• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
inak ja mam aj z Ikei aj z Lidla otocny skleneny podnos a cena neporovnatelnaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka keby som bola vedela ,tak ráno vezmem všetky a bola by som ich tu popredala :grinning: ,ešte asi 3-4 tam ostali... :grinning:
3. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 no vidiiis moja, tak by si tam mala zase ist a popytat o 1€ viac za cestu...a este zarobis :grinning: :wink:
3. nov 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci už jsem to našla na netu, ani nevím, že ten obchod kam chodím má nějaký leták, ale podle adresy to sedí. Dík, zajdu se tam podívat.
3. nov 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe varila som asi 3 hodiny a klasika salko stoji takmer 2 eura, to v lidli okolo 1,5 ak dobre pamatam... Ale mozno som mala stastie. A nasla som raz na nete radu, ze ak po uvareni je salko riedke, treba ho vymiesat okrem masla aj so stuzovacom :wink:

http://sweetlive-recepty.blogspot.com/2010/10/nestuhlo-vam-salko-pri-skaramelizovani.html
3. nov 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to je takový obchůdek, vyfotím leták a dám ho sem :wink:
3. nov 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq super,dakujem za radu :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci děkuju jsi zlatá, já už jsem to taky našla. Jenom jak to u nás znám, tak to nebudou mít, já jsem se tam na to ptala už dvakrát a vždycky na mě hleděla ta prodavačky, jako bych chtěla u řezníka pomeranče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. nov 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlasim navrat z tesca bez pilky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tamichloe mne sa salko z lidla zdalo chutovo trosku ine

inak v tescu maju v akcii tatra salko za 1,59 a karamelove za 1,69 tak som si zobrala aj par rovno karamelovych pre pripad
3. nov 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mně se to lídlácké zdá takové tmavší a je fakt jiné než když ho uvaříš. Ale dobré je taky :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,muž je ochotný malého postrážiť,mám ísť do tesca kuknúť tie pílky?vzali by ste si ich?ak teda ešte vobec budú.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, a skusali ste uz ten karamelovy miesany nad parou? Je bez salka a je fakt suprovy...
3. nov 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 este som neskusala ale chystam sa nan

teraz idem na sobotu robit tento tvarohovy neskusali ste niekto? http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=16&t=221 len som kupila na to ten lidlacky pol kilovy tvaroh vo vedierku tak dufam ze moze byt.
3. nov 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto ste videli? https://www.facebook.com/?ref=home#!/media/set/?set=a.167898903302931.40320.100002484676075&type=1 inak v CR som to nasla pod 10 EUR tak keby ste chceli :wink: . Inak Kamka normlane maze negativne ohlasy pri tejto diskusii mazala jedna radost ked tam baby pisali ze su aj lacnejsie az ked nas bolo viac tak tam mna nechala :sweat_smile: . Ale pisali tam baby ze akonahle napisu nieco negativne tak to zmaze. :zipper_mouth:
3. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tanhle krém dělám a každýmu chutná, dělám ještě jogurtový a ten je taky super :wink:
3. nov 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jej super a prosim ta z akej davky mam robit na tortu priemer 22cm a iba 2x plnenu? a mozem tam dat zavarane ovocieš?
3. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a ja som si to chcela kupit?ake to je asi velká ta kvetinka?a de chodíš v čechach do cukrarenských obchodov?
3. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci už som skusila najprv som to mala riedke potom zasa husté a triasly sa mi ruky tak to su neni čiarky ale vlnovky som robila zajtra ukážem :grinning:
3. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainbow0508 nešlo mi to otvorit :frowning2:
3. nov 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 jeden cukrarsky shop je priamo tam kde byva sestra vo valasskom medzirici ale tam moc toho nemaju tak objednavam z ceskych shopov k sestre a ta mi to donesie. tie kvetinky maju tu a su tam aj rozmery http://cukrar-shop.wbs.cz/Silikonove-formy-preklapeci.html?list=15
3. nov 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jáj :grinning: fialová gélová Wilton :wink:
3. nov 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to je sila :zipper_mouth: takato cenzura?
ja som tieto kvietky uz niekde videla, su strasne milene. keby si objednavala alebo kupovala v cechach, aj tie clenitejsie vlocky, myslela by si prosiiiim aj na mna??? :sweat_smile:
3. nov 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem ake pilky?
3. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,nestiham vas citat, chcem sa iba poradit, aky rozmer torty robite, ekd sa chcete trafit do 3kg...idem robit macka pu a kamaratov, to bude musiet byt asi iba 24cm priemer, ze?
3. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jasne akurat idem sestre pisat zatial co chcem z tych cinakov - vlocky ste chceli tusim 3 + jedny kvietky na pruzine okruhle a jedny take tie jednoduche niekto chcel. Poslem ju tam zajtra uvidime co budu mat. Z toho ceskeho e-shopu si asi pred vianocami objednam teraz este nie potom dam vediet. Ale ak chces tak mozem ti aj teraz len to budes mat postovne sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ak plnim 2x tak ta 24 je tak akurat na 3kg niekedy aj viac podla vyzdoby
3. nov 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. nov 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 videla videla uz davno len akosik nemam napady ze co by som tam otlacala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Popravde sa mi s tym nechce paprat
3. nov 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nie nie, to ma cas. aj tak som si dnes zas urobila vianoce :zipper_mouth: kupovala som z t-formaxu jedlu oplatku, no a nemooozem predsa platit postovne za jednu vec nie? treba objednat poriadne nech sa oplati! :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mna napadli musle... ale podla mna by sa tam dali aj tie zilky z listov pootlacat... nie?
3. nov 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok