unamused: ostávam pri T-Formaxe !!!
26. okt 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 dnes mi prišlo vedro toho smartflexu od nich,....v utorok som objednala za 37,40 a dnes mi to doviezli vraví že 35,90....kukám ako puk :confused: :grinning: .ale potešilo :wink:
na stránke to však nie je napísané,takm neviem :confused:
26. okt 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok