• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
holky prosím nějaký návod i postup na jakékoliv auto.....děkuji
31. okt 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adul67 jasne v pohode ti mozem ukazat nie je problem ak bude cas :wink:
31. okt 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 U nás ho mají od čtvrtka.. taky do něj chci jít, ale teď mě najukala @vecernicci na ten Bosch.. :confused: :sweat_smile:
31. okt 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ...
poradite mi, prosim, kde maju bezne gastanove pyre? viem, ze lidl ma obcas, ale nie vzdy, teraz by som potrebovala ... zijem v CR .. vopred diky :slight_smile:
31. okt 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trochu jednodušší, možná blbina a možná se to někomu sejde:
http://www.tchibo.cz/Sada-vykrajovatek-a-razitek-na-cukrovi-p200021373.html
31. okt 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse já ho viděla a sehnala jen tam, jak byl v akci, koupila jsem si hned 4 kostky. Jinde jsme ho neviděla. :confounded:
31. okt 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucisa
a ja blba som si kupila len tri, dve som spotrebovala, teraz potrebujem zase dve a mam uz len jednu :angry:
31. okt 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci hlavně jsem koukala na výkon, většina měla jen 550W, tento má 900W
31. okt 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse :cry: no jo no, to se stane, není tam teď? Já ho tam jednou viděla, i když ho neměli v akci, asi vyprodávali......
31. okt 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse běžně ho nemají v ČR snad nikde, co vím, už se to tu řešilo, v Lidlu ho měli v akci zatím jen 1X, to bylo před 2 měsíci, tak snad bude brzo zase nějaká akce a pak si nakup do zásoby do mražáku
31. okt 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucisa
@reruna
tak si budem musiet kupit v kauflande gastany a pyre si urobit sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse deni, teraz je v akcii v slovenskom tescu :wink:
31. okt 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulik
dad, porazi ma, vcera som isla okolo tesca v malackach :angry:
31. okt 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse no to je sila, kurna :angry: ja mam jedno v chladnicke, ako ti ho dorucit ? :zipper_mouth: a to u vas nemaju v tescach ??? ved to co je za haluz :rolling_eyes:
31. okt 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulik
skusim mozno este tesco, aj ked v nasom letaku nie je a v slovenskom naozaj je ... ale tak, vela sanci tomu nedavam :angry:
31. okt 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse deni, na buduce aspon vies, ze sa mas pri vylete na sk zasobit min. igelitkou pyre :grinning: a co ides piect ?
31. okt 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulik
http://leblogdepipi.blog.cz/0912/kastanovy-dort-aneb-posledni-den-v-roce

uz som ju robila a velmi nam chutila ... a mam malo pyre, este kuknem do predajne zdravej vyzivy, co ju mam cestou do skolky ...
31. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zkoušela jsem malování na marcipán. Má to chyby, ale na poprvé to snad jde, ten rámeček chci pak ještě pozlatit a udělat jakoby takový rámek jak bývá na obrazech. Je to zkušební, ale určitě si k tomu udělám malý dort a na to si ho položím, jenom mně pro radost, že jsem to zvládla i s tím velkým štětcem, co jsem sebrala dětem z výtvarky :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@denisse mnaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to su ine palky za to pyre :astonished: ja, ked stoji nad 1,30 €, ho ani nekupujem, cakam na akciu :slight_smile:
31. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina kraaasne, mne nejde dobre malovat , mam pocit ze stetec sa stale rozstrapkava. a riedis si farbu alkoholom a tak malujes? a to si malaovala cez daku sablonu?
31. okt 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 malovala jsem to živočišným uhlím, rozmačkaným v alkoholu a ne přes šablonu, podle obrázku co jsem našla na internetu.
31. okt 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulik , @denisse nechci vás zklamat, ale v českém Tescu ho nemají, aspoň u nás v Opavě ne, na mě koukali jak na hňupa, vůbec netušili, co po nich chci. V ČR jsem se ptala v Tescu, v Kauflandu, v Globusu, v Penny a náhodou pak přišel leták z Lidlu, tam stál 24,90 Kč.
31. okt 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka dakujem,to by sa mi pacilo, lenze oni chcu kazdu svoju torticku :confounded:
31. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krasne sa ti to podarilo :dizzy_face:
31. okt 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha děkuju :wink:
31. okt 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha tak im sprav male slzicka a poukladaj cik cakovo okolo kruhu...
31. okt 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no asi to urobim tak, ze stred kvietku bude normalne okruhla torta,potiahnem ju na zlto,trosku radielkom zubatym naryhujem a mozno perlicky, este neviem ci sa budu hodit,no a urobim si sablonu slzicky,ten spic odrezem,neviem ako by som to do spicu potiahla a budem kazdu vyrezavat.Len teraz neviem ci piect kruhy a z toho vyrezavat,alebo platy na velkych plechoch.Dumam, co bude menej odpadu,lebo to chcem najprv naplnit,zachladit a az potom cele naraz vyrezat.A kto bude potom jest tolko coko-bananovych odrezkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. okt 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok