• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

zdenallicka .... nooo nie ... lebo mám doma načatú krabicu a je mi ju ľúto vyhodiť :confounded: :confounded: .... myslíš, že to bude chutiť rovnako ???
16. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macekova, netusim... ale zkus to... stejne bys ji musela vyhodit (tipuju, ze ji mas otevrenou dyl jak 14 dnu) a mleku nic neni... kdosi to delal i ze SUnaru, ale jak to chutna, netusim..:slight_smile: Ja to nikdy nepila... :grinning:
16. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macekova, daj nam potom vediet, ako sa stym robilo a ako to chutilo, aby sme vedeli ci to ide aj s tym, ved co ak si niekto objedna tortu pre take rocne babo
16. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macekova, nasla jsem si etiketu Nutrilonu na netu a normalne bych to zkusila..:slight_smile: Kolik ho tam jeste mas?
16. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som to nepila .... smrdí mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... vyskúšam a uvidím či to nepoletí do koša :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate niektora skusenost s cokohmotou...?
16. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby nutrilon ako mlieko je hnusné.Chutnala som ho ked som mala Vivien malú.Ale ja by som skúsila z toho marcoš spraviť.Ako písala Zdenka.Ved aj tak by išiel do koša. :wink: Baby ja som ten recept už videla ale som sa už po niekolkých pokusoch bála do neho pustiť.Tak ked ho chálite tak ho skúsim. :wink: A ako sa s ním pracuje? :confused:
16. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neur, ja jo...:slight_smile:

Vinko, mne se s nim pracuje dobre..:slight_smile: Udelam si ho a dam do lednice, pak si odkrajuju a ohrivam ho v mikrovlne a barvim a tvaruju a potahuju..:slight_smile: Jde to lehce..
16. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka
a ako sa s tym robilo aky mas recept? ja mam dva recepty a neviem ktory vyskusat... :sweat_smile: a chuti to dobre-je to chutne?ako sa stym potahuje....no ved porozpravaj trochu prosim...
16. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
moja je ta poschodova ruzovo biela, ktosi tam dal aj spravny link :wink:
heni, neviem, kolko by som pytala. vacsinou pytaju bud od kila ca 10 eur alebo presne za suroviny a plus k tomu robota ca 10-20 eur, podla narocnosti. ja som este v zivote tortu nepredala, takze z vlastnej skusenosti neviem.
mliecny marcipan som tiez este nerobila, ale citala som kdesi, ze ho robia aj z detskych mliek.
llumka, krasna torticka! :dizzy_face:
zdenallicka, nadherna je, dufam, ze sa ti podari :wink:
16. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni,no teda ja ti poviem to som ani nevedela,ze je to ta tvoja...je prekrasna!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ta cena torty...kilo 10 eur. uz zo vsetkym.Je v tom zaratana robota aj material... a niekto si pyta aj za ruze zvlast a aj postavicky...ja to davam k tortam gratis! :wink:
16. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka dakujem si zlata ten link mam odlozeny aj ja na ten marcipan....ale ja som mala na mysli tu coko-hmotu....ktorou sa da aj potahovat... :wink:
16. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neurologia, akurat hladam tu cokoplastelinu. Nasla som nieco ako 400gr cokolady a 4PL sirupu, no asi to skusim a uvidime
16. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, hehe, ze gratis :grinning: :grinning: :grinning: , aka si velkorysa :grinning: :grinning: :grinning:
k cokoplasteline je strasne vela popisane na tortyodmamy, ale nejaky poriadny recept som tam nenasla :unamused: . mna by tiez zaujimal
16. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem roztopit polku cokolady s jednou lyzicou toho sirupu len tak na skusku, ze co za zazrak z toho vznikne, potom vam dam vediet
16. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni, sa mi pacis, aka si akcna :grinning: . mne sa chce uz len ist do postele a spat :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ja som prisla z prace, odtial s malym do parku zahrat si futbal, aby sa vyvetral, mimochodom v mojich cizmickach z kancelarie a na lade, bolo to zaujimave, potom vecera, maleho okupat, sledovat konika..... takze som este rozbehnuta, ked zastanem, tak sa uz len zvalim do postele, ale kym sa hybem je to v pohode, ale ved ty si oddychni
prve hlasenie
Cokoladu so sirupom mam roztopenu, chuti to cokoladovo a vyzera strasne lepkavo, pochybujem, ze sa to bude podobat na nejaku hmotu, ktora by sa dala modelovat :grinning:
nechavam vychladnut :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhe hlasenie
ako to chladne, fakt sa to zacina na cokoplastelinu podobat
ja dnes asi nebudem spat :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henikav1 aky siprup si pouzila?a cokolada?
16. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cokolada myslim ze varova a sirup by tam mal ist kukuricny....tak pisu v recepte co mam ja...
16. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzila som psenicny sirup, iny ani nemam, tak uvidime, dala som to vychladnut do chladnicky
16. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo som zvedava co povies...
16. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi uz len rano, vsetci uz zalahli, tak uz asi dnes nebudem buntosit :grinning:
aspon ta hmota do rana pekne vychladne
no a cokolada bola obycajna horka
16. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sirup kde kupujete, v normalnych potravinách ?
16. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho objednala cez internet a poslali mi ho kurierom, skusim najst link a dolozim
inac som pocula ze v biopotravinach
16. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat na dve veci...ako uskladnujete cesto ktore vam zostane y potahovej hmoty...ja robim z marshmallows...kolko to vydrzi? a este jednu...na viacerych obrazkoch som pozerala take pekne podnosy akoby potiahnute baliacim papierom...z coho pouzivate podnosy na torty?
16. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas - ja som kupila v bio potavinach
klara klara - podnosy som robila z kartonu a zabalila baliacim papierom
16. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretie hlasenie
baby, cokoplastelina je uplne uzasna hmota, fantastickaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. feb 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk album
17. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok