Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
28. okt 2011

tak moja dalsia...akoze nemala som dnes nervy na zdobenie 😠

swiss
28. okt 2011

lienka je od @zdenallicka 😉

swiss
28. okt 2011

@mizulienka koník aj tortička sú krásne. Vôbec nevadí, že nestojí. 🙂

lusil2005
28. okt 2011

@mizulienka kraaaasne!

mizulienka
28. okt 2011

@swiss dakujem, aj ostatnym dievcatam 😉

mizulienka
28. okt 2011

@zdenallicka perfektne i bez smoulov a vubec...nevyzeraju ako retardovani 😝

@mariann2 krasne obidve

mizulienka
28. okt 2011

@lusil2005 perfektna je ta barbie...je to tazke? mne sa to zda take komplikovane

lusil2005
28. okt 2011

@mizulienka ale nieeee. vobec. akurat je to tazke na vahu lebo ta torta je dost vysoka 😅 a potom si mozes spomenut na princeznovske casy a hrajkat sa so suknou 😀

inac - prvy krat som pouzila tu metalaizovanu foliu. vyzera to super s tortou!

zdenallicka
28. okt 2011

Děkuji, berunky.. 😀

mizulienka
28. okt 2011

@lusil2005 aj ja som si vsimla tu foliu,vyzera to ozaj super 😉

eliska22
28. okt 2011

@lamps to je nádhera 😵 😵 😵 uložila som si ako inšpiráciu 😉

lamps
28. okt 2011

@eliska22 ďakujem 😅

vecernicci
28. okt 2011

@zdenallicka tady máš jednoho klokana, ještě pohledám http://kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/6407.htm...

zuziq
28. okt 2011

@vecernicci musim si este raz poriadne nastudovat navod, ako to vyhladavat, lebo mne nic nenaslo 😀

vecernicci
28. okt 2011

@zuziq já si to nechám googlem přeložit a pak si kliknu na archiv a postupy na figurky a pak jedu v seznamu figurek a je to jakž takž přeložený 🙂

zuziq
28. okt 2011

@vecernicci aha ja som to dala vyhladavat do vyhladavaca, tak mozno preto to nenaslo

lucula73
28. okt 2011

@gumkacka1 ja som robila lienku v nerezovej miske dnes,inak už tretiu tento mesiac,už ma nebavia 😠 🙂

@mizulienka krásna je tá koníková,peknučký je aj poležiačky 😉

foto som nechcela dávať,lebo lienka je furt rovnaká,ale tentokrát som zmenila okolie,dala som pod ňu trávu 😀

vecernicci
28. okt 2011

@lusil2005 nádherná princezna, škoda, že ji nemám komu udělat ☹ asi si budem muset pořídít třetí dítko a doufat, že to bude holčička, ale abych nedopadla jako jakelina 😀 😀 ale manže je hasič, tak by měl celou jednotku 😉 😀
@zdenallicka náhodou jsou šmoulové pěkný, oslavenec třeba bude hledat, jestli nejsou někde schovaný 😉 😀 jestli to není nějaký kvíz 😵

vecernicci
28. okt 2011

@gumkacka1 já jsem dělala berunku taky z jednoho kusu

lusil2005
28. okt 2011

@vecernicci jasneeee treba skusat! 😀

Inac zienky - viete co bola najvacsia "prca"? Dat ozdobenu barbie na ten podstavec... samotna mala 3,6 kg, a ja som bola doma sama 🤐 a tam jogurtova plnka s ovocim, cize nic megapevne! som to normalne so zavretymi ocami prenasala, som nechcela vidiet jak sa to zgebzi! 😅

dada78
28. okt 2011

tento týždeň sa torta robila jedna radosť, akurát tá mačička je nejaká divná 😅 asi ten jej kukuč 😀 😅 dúfam,že sa bude páčiť 🙂

yamahafazer
28. okt 2011

jej krasne torticky zase pribudli 🙂 no moja mala dneska vobec cez den nespala tak teraz zaspala pred19 @lamps ta jej ta je krasna 🙂
@mizulienka parada,ale si sa narobila kvetiniek

zdenallicka
28. okt 2011

@vecernicci Díky moc..🙂 Naštěstí už mám hotovo..🙂

yamahafazer
28. okt 2011

@zdenallicka ved ty smolkovia su pekny ani ked by si ich prilepila a zapichla sparatkom nedrazali,ale bo dole pri tortu by som ich niekde niako dala

vecernicci
28. okt 2011

@dada78 jé to jsou krásný zvířátka a ta kočička je taky kásná, možná trošku vykulená z toho všeho, ale krásná 😉

vecernicci
28. okt 2011

@zdenallicka tak jsem přišla s křížkem po funuse 😉

vecernicci
28. okt 2011

@mrka2 ty máš nárok být unavená, ale já už mám děti celkem samostatný jednotky 😀 když potřebuju modelovat, stačí, když jim každýmu dám kousek marcipánu od každý barvy a hodinu o nich nevím 😵

yamahafazer
28. okt 2011

baby inak uz od kedy mam objednane od kamky a este mi to neprislo uz som jej dvakrat pisala prvy krat,ze cakali na farby a neprisla tak nech si vyberiem inu a teraz co som pisala,ze v stredu posielali uz ,ale mne nic neprislo,ale ved som si dala kurierom a vzdy zatial mi kurierom prislo na druhy den ako takto dlho som este necakala dufam,ze sa stym nic nestalo lebo uz to mam zaplatene preto nerada platim dopredu racej si zaplatim az pri prebrati tovaru no dufam,ze v pondelok to uz pride

dm1
28. okt 2011

to potesi veru s tymi e-shopmi niekedy...

baby ked se objednavali od moniky tiez ste platili dopredu? teraz beriem tu hmotu 4 vedra je to dost penazi a treba to platit vopred

yamahafazer
28. okt 2011

@dm1 ja beriem hmotu len od nej a som vzdy zaplatila az ked mi to doviezli a vzdy som to mala do dvoch dni doma a raz som platila hadam aj tyzden po tom co mi to doviezli lebo ona vzdy posle spravu cislo uctu a sumu a neskoro mi poslala