• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@jakelina nieje tam nic, kupovala som to odtialto http://celofan.sk/3-produkty/pp-folie/red_m4/ tak neviem odkial to ten pan moze mat. skus mu napisat ci nedodava niekde do ciech alebo ci ti nevie poradit...
28. okt 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja tekvicka :sweat_smile: :wink:
28. okt 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@mizulienka nadherna kvetinova toricka a vyzdobila si ju krasne veselo :dizzy_face:
@lucula73 @vecernicci perfektne lienky :dizzy_face:

@dada78 moc milucka torticcka, zvieratka super :dizzy_face:
28. okt 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krasna, moc sa mi paia tie ornamenty :dizzy_face:
28. okt 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jeej, super tekvicka :dizzy_face:
28. okt 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jeeeej az teraz som si vsimla - kraaaasna je ta konikovska torticka!!!!! :dizzy_face:
28. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 cez vikend by som zastavila pre tie folie a, ak budem moct? :dizzy_face:
28. okt 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ta konska torta je nahodou uuuzasnaaaa :sunglasses: a jak mu ta hriva veje :grinning: no paraaadna je fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ja som objednavala od kamky tiez ( ak myslis pecenie s kamkou) platila som vopred a poslali to az po tyzdni co som to uhradila a to dokonca na dobierku ( pomylili sa). Samozrejme som to neprebrala, lebo som nevedela co sa deje. Preposlali to este raz bez dobierky takze mi objednavka dorazila cca 2 tyzdne po uhrade.... :confused:
28. okt 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky jedna taka prakticka otazka....ked farbite hmotu, najma na cierno, robite to v rukaviciach :confused: ci bez?

bo ja trulina som to farbila bez a vcul mam cele prsty okolo nechtov cierne a to som robila na zajtrajsiu stretavku...tak tam budem za damu zase raz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. okt 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka skus kyselinu citronovu alebo obycajny citron :wink:
28. okt 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq dakujem, no skusim...bo uz v save som si ruky macala a furt to vidno :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata za vsetky komentare, no nakoniec sa aj im velmi pacila, pani vravela,ze stale chodi s muzom do chladnicky kukat, ze aky je ten konik krasny :grinning: este asi nevideli kona, ktoreho modelovala ramira v casopise torty od mamy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neskor vas docitam, este dokoncujem toma a jerryho
28. okt 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
28. okt 2011 o 23:02 • cmeliak78
@lusil2005 diky a ja som si myslela že tie barbie torty sú iba malé myslela som si že ved bábika je malá a na nej je urobená sukňa ale to musí byť aj riadne vysoká tá tvoja ked tam máš vlastne 8 x naplnené ak dobre počítam
28. okt 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som chcela spýtať na tie 2 vajcia ide 100g cukru a šlahať nad parou a potom pridať polovicu masla otáznik niekto to tu dával len neviem či som si to dobre zapamätala lebo ho idem robiť
28. okt 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka vypada to tak ze dnes v noci budem kopirovat teba :slight_smile: . Robim s poziarnikom samom a moc sa mi pacilo co si mala na svojej torticke ten ohen okolo torty a tiez budem mat bielu. aj tu vodu tam nejako dam. Dufam ze nevadi :confused:
28. okt 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani co si? ja som sa tiez inspirovala na nete...kludne rob :wink:
28. okt 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no velebnosti :sweat_smile: ved som sa nic nedositala, cim je obalovana coko mmf ? inak som si myslela ze to hore mas vykrojenu mmf bielu, a to ty ina profesianalka, ze maloval bielkom :wink: parada, mne by sa triasli ruky ako osike, dobraaaaaaaa si teta!!
Ja ked vidim takto hnedu tortu, vidim hned cokoladu, mnaaaaaaam

@lamps ma tak teraz napadlo a čím si robila tu mega margaretku ? :fearful:
@mizulienka vsak bodaj by sa im ten konik nepacil , ked sme mu tu tolke drzali palce :wink:

Boze baby , ja by som taaak rada nejaku torticku urobit a nemoooozem :angry: sliny mi tu pri vas frkaju na vsetky strany :grinning: :grinning:
28. okt 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ved ja vam som neskonale vdacna, ze ste ma s tym mojim pejkom podporovali :wink:
28. okt 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka wau, perfektná tekvica, napreduješ :slight_smile:
28. okt 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja farbím bez, ale robím to tak, pri každej farbe, že dám gelovku do stredu, zabalím ju ako keby do hmoty a nemačkám hmoty, len ju naťahujem a prekladám a tak na neušpiním.
28. okt 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka perfektna :wink:
28. okt 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásny je - teraz som našal túto tortičku
28. okt 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: musim sa vam podakovat za vsetko od rad, po velmi vdacne linky, az po vase obrazky... :dizzy_face: :grinning: nabrala som odvahu na 3D- sice len leziaci pes, ale samu seba som milo prekvapila- myslela som si, ze to skonci nejakym flubberom... :sweat_smile: pre nase mrne- zajtra oslavujeme... :dizzy_face:
28. okt 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Baby - ktorá ešte pracuje ? :grinning: :grinning: :grinning: ja už iba futbalku - idem skúsiť uholníky za 15 min. vyrezať a prilepiť - nechce sa mi ponocovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 jasne, zastav sa. ak ma tu pod horou pracovneho bordelu najdes :D
28. okt 2011 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja sa prave rozhodujem ci idem piect korpus alebo spat :confused:
28. okt 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukika no normalny recept je 3 vajcia, 150g cukru a jedno maslo... ja som dnes robila karamelovy so 6 vajec, 150g cukru, 150g karamelu a dve masla...
28. okt 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ze 15minut :grinning: mne by to trvalo tak dve hodiny.

ja som korpus upiekla cez den ale robim na nedelu takze aka pohoda, teraz urobila podlozku a narezala korpusy a do rana ma pekne pocka nachystany. takze vylozene nohy na stole a aka parada.
ale ja mam fakt jednoduchu tortu robit takze vobec ziaden stres
28. okt 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok