• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@anibas a ja mám zas objednávku pre 14ročného chalana na ženské torzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja fakt neviem čo bude chcieť o 5rokov :grinning:
4. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 vůbec mi to nevadí, určitě se ti povede ještě mnohem hezčí. :wink: Je to vyřezané z tří plátů a skoro od kraje ke kraji na délku a u té široké hlavičky. Jestli chceš menší, tak to nějak přizpůsobíš. :wink:
4. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no mne normálne padla sánka tie sú krásne a to robíš tú polevu takú istú ako ked ich zdobíš akurát redšiu ked to nanášaš s tým štetcom? Ja pečiem medovníky aj oplátky si pečiem doma aj hociaké koláčiky každý rok ale ešte som v živote nezdobila. Ale teda to je nádhera určite to chcem vyskúšať ale také by som neurobila ani keby som sa dosr. :grinning:
4. nov 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika dakujem ale ved to su len take prvotiny predsa ked sa pozeram na tie vytvory na nete :zipper_mouth: . Ja si najskor urobim hustu polevu na zbodenie - ciary a z toho potom odoberiem do misky a pridam tam vriacu vodu - podla mnozstva bud par kvapiek alebo viac. vidlickou premiesam a je to. Dolezite je urobit si kontury hustou polevou a potom ked to zaschne vyplnit to tou riedkou
4. nov 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ja medovniky upeciem ale kto to ozdobi.

a tie objednavky co mate :grinning: :confused: teroristov a zenske torzo pre 14rocneho pubertiaka maskacovy disney to co je za doba?
4. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no ja som ti hladala tu kozu na nete,ale tiez nic nemozem najst... no veru, malokto chce kozu :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som dnes dokoncila promocnu, a na parkovisko som utekala za tetou ze som ju zabudla odfotit :sweat_smile: A cvakla som ju len tak letmo mobilom, takze ani moc nieje vidiet ze je to kniha. ALE JE! slubujem :grinning:
4. nov 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lusil2005 ta je naadherna!!! si strasne sikovna! nechapem, nedavno si zacala piect a toto dokazes... uzasne! :dizzy_face:
4. nov 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nadhera,wau ako sa ti podarila taka farba? :confused:
4. nov 2011 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes bola moja prva skuska zdobenia prenikov, no poviem vam torty su jednoduchsie :sweat_smile:
tu su, nestihla som viac bo mi Nellka nedovoli dnes nid robit :grinning:
4. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mrka2 dakujem za pochvalu!!!!!! :grinning: mne sa tiez zda ako vcera ked som hladala na internete ako upiect korpus... kto by to bol povedal ze uz je to 5 mesiacov :sweat_smile:
4. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 kraaasna torta a ta farba fakt uzastne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa je to smartflex, cerveno cierny mramor. smartflex ide super zafarbit...
4. nov 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ta je krasna :dizzy_face:
4. nov 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ten je krásný
4. nov 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ze torzo pre 14-rocneho ja odpadnem to by som ani nespravila veru :zipper_mouth:
@mia114 dakujem! :sweat_smile: chceli cerveno - ciernu pre chalana... tak ma nenapadlo nic ine co by neposobilo zensky alebo ako zo sexshopu, len mramor :sweat_smile:
4. nov 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina neni to mmf :grinning: je to smartflex.
@lusil2005 ale prekrasnaaaaa
@lusil2005 a ako si robila tvarohovu plnku?
4. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to pisala maca77, ale toto by som veru tiez neurobila. ani tych teroristov pre 5 rocneho... co to ti ludia uz nerozmyslaju,ci co? :confused: :confounded:
4. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 tak ja som si to všimla,že je to kniha :grinning: Dokonca je tam aj atrament.to pierko je ako zabité.No a to zapínananie na knihe.No koniec celá torta zabitáááááááááááááááááááááá :grinning:
4. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 @mrka baby dakujem :slight_smile: no ja som presla snad vsetky stranky nenasla som nic ,asi to bude cisto len o inprovizacii :grinning: podla dcerinej hracky :grinning:
4. nov 2011 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nadherna je naozaj
ja mam pocit ze uz nikto nechce normalnu tortu,dnesne objednavky no mam dost.... :confused:
4. nov 2011 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 prenádhernááááááá to si stáčala a vaľkala ako podobne aako pri tých pásikových alebo malovala povrchovo asi valkala že?
4. nov 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a čo si im povedala?berieš? :confused: No idem ja robiť môjú krtkovú tortu.nech má moja dievočka radosť z mami.nebudú furt kričať,že len tetám pečiem a im nie.Bo oni si myslia,že tie tety jedia torty len tak. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 jaj prepac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katulkaaaaaa a špekulujú ludia ešte aj s cenou nie?A chcú zázraky.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok