• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

tak moja dalsia...akoze nemala som dnes nervy na zdobenie :angry:
28. okt 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
lienka je od @zdenallicka :wink:
28. okt 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka koník aj tortička sú krásne. Vôbec nevadí, že nestojí. :slight_smile:
28. okt 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka kraaaasne!
28. okt 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swiss dakujem, aj ostatnym dievcatam :wink:
28. okt 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka perfektne i bez smoulov a vubec...nevyzeraju ako retardovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mariann2 krasne obidve
28. okt 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 perfektna je ta barbie...je to tazke? mne sa to zda take komplikovane
28. okt 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ale nieeee. vobec. akurat je to tazke na vahu lebo ta torta je dost vysoka :sweat_smile: a potom si mozes spomenut na princeznovske casy a hrajkat sa so suknou :grinning:

inac - prvy krat som pouzila tu metalaizovanu foliu. vyzera to super s tortou!
28. okt 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji, berunky.. :grinning:
28. okt 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 aj ja som si vsimla tu foliu,vyzera to ozaj super :wink:
28. okt 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uložila som si ako inšpiráciu :wink:
28. okt 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ďakujem :sweat_smile:
28. okt 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci musim si este raz poriadne nastudovat navod, ako to vyhladavat, lebo mne nic nenaslo :grinning:
28. okt 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq já si to nechám googlem přeložit a pak si kliknu na archiv a postupy na figurky a pak jedu v seznamu figurek a je to jakž takž přeložený :slight_smile:
28. okt 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci aha ja som to dala vyhladavat do vyhladavaca, tak mozno preto to nenaslo
28. okt 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 ja som robila lienku v nerezovej miske dnes,inak už tretiu tento mesiac,už ma nebavia :angry: :slight_smile:

@mizulienka krásna je tá koníková,peknučký je aj poležiačky :wink:

foto som nechcela dávať,lebo lienka je furt rovnaká,ale tentokrát som zmenila okolie,dala som pod ňu trávu :grinning:
28. okt 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@lusil2005 nádherná princezna, škoda, že ji nemám komu udělat :frowning2: asi si budem muset pořídít třetí dítko a doufat, že to bude holčička, ale abych nedopadla jako jakelina :grinning: :grinning: ale manže je hasič, tak by měl celou jednotku :wink: :grinning:
@zdenallicka náhodou jsou šmoulové pěkný, oslavenec třeba bude hledat, jestli nejsou někde schovaný :wink: :grinning: jestli to není nějaký kvíz :dizzy_face:
28. okt 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gumkacka1 já jsem dělala berunku taky z jednoho kusu
28. okt 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@vecernicci jasneeee treba skusat! :grinning:

Inac zienky - viete co bola najvacsia "prca"? Dat ozdobenu barbie na ten podstavec... samotna mala 3,6 kg, a ja som bola doma sama :zipper_mouth: a tam jogurtova plnka s ovocim, cize nic megapevne! som to normalne so zavretymi ocami prenasala, som nechcela vidiet jak sa to zgebzi! :sweat_smile:
28. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tento týždeň sa torta robila jedna radosť, akurát tá mačička je nejaká divná :sweat_smile: asi ten jej kukuč :grinning: :sweat_smile: dúfam,že sa bude páčiť :slight_smile:
28. okt 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
jej krasne torticky zase pribudli :slight_smile: no moja mala dneska vobec cez den nespala tak teraz zaspala pred19 @lamps ta jej ta je krasna :slight_smile:
@mizulienka parada,ale si sa narobila kvetiniek
28. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci Díky moc..:slight_smile: Naštěstí už mám hotovo..:slight_smile:
28. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ved ty smolkovia su pekny ani ked by si ich prilepila a zapichla sparatkom nedrazali,ale bo dole pri tortu by som ich niekde niako dala
28. okt 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada78 jé to jsou krásný zvířátka a ta kočička je taky kásná, možná trošku vykulená z toho všeho, ale krásná :wink:
28. okt 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka tak jsem přišla s křížkem po funuse :wink:
28. okt 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ty máš nárok být unavená, ale já už mám děti celkem samostatný jednotky :grinning: když potřebuju modelovat, stačí, když jim každýmu dám kousek marcipánu od každý barvy a hodinu o nich nevím :dizzy_face:
28. okt 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak uz od kedy mam objednane od kamky a este mi to neprislo uz som jej dvakrat pisala prvy krat,ze cakali na farby a neprisla tak nech si vyberiem inu a teraz co som pisala,ze v stredu posielali uz ,ale mne nic neprislo,ale ved som si dala kurierom a vzdy zatial mi kurierom prislo na druhy den ako takto dlho som este necakala dufam,ze sa stym nic nestalo lebo uz to mam zaplatene preto nerada platim dopredu racej si zaplatim az pri prebrati tovaru no dufam,ze v pondelok to uz pride
28. okt 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to potesi veru s tymi e-shopmi niekedy...

baby ked se objednavali od moniky tiez ste platili dopredu? teraz beriem tu hmotu 4 vedra je to dost penazi a treba to platit vopred
28. okt 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja beriem hmotu len od nej a som vzdy zaplatila az ked mi to doviezli a vzdy som to mala do dvoch dni doma a raz som platila hadam aj tyzden po tom co mi to doviezli lebo ona vzdy posle spravu cislo uctu a sumu a neskoro mi poslala
28. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok