• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
baby moje tak vcera som sa popri malom bavkala s kazetou a mooc sa mi paci,je to moja prvotina tak kuknite
3. nov 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
3. nov 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko super hlavne obdivujem ze sa ti podarili upiect aj tie boky!
3. nov 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko no super len mne kamka este nepotrvdila ze ma eviduje medzi prihlasenymi ani udaje k platbe mi neposlala. hlavne ze uz napisala ze bude sugarveil :confounded:
3. nov 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko to je nádherné a jak jsi to prosím pekla, ty boky??? :astonished:
3. nov 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina na bokoch formy
3. nov 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to vazne ,no tak este ti asi povie .. .
3. nov 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko to je naaaadherneeeee :wink: si neuveritelna sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@miciatko jj na boku len ono to nie je take lahke upiect zalezi od cesta mne sa to na 3x podarilo predtym sa mi to krutilo a zviezlo po forme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som robila z cesta co sem davala lusil ,len som tam primiesala trochu viac muky, mozno nahoda ze sa mi hned prva podarila :confused:
3. nov 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem do plnky pridat namiesto masla heru?
3. nov 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opytat, nerobite niekto tortu na objednavku? potrebujem dcere na oslavu prveho rocku a baba co robila torty tu tak uz nerobi pre druhych, viete mi pomoct? idealne Pezinok pripadne BA a okolie
3. nov 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkasteffi no ak vam take chutia tak kludne ja take veru nemozem a ani by som to nezjedla mne to smrdi :zipper_mouth:
3. nov 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 lebo ked som ju vyslahala bola dobra a potom sa zrazila, a este sa chcem opytat aku znacku masla mozem dat?
3. nov 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucul Bratislavcaniek je nas tu dost, z Pezinku je Dadka212, skus jej napisat.
3. nov 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 pocuj teta, teba tusim vsetci ignoruju :grinning: Monika, Kamka, Kamila z ciech... :grinning: :grinning: :grinning: ale my ta tu lubime nahovado!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zienky, nemate niekto nahodou postup na modelovaneho skrecka? :zipper_mouth:
3. nov 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :grinning: ale nakoniec ma vsetky nejako objavili aj Monika - hmota by mi mala prist dnes aj kamila nakoniec poslala skor ako pristele tusim :grinning:
3. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkasteffi ja pouzivam rozne masla dolezite je aby boli 82% ale najcastejsie z kauflandu. ale niekto heru pouziva normalne zalezi co komu chuti
3. nov 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko tak ta je dokonalá, máš ji krásně ozdobenou :slight_smile: :wink:
3. nov 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem za odpovede
3. nov 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mne skor vadi to ze sa mi zrazila plnka :frowning2: a v poslednom case sa mi to stalo 3x predtym sa mi to nikdy nestavalo preco sa mi to stava teraz
3. nov 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, ja normálne idem piecť cibuľu -tortu synovcovi, on cibuľu neznáša, tak aby mala sestra pocit, že aspoň raz
zje aj cibuľu :grinning: :grinning: :grinning: . No a bud. týždeň idem robiť jachtu a nejakú tortu pre chlapca na 1. rok. Tak som zvedavá.
Ja som začala používať maslo z PL je omnoho lacnejšie a vynikajúco sa s ním robí...
3. nov 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkasteffi někdy je to máslo už zmražené a pak se srazí, záleží jak to skladují v obchodech. Když se ti to stane, tak trochu nahřej nad parou a znovu prošlehej.
3. nov 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkasteffi a skusala si ju napravit? nachvilocku do mikrovlnky tak 10 sekund a preslahat? mne to zatial vzdy pomohlo. Alebo zaslahat cele to zrazene pomaly do trosku masla tak 50g staci a ono sa to krasne spoji
3. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz ja tiez cibulu nejem a popravde ani taku tortu by som nejedla. mne by sa pri nej dvihol zaludok. tak snad to synovec berie menej radikalne ako ja.
3. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja svokra sa zase priserne boji mysi a ked som robila tortu mysky na syre tak povedala ze z nej nezje ani kusok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a ani nezjedla?? :grinning:
3. nov 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dlho som nečítala, to sa bavíte o tých fóliách? ja by som tiež nejakú :confused: :confused: :confused: . Ak sa teda dá..
3. nov 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 on má 12 rokov, a hlavne, že to bude torta.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok