• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

3. nov 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 oki tak ked budem objednavat ozvem sa. A co si si pekne u nas kupila? tiez som tam dnes bola ale len pipping gel kupit lebo robim zase tortu s reznom a salatom :sweat_smile:
3. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe dakujem, za opchvalu, veru su aj to torticky :slight_smile: :wink:
@lucula73 hej hej ake pilky???? nieco mi uniklo???? :fearful: :fearful: :fearful:
@vecernicci dakujem, praveze ten pes sa mne moc s tymi fuzami nepaci :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 Hodila som do googla, ze ADVENTNY PERNIKOVY VENIEC a dala som to hladat iba v obrazkoch.
3. nov 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 na krajanie korpusov,písala som dnes okolo obeda :wink:
inak baby mrzí ma,že som vás nablaznila a nikde ich nemajú,ale teraz sme prišli z nákupu a u nás v tescu bolo teraz ešte 8 kusov.....tak ak niektorá chcete,možem zajtra ísť kúpiť :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj je mi zle. som vyzierala slahackovy krem s mascarpone. najprv len slahacku s cokoladou a potom aj s mascarpone. :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz by to bodlo zajest nejakym kyselym salatom
3. nov 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik zistila som ti ten bosch segra má MUM 46CR1 ona má nerezovú misku, mlynček na mäso nádstavec nato na mlynčekové koláčiky, mlynček na mak , orechy má k tomu aj na kokteily a rôzne nádstavce ako hnetač šlahač atd a do toho robota si môžeš postupne dokupovať ako lego skladačky hocičo
3. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám pilku z ikei ale tá nemá zúbkové tie struny ale obyčajné vy ich máte zúbkové???? A ten otočný tanier z ikei používate na torty ked ich zdobíte? a potom to prekladáte?
3. nov 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika ja ho pouzivam pri zdobeni ale mam na nom normalne tortu uz na podlozke a to na tom otocnom. super vec je to ozaj
3. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a čo to tam všetko majú? ja by som tiež zobrala
3. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika kde myslis? ak v tom e-shope tak som dala link vyssie musis kuk co by si chcela a ak u cinana neviem presne len tam idem vyslat sestru ale mizulienka pisala ze tam boli aj vypichovace na pruzine
3. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainbow0508 ano pozerala som tam a už aj vyzdobila
3. nov 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 teda ak môžem :unamused:
3. nov 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 Tak to by chcelo aj tie fotky, ze ako sa Ti to podarilo :wink:
3. nov 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika jasne :wink:
3. nov 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 - prekrásne @katulkaaaaaa - krásna @vecernicci - krásnuičké @miciatko - nádhera @pristela - waw! ja som si myslela, že je tto skutočné. nádhera @dajna11- krásna @mia114 nádherné torta i postavičky @petusko - krásnušká
3. nov 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 teď jsem koukala, že mám v receptu ještě pudink z půl litru mléka, 4 pl cukru, 2 van. cukry a pak smíchat s 300 ml ušlehané smetany a 250 g tvarohu a přidat ztužovač želatinový. Je fakt dobrý, ale může se dělat i bez toho pudinku. Dávala jsem ho do dortu srdce, jak měli tu silikonovou formu červenou v lidlu někdy na jaře a dávala jsem 4x korpus a 3x krém, ale nevím přesně jaký má průměr, ale na 22cm by měl stačit. Když bude bez pudinku, tak bych dala tvarohu a šlehačky víc, když tak bude mít malej pribiňáka :slight_smile: :wink:
3. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dievca ja sa k tebe uz musim konecne dopracovat nech ti to tolko doma nestrasi a stoja ti v tom tvoje peniaze. hanbim hanbim ze som preto este nebola
3. nov 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainbow0508 určite zajtra ju sem hodím lebo mi nefotí fotak pri umelom svetle ale moc sa neteš
:unamused:
3. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 - úžasné a tá myška!
3. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dani keby som chcela tie silikonove kvetinky dalo bi sa?
3. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika já taky nemám zoubkovanou pilku, koukám,že už ti jde otazník? :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 To je v pohode Kati. Dnes som poslala veci pristele, pribalila som aj nieco pre jakelinu takze sa mi trosku pracovna "odfoliovala" :sweat_smile:
@adul67 jasne len az tak okolo vianoc segra pride na sviatky tak by to doniesla
@dm1 prosím tak jej napíš že tu petuniu určite a ešte jednu hociktoru s tych dvoch ja ti peniaze dam na stretku dopredu ? :wink:spravíš mi vianoce
3. nov 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 ok tu mam poznacenu a ktoru este teda? ved si povedz ktoru chces :wink:. Len rozmyslam ze ti to pride po vianocach lebo sestra pride presne na vianoce a to uz nestihnem poslat :-P
3. nov 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak druhu ten kvet nevadí budem mat dvoje vianoce :dizzy_face:
3. nov 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to bolo dnes ako kgb saaakris :grinning: akoze hovorim braskovi dam ti jej cislo, dohodnite sa , a on nieee, ja ti zavolam, ty zavolas jej a potom mne :grinning: :grinning: :grinning: no tento postup 3x :grinning: ale som rada zajtra preto k nim idem :grinning: len si trieskam hlavu o ten otocny stojan :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: aach joo :frowning2: a lusil kujeeem nezabudni pak tu sumu dodat :wink:
3. nov 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika já jsem se v Ikea Ostrava už dvakrát ptala a žádnou pilku neměli a dokonce mi tvrdili, že ani nikdy neměli. Tak co to jako je :confounded: :angry: :frowning2:
3. nov 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela cicus, ved ked pojdem dokupit tu ditte latku, zoberiem ti aj stojan ked stes.
3. nov 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok