• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@reruna myslim ze hej, ale ja som ju tiez vobec nepoznala kym som ju nesla malovat malej na triko... ja vsetko hned googlim.
2. nov 2011 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 tie konvalinky :grinning: :grinning: :grinning: to mali cenu asi navýsenu , ked ju budu zalovat za otravu aby mala z coho zaplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: páni ale dostat za taku tortu tolko penaziii, to je moj sen , aaaach :sweat_smile: :sweat_smile:

teta, zabijes ma ? Yogy cajiiiiik :confused:
2. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela co ja? na yogiho vyslem draheho. cize ked ta niekto zabije, tak on :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela @lusil2005 že vy sa ešte účíte otáznik Ved vy ste tak šikovné že vy učíte a nie že sa vy učíte @mia1111 ja ich tiež obdivuje lebo tiež stresujem a to pečiem iba pre nás ale tiež ako lusil radšej to urobím až na poslednú chvíľu upečiem naplním a na druhý deň poťahujem a zdobím a už sa mi stalo že som to všetko piekla aj poťahovala a zdobila v jeden deň ale stresy mám riadne nemohla by som to robiť pre ľudí lebo by ma z toho buchlo a už by som to nerozdýchala :slight_smile:
2. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela si bombová ty zase tak perlíš :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: aha, tak to radsej nič!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

@lukika jeejda , ty si zlataaaa
2. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat vahou nie som obmedzena, ale nema byt poschodova, iba jeden kruh cize klasika priemer 24 cm a tam to mam vsetko natlacit, milujem ked ludia takto vymyslaju a este lietadlo ma byt vo vzduchu :-/
2. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zlatat ono objednavok mam aj ja pomenej a prave teraz by sa mi hodili, ale tak zatial mam na kazdy tyzden nejaku, ale uz nie kao predtym 5-6 tyzdenne :slight_smile:
2. nov 2011 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukika jaaaaaaaaaaak zase? :confused: a jaaaaaaak perlím :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@bzucinka2 andelička, vsetky tie stroje vymodeluje a este neztvrdute si ich daj na podlozku a zmagni rukami dokopy- pani povies, že hromadná havarka, bo miesto na parkovanie bolo len jedno :wink:
2. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobry napad :grinning: :grinning: :grinning:
jaj musim ist modelovat kym chcalani spia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela a na drátky nad to napíše BUM :grinning:
2. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
tak ak niekto nepoznate Kitty...kludne dojdite k nam domov :grinning: ja sa bojim uz aj spajzu alebo nejaky suflik otvorit, ze na mna vyskoci :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: mat doma trojrocnu slecnu a este k tomu kitty maniacku...no to je uuuzasneeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a co ma caka na Vianoce pod stromcekom od celej rodiny..nechcem ani pomysliet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
2. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@jakelina jaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobreeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby vy ste tu take srandistky :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka tak já přijedu :grinning: :grinning: právě ta holčička co to pro ni dělám ji taky miluje a má ji všude. Na oblečení, kočárku pro panenku, botičky, v pokojíčku na stěně a já nevím co všechno. Já to teda nemusím takového něco co pak mají všichni a raději se takovým módním záležitostem vyhýbám, ale malé dítě z toho nemá rozum a prostě se mu to líbí a je to. :wink: :grinning:
2. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: já vás tu mám všechny tak ráááááááááááááááda :wink:
2. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@pristela no na tých tvojich poznámkach sa vždy dobre zabavím :grinning: :grinning: :grinning: a to s tou protézou to nemalo chybu ty máš taký super postoj k životu ja by som už stresovala že má zuby ked ich nemá mať a ty si proste taký flegmoš :slight_smile:
2. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka no moja malá ju tiež moc miluje a tiež jej máme všade moc ale okrem toho aj my little pony a princezné
2. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina - inak, mne sa Kittyna lepšie modelovala tak, že hlavu zvlášť a aj ušká som osobitne urobila a potom nalepila. Som to nejako nevedela z jedného kusu urobiť :sweat_smile: . Mne sa tvoja mačička páči a tie šaty, to máš u mňa 100 bodov, také by som neurobila ani za nič. Ja som len kus hmoty vyvaľkanej vykrojila, obtočila okolo tela, nalepila ruky a bolo :sweat_smile: . A Ty si jej urobila aj rukávy :dizzy_face: :dizzy_face: .A fúziky som bola lenivá vyšúľať, tak som ich len namaľovala :sweat_smile: Urob väčšiu hlavu a bez pusy a bude to Kittyna jak vyšitá. :wink: :wink: :wink:
2. nov 2011 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 děkuju, já jsem šaty taky dělala jenom jako obdelník a vykrojila jsem průramky pro rukávy, jenom jsem měla to tělo v kuse, kromě hlavy a nechtěla mi držet ruce nad hlavou, když jsem ji oblékala. :grinning: :grinning: Rukávky jsem pak jenom oblekla, takové malinké obdleníčky. Nic to není, neboj to zvládneš.
2. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lukika To bolo prvé čo ma napadlo pani vtedy povedat :grinning: :grinning:
ja toho maca robila podla americkej torticky a tam zuby mal :grinning: ale zas chapem, že na slovensku je to uz tazsie a tož hold je tu u nas bezzubý :wink:
Flegmos niesom :sweat_smile: ono to bola prkotinka, takze z toho som si tazku hlavu nerobila, ale keby mi povie , ze nechutila, to by som upadla fakt do smutku :unamused:
2. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 lietadlo vo vzduchu? Tak to by som ich hneď uzemnila :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak my uz mame aj toaletny papier... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na nas asi nikto nema :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:

ale tak ja si zase hovorim, ze lepsie kitty ako keby ju bavili nejakí Gormiti ci ako sa tie prisery volaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
to teda aj ne je kittynka ovela milsia a nejak neriesim...ved ako bude rast, tak predpokladam, ze aj tie zaujmy sa budu menit :wink: :unamused: :grinning: len sa hrozim toho, na co sa preorientuje tak v 15-tich :sweat_smile: :confused: :grinning:
2. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jinak děvčata, ochutnejte tuhle buchtičku, neodolala jsem a ted si ji upekla, je to mňamka veliká http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=37920
2. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@bzucinka2 - keď dáš lietadlo na drôtiky, tak bude aj vo vzduchu :wink:
2. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...
ja som tiež nejaká lenivá nič sa mi nechce, teraz som sa trápila s mc-queenom a syn mi povie, že sa vôbec nepodobá, že vyzerá úplne inak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka hele nepomlouvej nám Gormity :angry: :wink: to jsou oblíbený postavičky našich kluků, starší s nima chce dort a malovanej tenhle, ten jestli zvládnu, tak se dám na modlení :grinning: :grinning: http://farm5.static.flickr.com/4021/4631850101_e7b71ee536_z.jpg
2. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@vecernicci já jsem se na něj taky dívala, ale to bych nenamalovala a u nás není nikdo v tom věku, kdy je mají děti rádi
2. nov 2011 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka no ona má kitynu lebo je dievča tak ako moja ale ako píše @vecernicci chalani sú chalani môj Luky má veru rád tiež tie Bakugani a Gormiti a Ninja on chce na narodky zasa Ninja tortu no už teraz neviem čo ja z toho urobím naštastie je to až v januári :grinning:
2. nov 2011 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci teraz pozerám že naše deti majú podobný vek malý má 7 a malá mala 4 teraz
2. nov 2011 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukika já chci taky holčičku :frowning2: :wink: :slight_smile: třeba na potřetí vyjde :wink: :dizzy_face:
2. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok