Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lusil2005
2. nov 2011
@reruna myslim ze hej, ale ja som ju tiez vobec nepoznala kym som ju nesla malovat malej na triko... ja vsetko hned googlim.
pristela
2. nov 2011
@lusil2005 tie konvalinky 😃 😃 😃 to mali cenu asi navýsenu , ked ju budu zalovat za otravu aby mala z coho zaplatit :-p :-p páni ale dostat za taku tortu tolko penaziii, to je moj sen , aaaach :-N :-N

teta, zabijes ma ? Yogy cajiiiiik =-)
lusil2005
2. nov 2011
@pristela co ja? na yogiho vyslem draheho. cize ked ta niekto zabije, tak on 😃 😃 😃
lukika
2. nov 2011
@pristela @lusil2005 že vy sa ešte účíte otáznik Ved vy ste tak šikovné že vy učíte a nie že sa vy učíte @mia1111 ja ich tiež obdivuje lebo tiež stresujem a to pečiem iba pre nás ale tiež ako lusil radšej to urobím až na poslednú chvíľu upečiem naplním a na druhý deň poťahujem a zdobím a už sa mi stalo že som to všetko piekla aj poťahovala a zdobila v jeden deň ale stresy mám riadne nemohla by som to robiť pre ľudí lebo by ma z toho buchlo a už by som to nerozdýchala 🙂
lukika
2. nov 2011
@pristela si bombová ty zase tak perlíš 😃 😃 😃
pristela
2. nov 2011
@lusil2005 :-x :-x :-x :-x aha, tak to radsej nič!!!! :-x :-x :-x :-x

@lukika jeejda , ty si zlataaaa
bzucinka2
2. nov 2011
@zlatat vahou nie som obmedzena, ale nema byt poschodova, iba jeden kruh cize klasika priemer 24 cm a tam to mam vsetko natlacit, milujem ked ludia takto vymyslaju a este lietadlo ma byt vo vzduchu 😕
bzucinka2
2. nov 2011
@zlatat ono objednavok mam aj ja pomenej a prave teraz by sa mi hodili, ale tak zatial mam na kazdy tyzden nejaku, ale uz nie kao predtym 5-6 tyzdenne 🙂
pristela
2. nov 2011
@lukika jaaaaaaaaaaak zase? =-) a jaaaaaaak perlím =-) 😃 😃 😃 😃 😃

@bzucinka2 andelička, vsetky tie stroje vymodeluje a este neztvrdute si ich daj na podlozku a zmagni rukami dokopy- pani povies, že hromadná havarka, bo miesto na parkovanie bolo len jedno 😉
bzucinka2
2. nov 2011
@pristela 😃 😃 😃 😃 dobry napad 😃 😃 😃
jaj musim ist modelovat kym chcalani spia :-p
jakelina
2. nov 2011
@pristela a na drátky nad to napíše BUM 😃
pipka
2. nov 2011
tak ak niekto nepoznate Kitty...kludne dojdite k nam domov 😃 ja sa bojim uz aj spajzu alebo nejaky suflik otvorit, ze na mna vyskoci :-N :-N 😃 mat doma trojrocnu slecnu a este k tomu kitty maniacku...no to je uuuzasneeee :-N :-N :-N :-p 😃
a co ma caka na Vianoce pod stromcekom od celej rodiny..nechcem ani pomysliet :-p 8-( 😃
pristela
2. nov 2011
@jakelina jaaaaaaaaaaaaj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 dobreeeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 baby vy ste tu take srandistky 😃 😃 😃
jakelina
2. nov 2011
@pipka tak já přijedu 😃 😃 právě ta holčička co to pro ni dělám ji taky miluje a má ji všude. Na oblečení, kočárku pro panenku, botičky, v pokojíčku na stěně a já nevím co všechno. Já to teda nemusím takového něco co pak mají všichni a raději se takovým módním záležitostem vyhýbám, ale malé dítě z toho nemá rozum a prostě se mu to líbí a je to. 😉 😃
jakelina
2. nov 2011
@pristela 😃 😃 já vás tu mám všechny tak ráááááááááááááááda 😉
lukika
2. nov 2011
@pristela no na tých tvojich poznámkach sa vždy dobre zabavím 😃 😃 😃 a to s tou protézou to nemalo chybu ty máš taký super postoj k životu ja by som už stresovala že má zuby ked ich nemá mať a ty si proste taký flegmoš 🙂
lukika
2. nov 2011
@pipka no moja malá ju tiež moc miluje a tiež jej máme všade moc ale okrem toho aj my little pony a princezné
mia1111
2. nov 2011
@jakelina - inak, mne sa Kittyna lepšie modelovala tak, že hlavu zvlášť a aj ušká som osobitne urobila a potom nalepila. Som to nejako nevedela z jedného kusu urobiť :-N . Mne sa tvoja mačička páči a tie šaty, to máš u mňa 100 bodov, také by som neurobila ani za nič. Ja som len kus hmoty vyvaľkanej vykrojila, obtočila okolo tela, nalepila ruky a bolo :-N . A Ty si jej urobila aj rukávy x-) x-) .A fúziky som bola lenivá vyšúľať, tak som ich len namaľovala :-N Urob väčšiu hlavu a bez pusy a bude to Kittyna jak vyšitá. 😉 😉 😉
jakelina
2. nov 2011
@mia1111 děkuju, já jsem šaty taky dělala jenom jako obdelník a vykrojila jsem průramky pro rukávy, jenom jsem měla to tělo v kuse, kromě hlavy a nechtěla mi držet ruce nad hlavou, když jsem ji oblékala. 😃 😃 Rukávky jsem pak jenom oblekla, takové malinké obdleníčky. Nic to není, neboj to zvládneš.
pristela
2. nov 2011
@lukika To bolo prvé čo ma napadlo pani vtedy povedat 😃 😃
ja toho maca robila podla americkej torticky a tam zuby mal 😃 ale zas chapem, že na slovensku je to uz tazsie a tož hold je tu u nas bezzubý 😉
Flegmos niesom :-N ono to bola prkotinka, takze z toho som si tazku hlavu nerobila, ale keby mi povie , ze nechutila, to by som upadla fakt do smutku :-|
zlatat
2. nov 2011
@bzucinka2 lietadlo vo vzduchu? Tak to by som ich hneď uzemnila 😃 😃 😃
pipka
2. nov 2011
no tak my uz mame aj toaletny papier... :-p tak na nas asi nikto nema :-N 8-( 😃

ale tak ja si zase hovorim, ze lepsie kitty ako keby ju bavili nejakí Gormiti ci ako sa tie prisery volaju :-p 8-(
to teda aj ne je kittynka ovela milsia a nejak neriesim...ved ako bude rast, tak predpokladam, ze aj tie zaujmy sa budu menit 😉 :-| 😃 len sa hrozim toho, na co sa preorientuje tak v 15-tich :-N =-) 😃
vecernicci
2. nov 2011
jinak děvčata, ochutnejte tuhle buchtičku, neodolala jsem a ted si ji upekla, je to mňamka veliká http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=37920
mia1111
2. nov 2011
@bzucinka2 - keď dáš lietadlo na drôtiky, tak bude aj vo vzduchu 😉
dadka212
2. nov 2011
ahojte...
ja som tiež nejaká lenivá nič sa mi nechce, teraz som sa trápila s mc-queenom a syn mi povie, že sa vôbec nepodobá, že vyzerá úplne inak :-p
vecernicci
2. nov 2011
@pipka hele nepomlouvej nám Gormity ]-( 😉 to jsou oblíbený postavičky našich kluků, starší s nima chce dort a malovanej tenhle, ten jestli zvládnu, tak se dám na modlení 😃 😃 http://farm5.static.flickr.com/4021/4631850101_...
jakelina
2. nov 2011
@vecernicci já jsem se na něj taky dívala, ale to bych nenamalovala a u nás není nikdo v tom věku, kdy je mají děti rádi
lukika
2. nov 2011
@pipka no ona má kitynu lebo je dievča tak ako moja ale ako píše @vecernicci chalani sú chalani môj Luky má veru rád tiež tie Bakugani a Gormiti a Ninja on chce na narodky zasa Ninja tortu no už teraz neviem čo ja z toho urobím naštastie je to až v januári 😃
lukika
2. nov 2011
@vecernicci teraz pozerám že naše deti majú podobný vek malý má 7 a malá mala 4 teraz
vecernicci
2. nov 2011
@lukika já chci taky holčičku 😞 😉 🙂 třeba na potřetí vyjde 😉 x-)