• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vinka - recept mám odtiaľto - klasika 2biele čokiny s 2šľahačkami som si nechala zovrieť, po vychladnutí dala na noc do chladničky, ráno som vymiešala na tuhú šľahačku a zašľahala som jemne do toho 2balenia mascarpone. Na jeden plát som dala medzi krém aj rozmrazené maliny, na druhý plát čistý krém. Chutí to naozaj božsky, sladký krém v kombinácii s kyslými malinami - chute sa cez noc prepojili a výsledok je neskutočnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. nov 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika - ja som mala biele drôtiky a hej, sú to tie, čo sa dávajú na kvietky :slight_smile:
5. nov 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha no pekne :angry: :angry: :angry: :angry: ja nemám rada, keď si chodia po torty celý víkend - a blokujú mi môj program
5. nov 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jj presne tiez to nemam rada na 99% si dohadujem tak ze chodia pre torty najneskor v sobotu rano nech mam potom volny vikend. Ja uz mam hotovo idem to cvaknut
5. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@dm1 perfektna :wink: ako robis rezen, zachytila so, ze z puncoviny ale to este obalis do potahovky?
5. nov 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka dakujem :slight_smile: . Nie neobalujem v potahovke len v nadrvenom kakaovom korpuse a trosku v hnedom cukre
5. nov 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze jaky tringelt som ja teraz dostala? Ujo mal platit 26,10 a dal mi 26,20!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dm1 a tá básnička ?? nechápem - ako ide ku rezňu ??????? :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve boli po hrniec s polievkou :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak taaaa je bombova! :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja tiez nechapala som ale tak mi to dali tak maju co chceli :zipper_mouth:
5. nov 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta to jaký šíp mysleli ? :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. nov 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nebud perverzna!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
5. nov 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby konec srandy, idem upratovať a ešte jednu tortu mi treba do rána ... pekný deň ... ešte prídem večer
5. nov 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 bud rada , mne nenecha tringelt nikto ! len kamosky :frowning2: dokonca pre tu Montanu bol pan, ktory 3€ isiel hladat az do auta, bo ze ma len až 5€, najskor teda cakal, ze ja poviem , ze to je dobre, ze tie 3€ si moze nechat, ale ked som cakala, otocil sa a ze ide pozriet do auta :angry:
5. nov 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 řízek jako živý, máš to krásně udělané, ale takové dorty já nemusím, mě to pak evokuje slanou chu´t a to mi k dortu nejde, stejně tak se mi příčí dorty pizza hamburger, prasečí hlava atd. ale náš zákazník ... že jo :wink: ale tu básničku jsem teda fakt nepochopila :grinning: :grinning:
5. nov 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a čím to bylo, krémem nebo proč ti to teklo???
5. nov 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja tiez na zajtra robim futbalovu loptu :unamused:
5. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to idem este len nakupit!!! :zipper_mouth:
5. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ted jsem se dívala na Tom na tvoje dorty a zjistila jsem, že jsi mě inspirovala, když jsem dělala synovi dort na narozky mašinku Tomáše, tak ti moc děkuju a doufám, že ti to nevadí :slight_smile:
@lusil2005 nádherný dort, ukládám jako inspiraci, jak prosím tě děláš ty zakroucené drátky, to nějak zohýbáš kleštičkama? a tentokrát jsi nejdřív vylila vrch a boky až pak?
5. nov 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ten drotik proste len obtocim okolo niecoho tenkeho napr. stetca alebo ceruzky :wink: a nie, aj teraz som dala najprv boky, a az potom vrch. ale uz som ho nechala vychladnut predtym nez som ho naliala :grinning:
5. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pre tento týždeň mám hotovo. Znova margarétková pre manželov :sweat_smile:. Podložku ešte musím vymeniť, len musím počkať na manželíčka, aby mi odpílil solotit.
5. nov 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@lamps mně se právě ta podložka líbí, já bych ji nechala. A můžu se zeptat, ty namaluješ ty listy a pak lepíš kytičky nebo naopak???
5. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina najprv si nalepím zopár kvietkov a potom už maľujem a postupne dolepujem kvietky, tak ako sa mi kde hodia. Ja mám pocit, že tá torta sa na tej podložke stráca, neviem ... :sweat_smile:
5. nov 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps je krasna! a veru aj mne tam ta podlozka uplne pasuje
5. nov 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hej? nestráca sa tam tá torta?
5. nov 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aha děkuju, mně to tak opticky přechází z té dorty na tu podložku a líbí se mi to. Ale třeba někomu se to líbit nemusí.
5. nov 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja neviem, nehovorím, že sami to nepáči ale čo ja viem,... ale asi si dám poradiť a nebudem vymýšľať :grinning:
5. nov 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok