• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mia1111 kubánsku ??? daj recept
7. nov 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a to si bola doteraz bez nej? Ja by som bez pilky neprežila :grinning:
7. nov 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tu je, je perfektná a jednoduchá :dizzy_face:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23309
7. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa obdivujem ťa. Som veľmi milo prekvapená, aký ozajstný kozovský výzor sa ti podaril. Popasovala si sa s tým vynikajúco, ši šikulka.
7. nov 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 v´daka vyzerá dobre - ale nepoťahuješ ju asi ?
7. nov 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, babulky, chcem sa vám poďakovať za všetky rady, ktoré ste mi doteraz dali - ohľadom tortičiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A aj všetky "like" od vás ma strašne potešili :slight_smile: . Najbližšie robím o 2 týždne tortu pre seba, tak vás zasa trošku budem otravovať :wink:
7. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - nieeeee, to je len taká, miesto zákusku. Poťahovanú sme vyjedali cez víkend, teraz bude zmena :wink: . Už som ju robila a teraz som na ňu dostala chuť, tak už varím šľahačku :sweat_smile:
7. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas no šak si ho zhíčkam a o päť rokov bude len ležať na gauči :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 vladi to az tak?neblazni :grinning: dakujem kazdej jednej ste perfektne!!!takuto podporu aku ma clovek od vas to sa dnes len tak nevidi,dakujeeeem :dizzy_face:
7. nov 2011 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no a ja si dám samozrejme tiež :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: super koza! :grinning: :slight_smile:
7. nov 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 - no, uvarila som ju a ako sa zohrievala, tak sa to normálne roztopilo, tak už vyzerá ako klasika šľahačka. Som zvedavá, či ju tak dobre vyšľahám...
7. nov 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 taky nevím, jak jsem to doteď mohla bez pilky přežít :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 ahoj,ja som z nej robila už tri razy,v pohode...ono aj v 33 % máš niekedy smotanu a vodu zvlášť,to treba riadne rozmiešať.....nech sa darí :slight_smile: ,ja som z nej robila šľahačkovojogurtový krém a držal krásne. :slight_smile:

@vlada111 tú bocianú tortičku som si musela uložiť,je úžasná,aj keď robiť ju isto nikdy nebudem,ale aspoň obdivovať :slight_smile:

@katulkaaaaaa tá koza je suprová,našla si nakoniec dáky postup,či to si z hlavy modelovala? :wink:
7. nov 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 - ďakujem, už sa chladí, tak snáď sa mi podarí ju vyšľahať :slight_smile: :wink:
7. nov 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa super koza
7. nov 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 taky jsem právě uvažovala, jestli nesehnat nějaký plast a neudělat si do něj zářezy
7. nov 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja som robila také ryhovanie podložkami čo brat používa v robote na plastové okná :D sú to takéto nie je to asi velmi vidno, ale nerobila som to nejako plošne len na kúsku a išlo to super :grinning:
7. nov 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ta moje čokoládová hrůza. :frowning2: Naštěstí je to fakt jenom pro nás a zase dlouho se do žádného čokoládového nepustím. :unamused:
7. nov 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina podla mňa je krásna, žiadne nedostatky vôbec nevidím :dizzy_face:
7. nov 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 mně se stašně lámal ten vrchní přesah z té čokolády a celé je to takové umatlané. :frowning2: Není to fakt sranda, dělat s čokoládou. Měla jsem to trochu víc nastudovat, jak se to má vlastně dělat. Já jsem to tak nějak splácala. :frowning2:
7. nov 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina teraz pozerám na FB ako vlastne vyzerá...ja som myslela, že je pospájaná z narezaných kúskov ako som to tu videla ale to vlnkovanie vyzerá akoby tam malo byť :grinning:
7. nov 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 už je třetina snězená a je teda výborná. Dělala jsem poprvé krém s Mascarpone, mňam. Jdu honem schovat kousek pro kamarádku na zítřek :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ten biely? tak ten je fakt bombový :grinning: :sunglasses:
7. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ano ten s bílou čokoládou, je mňamoooooooooozní :wink:
7. nov 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina podla tohto tam ziadne nedostatky nevidim. pockaj kuknem fb. no a vsetko sa raz clovek musi naucit a ked je to pre vas doma tak moze byt aj s chybami.
7. nov 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas mozem poprosit aj ja este raz cely ten recept od mafky na bielkovu polevu na pernicky,dakujem
7. nov 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja by som tej milej pani dala asi pod nejaku foto s tortou dala "like" :sweat_smile: aspon troska provokacne :grinning:
kozička je paradna :slight_smile:

@dadka212 super napad s tymi podlozkami, mm chodi montovat okna a tychto veciciek ma plnu bednicku. pojdem si nejake uchmatnut :grinning:
7. nov 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, viem že od veci vám sem skáčem, chcem len dať do povedomia jednu šikovnú maminu, ktorá je na materskej s dvojmesačným bábom, má doma 10 detí a stíha robiť krásnu, nádhernú bižu, ktorú predáva,aby si trochu pomohla, prosím, pozrite si jej prácu a budem veľmi rada, ak si niečo objednáte a tým jej pomôžete :wink: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=99821
Ďakujem.
7. nov 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 právě, že jsem se s tím nestresovala, když to je jenom pro nás. Ale kdyby to mělo být pro někoho, tak ještě teď roztápím čokoládu a už tady asi lezu od nervů po zdi.
Ani nevím kde to všechno nastudovat. Na dortománii o tom nic moc není a jinde jsem nic, žádné rady a vychytávky nenašla. :unamused:
7. nov 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok