Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
6. nov 2011

@lusil2005 je suprova mna caka tento tyzden jedna taka. A nic tam nechyba tam uz nie je moc co dat jedine zeby aj dres alebo nieco take chceli

zlatat
6. nov 2011

@dm1 😨 😨 😨 😨 😨 čože? 22€ za topánočky? Aj im to niekto kúpi? 😒

dm1
6. nov 2011

@zlatat jj take tie obycajne podla sablony ako aj my robievame a navyse take komplet obsypane mimi kvietkami 😝 . Kitty taka max. 8cm mohla mat stala 13 eur

miciatko
6. nov 2011

@katulkaaaaaa tesiiiim moc na kozu 😀

zlatat
6. nov 2011

@dm1 ty brďo

lussy23
6. nov 2011

@mia114 sú nádherné a aj postavičky @lusil2005 -nádherné
@petusko - krásne srdiečko
@monika76 - nádhera

dm1
6. nov 2011

Baby ja som prave skoro zo stolicky spadla a oci mi z jamiek vypadli!!!!!!!!!!!!!!! akoze isla som najst tu predajnu v novom meste co pisem cenu tych papuciek ze ci nemaju net a ja som tam nasla svoju tortu a svoje pernicky!!!!!!. Nie okopirovane moje veci to by mi bolo sum a fuk ale MOJA TORTA, na MOJEJ linke a moje pernicky!!!! 😠 . No vrchol drzosti ze si toto da na stranku predajna 😠 😠 😠

toto je moja torta a hned za tym obrazkom su moje pernicky 😠 http://jasticokolada.lepsiweb.sk/album/fotogale...

jakelina
6. nov 2011

@dm1 a jak na tvůj dort přišli???To nechápu, to mi přijde už fakt hodně 😒

zdenallicka
6. nov 2011

@dm1 No ty kokso!!!! 😲 😲 😲

CO uděláš? 😕

dm1
6. nov 2011

@jakelina no maju tam viac oficialnych fotiek tort zo stranky sugarveil tak si dali do vyhladavaca asi sugarveil a vyhodilo im aj moje torty a pernicky s tym zdobene.... nechapem normalne to je drzost 😠

anibas
6. nov 2011

@dm1 no akože toto je drzosť 😨 😨 😨 keby ťa požiadali !!!!!!

jakelina
6. nov 2011

@dm1 to je fakt drzé, kdyby ti napsali a u dortu napsali, že zveřejňují s laskavým svolením majitelky, tak to beru, ale takhle příště najdeš někde fotku syna a bude ho vydávat za svého nějaká cizí baba 😝 😒

miciatko
6. nov 2011

@dm1 no to je drzost

vecernicci
6. nov 2011

@dm1 no tak to bych tam na ně vlítla, jako že autorská práva a plaťte, jako to je teda drzost 😠

vecernicci
6. nov 2011

holky podívejte, našla jsem krásný čokotransfer, asi si tam zajedu to koupit, obchod je kousek od nás http://www.ceske-formicky.cz/?1597,enLANGUAGE_S...

zdenallicka
6. nov 2011

HELP!!! Nemám kakao, mám rozbitých 8 vajec na dvě várky mramoráku a potřebuju kakový korpus!!! CO teĎ???

miciatko
6. nov 2011

@zdenallicka a cokoladu nemas??

yamahafazer
6. nov 2011

@dm1 no to je sila a ja som tu uz davno spominala,ze som tam bola a maju tam strasne drahe veci a o tych topanockach som akurat vtedy hovorila,ze za taku sumu to je hruza a veru tie ozdoby niektore tiez nic moc
@zlatat a tie kvety ako uz nevedia co by pytali

a niekomu sa zda draha torta moze si kupit v obchode zvlast ozdoby a to bude potom ina cena predrazena

zdenallicka
6. nov 2011

@miciatko No mám, ale nevím kolik a jak a co a tak... 😲

miciatko
6. nov 2011

@vecernicci tak ten je krasny

desmodka
6. nov 2011

@zdenallicka zaklopat u susedov a pozicat si 😀 , alebo zafarbit hnedou

vlada111
6. nov 2011

@mia114 juj tak to držím palce. Ja robím vo firme už siedmy rok, už od skončenia školy, aj som zabudla, čo sú to pohovory. Aj by som mala veru trému, dnes majú také nezmyselné nároky 😠

zdenallicka
6. nov 2011

@desmodka Hnědou mi to nejde a nebude to chutnat po čokoládě...

miciatko
6. nov 2011

@zdenallicka no ja bych tam skusila dat trochu na zafarbenie,alebo potom pockat a zajtra kupit

katy1979
6. nov 2011

@zdenallicka roztop v mikrovlnke cokoladu a daj to tam tych 20-30g by ti malo stacit

dm1
6. nov 2011

@zdenallicka ja pravidelne klopavam u susedy ak nieco chyba a ona tak isto je to super ked sa clovek nemusi hned hnat do obchodu ak mu nieco ponahla

zdenallicka
6. nov 2011

@miciatko jÁ to potřebuju upéct teď...

dm1
6. nov 2011

@yamahafazer jj maju tam strasne predrazene nielen postavicky ale aj pomocky

zdenallicka
6. nov 2011

@katy1979 Na dvě dávky? Není to málo?

zdenallicka
6. nov 2011

@dm1 My máme všechny sousedy na ho.no... 😒