• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lusil2005 však to to. :grinning: Nenadarmo mi muž občas povie že som brzda :grinning:
@bzucinka2 No ja som si jeden vytipovala ráno ale musím pošetriť. :wink:
@pristela dobré ránko :grinning:
1. nov 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 kaslem na vsetko az o rok budu dalsie pokusy
1. nov 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka a proč??? S každou dortičkou to půjde líp a líp :wink:
1. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina lebo na to nemam ani suroviny ani naradie ani nervy. Sak o rok pridem sem zasa otravovat
1. nov 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka neblaaazni oddychne dva tyzdne a sups do toho , na vianoce tiez musis urobit nejaku torticku :wink: neboj ono to pojde :wink:

@danciacik kujeeeeeeeeeem
1. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka presne ako kočky hovoria, keď ťa to chytí tak každá tortička bude lepšia a lepšia.
joj baby neviem čo to so mnou je ale sa mi hrozne chce spať. Včera čo ste pozerali ren mixér tak som ho našla na SR lacnejší ako v čechách teda ak som si zapamätala značku bosh mum 4655
1. nov 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja hotova postel vyzerala jednoducho,ale roboty snou bolo viac ako stou svadobnou a to celo je obtiahnute cokohmotou a je to postel z jednoho kastiela taku chceli
1. nov 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@yamahafazer vypadá nádherně :wink:
1. nov 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z okolia BA, ktora by ste zobrali tortu na buducu nedelu? jasom u nasich na vychode, takze sa mi neda...chcu obycajnu tortu a nejaky ornament navrchu...mozte pisat aj doIP dakujem
1. nov 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza ja mám nastavovaciu guľatú formu a som spokojná, nemusím mať tisíc ráfikov :grinning: ale aj tak najviac využívam klasickú 24cm...a kde to predávajú? ešte aj ja uvažujem nad štvorcovou :wink:
1. nov 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.baby ktorá ste mali malovanú trávu na torte?Videla som takú poschodovú tortu u niektorej a boky boli malované.A neviem ktorá to robila.Hodte foto.Dík.
1. nov 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím že tu píšete o tých robotoch moja sestra má ten bosch a je perfektný doastala ho od manžela na vianoce
1. nov 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. nov 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@artepf kraasna torticka, vobec nie je az taka jednoducha, ja som napr.este tie botasky neskusala a tie sa mi zdaju teda dost zlozite :confused:
@vejinka ved zlaty Mickey, detom to je jedno,oni nepozeraju na to,ze ci to je dobre potiahnute,alebo tak... urcite nevesaj na klinec pecenie :slight_smile:
1. nov 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 danka môžem ta poprosit o http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/kvety-samostatne/ ak sa ti bude dat mi to priniest do trenčína?ten kvet gulaty sada tie menšie stoja 2.84€
1. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, nemate nazvys jednu snehovu vlocku,co vam len tak stoji a chcete sa jej zbavit???
1. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 krásna torta len čo je pravda.Ale to nieje malovaná tráva.Mne sa zdá,že to bol madagaskar.No zvieratká z neho tam okolo.
1. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tá postel je zabitá.To by som brala takú.Ale skutočnú. :grinning:
1. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka já mám uloženou takovouhle
1. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vinka ja mám uloženú takúto, nie je moja
1. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci jejda ta je milenaaaa!
1. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka to som podla skutocnej robila to je jedno lozko a este maju aj dvojlozko to je jeden kastiel ako hotel tak mozes ist prenocovat :grinning:
1. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja uz mam na tento tyzden odpecene ja som teraz taka domotana,ze si myslim,ze je sobota,ale taku chut som dostala aj ja na sladke,ze idem piect zakusok uz varim salko
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=37989
1. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 synovec miluje včelí medvídky, tak se už inspiruju na netu :grinning:
1. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza ja mám ten nerezový ráfik štvorcový a neviem si ho vynachváliť. Pečiem len v ňom. Má ešte jednu prepážku cez stred, že keď pečiem menšie štvorce, v strede to predelím a pečiem dva naraz. Ja som veľmi spokojná.
1. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nooo o tých kvietkoch niečo viem, ja som si tiež nadávala, keď som tými najmenšími vystlala skoro 2/3 torty :grinning:
1. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ja nam idem dnes piect torticku s karamelovym salkovym kremom :grinning:
1. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to je úžasný nápad, takto dotvoriť tortu. Už mám tortu uloženú v inšpiráciách. To využijem pri dievčenských tortách, nádhera.
1. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka maľovať trávu budem aj ja tento týždeň :grinning:
1. nov 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ahoj a kde sa daju kupit take rafiky? ja soms i chcela kupit a neviem stale kde. dakujem
1. nov 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok