Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
26. okt 2011

@daducha ja podla toho aka je to kamoska. ale vacsinou davam 6 eur za kilo alebo len material pocitam

lusil2005
26. okt 2011

@mia114 jasne, kedykolvek 😉

lusil2005
26. okt 2011

@daducha juj ani mi nehovor o tych maturantoch!!!! ti moji upravovali objednavku asi dva tyzdne. a to odomna chceli 26 malych 3D stuziek... som ich ukecala na 26 torticiek a na tom urobena stuzka 😅 a kolko budes uctovat za tie male torticky?

lusil2005
26. okt 2011

@daducha jej a este som zabudla - tie male torticky chcu s tromi druhmi plnky lebo vraj kazdemu chuti nieco ine, a dve z toho maju byt bezlepkove. a to este chceli aby niektore boli potiahnute mmf a niektore marcipanom, podla toho co kto bude chciet. to som im tiez vyhovorila ze to nebude vyzerat rovnako takze by to mohlo kazit celkovy dojem 😀

daducha
26. okt 2011

@lusil2005 predbezne som im povedala ze 2,50, este som to nerobila a myslim ze po buducom tyzdni uz nebudem ,som sa nepoucila z diskusii na TOM a idem vyskusat na vlastnej kozi 😀 .Kolko si im uctovala ty?

Ozaj baby listujem letaky a od dnes je v Tescu vsetko na pecenie -20% a Kaufland ma 30 M vajicok za 1,69 .

mizulienka
26. okt 2011

@katy1979 Kati este casu, az na 22.11. ju maju zajednanu, ale vidis, ze uz teraz stresujem 😀

daducha
26. okt 2011

@lusil2005 😀 😀 ,u mna maju smolu,povedala som im , ze vsetko jemne slahackove sa môze pokazit,tak davam parizak s bananmi.A robim iba 16-nast a vsetky rovnake 😉 .Len este netusim ako to urobim ☹ .

katy1979
26. okt 2011

@daducha s tzymi canami pre kmosky no zavisi aka dobra kamoska to je. ale vacsinou uctujem akoby o kilo menej.

katy1979
26. okt 2011

@mizulienka nemysli ja by som kvoli futbalke tiez nespavala 😉

daducha
26. okt 2011

@katy1979 dakujem, asi to tak urobim 😉

lusil2005
26. okt 2011

@dm1 jej dani este som ti chcela napisat - ked chces mat byt prevonany medovnickami - bez roboty, urobi si yogi cajik 😝 je zdravy, strasne dobry, a cely dom bude voniat vianocami 😅

katy1979
26. okt 2011

@lusil2005 a ako sa robi yogi caj? ci co to je?

mizulienka
26. okt 2011

@katy1979 tak to budem dobre nevyspata do 22.11. 😀 😝
@daducha tak ako baby rozpravaju, zavisi o aku kamosku ide...bud uctujem ako keby o kg menej, alebo nedam z 10 ale za 9eur/kg....ked som na vychode u nasich a peciem pre kamosky tam, tak iba za material beriem.

vlada111
26. okt 2011

@anibas pre mňa je to česť, ale bojím sa, že ju budeš mať krajšiu 😝

janulkamartinko
26. okt 2011

Ahojte
Idem sa Vas spytat ake mate skusenosti z e shpu pecenie s Kamkou? Ja som dnes ostala trochu sklamana ked som tam pisala kde trci moja objednavka a pani mi pisala,ze takmer nic z toho co som si objednala nemaju :( z 5 veci nemaju 3 a pritom bolo pisane ,ze je skladom ;( a potrebujem to na tento vikend,slahne ma :(

vlada111
26. okt 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 nemáte postup na 3D bulldoga?

maca77
26. okt 2011

@janulkamartinko ja som nekupovala cez e-shop ale kámoška šla priamo k nim... no a to čo sme potrebovali, pritom na nete bolo uvedené že je skladom, tak nič nemali 😒 takže došla domov naprázdno ... podľa mňa by tam mali mať poznámku že to nemajú na sklade ... 😕

jakelina
26. okt 2011

@daducha já kamarádkám dělám za suroviny. 😉

janulkamartinko
26. okt 2011

@maca77 Ved aspon to,a teraz neviem dokedy mam cakat :( skoda,ze nie v kazdom e shope nemaju to iste...s takym pecenie hrou som nikdy problem nemala,tak som z toho sklamana ....

broucek2
26. okt 2011

holky, zkoušely jste už některá? http://www.sladke-peceni.cz/index.php?page=shop...

ikula2
26. okt 2011

@daducha prosim ta mas uz aj nejaky rozmer na tie torticky? Kolko budes za ne pytat, lebo tiez mam taku zakazku, ale este som sa nerozhodla ci to zobrat. A co sa tyka ceny prekamosky nuz ja mam tiez dilemu, ale teraz som robila globus ma 3,2kg tak idem pytat 25eur 😉 , podla mna 6 eur za kg ledva za ingrediencie a co 2 dnova robota?

akme
26. okt 2011

@dm1 Dani proooooosim ako dlho šľahaš vajíčka nad parou keď robiš krém ..kujéééém, objednávka z MMB ešte ništ???

anibas
26. okt 2011

@vlada111 čo si ??? nejak mi dochádzajú inšpirácie a nemám na túto tortičku veľmi čas: včera o 16:00 volala susedka, že chce na zajtra poobede: krásnu, kvetovanú a hlavne: bielo-hnedo-maslovú - bo oslávenkyňa má takú obývačku ?!?!? 😕 😕 😕 😕 😕 tak na drotikové kvety je neskoro a použijem tú tvoju prekrásnu - len zmením farby 😉 😉 😉

jakelina
26. okt 2011

@anibas ty jo, tak hlavně aby měla oslavenkyně bílo hnědé oblečení, aby se k tomu dortu hodila 😀

mizulienka
26. okt 2011

@jakelina 😀 😀 😀 😀 aby vsetko so vsetkym ladilo 😀 😀 😀 😀

maca77
26. okt 2011

@jakelina 😀

lukika
26. okt 2011

Caute babulky včera som bola v tom obchode v Hlohovci aj ked nemali všetko čo som chcela a budem tam musieť ešte zájsť ale nakúpila som si celkom dosť a moja zbierka pomôcok sa postupne rozrastá z čoho sa vytešujem aj ked ja pečiem iba pre nás.Díky vlada111 za tvoj podrobný popis cesty som tam ľahko trafila 🙂 Babulky nemáte náhodou nejakú tortu pre inšpiráciu s my little pony otáznik Chcem urobiť malej k narodkám

anibas
26. okt 2011

@janulkamartinko čo z toho, že má dobré ceny - keď nemá ten tovar 😒 ostávam pri T-Formaxe !!!

lucula73
26. okt 2011

@lusil2005 dnes mi prišlo vedro toho smartflexu od nich,....v utorok som objednala za 37,40 a dnes mi to doviezli vraví že 35,90....kukám ako puk 😕 😀 .ale potešilo 😉
na stránke to však nie je napísané,takm neviem 😕