• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps myslím, že to vôbec nebude vadiť :wink:
9. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 čo tak urobiť vežičky zo zmrzlinových kornútkov?
9. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 viem, ze baby robia vezicky na hrad z kornutku od zmrzliny, len rozmyslam, ci ti nebude kornutok velky, ked mas hrad len 11x11cm :unamused:
9. nov 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka veď môže dať len časť kornútka, nie celý, nie?
9. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 rozmyslame rovnako :slight_smile:
9. nov 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a mohli by ste mi este poradit, odkial objednavate? kde je to cenovo navyhodnejsie? :confused: velmi pekne dakujem... strasne ste zlate, hlavne na cloveka, co sa vam tu len sem tam privtrie... :sweat_smile: :dizzy_face:
9. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha myslíš PDT? ja objednávam z cukrarskepotreby.eu aj poštovné má fajn
ak potrebujem rýchlo tak z peceniehrou.sk to mám na druhý deň doma kuriérom poštou už neposielajú
9. nov 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 viem, ze peceniehrou su ultra rychly, par krat som si objednavala od nich... :slight_smile: a to PDT neni teda nejake moc tuhe? to len to druhe PDcosi? :slight_smile: chcem si odrazu kupit vacsie mnozstvo, sa aj vacsinou oplati cenovo viac, ako po kile objednavat a cosi by to malo vydrzat (?) a nechce sa mi objednavat vzdy do rychla hmotu, ked mi pojde nejaka torta- co je posledny mesiac akosi ze 0 bodov- okrem tej pre svagra... :frowning2:
9. nov 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha ja dávam do mikrovlnky a pohodička :wink: všetky hmoty dávam nahriať, či WI, PDT. PDTŠ, SFV...ja sa s tým jedovať nebudem, akurát keď bolo vonku 35 stupňov netrebalo dávať nahriať :grinning:
9. nov 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 :grinning: jaaaj jasne, skvele... :dizzy_face: no ked bolo vonku 35 tak mi nedrzalo nic, okrem tej hlupej cukrikovej... :sweat_smile: chceli v lete stojacu vilu a hmmm, hold smola teta, jedine tak ked si z dreva vystruhate... :sweat_smile: nakoniec chceli kitty... :sweat_smile:
9. nov 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak baby na december som dostala prvu zakazku na tortu. budem robit piratsku tortu. pred tym sebe na narodky dve a pre drobcovu kamaratku Kitty macku. uz sa tesim.
Takto by mala vyzerat ta piratska torta
9. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@cestovatelkaandrea ta je super to by ma bavilo :dizzy_face:
9. nov 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ozi dík za recept na piškótu :dizzy_face:
9. nov 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som sa opytat ci uz niektora robila hallo kitty torticku a mala len 1,5 kg. mala by byt takato... je to mozne aj taku malu urobit...a z kolkych vajicok by ste robili korpus? dakujem
9. nov 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps určite sa podobá - zlatunká je, len trošku zmenši nosík :wink:
9. nov 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja som raz robila Zvonilku a nemala topánky - som musela narýchlo dorábať :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea veľmi pekná je- potom nezabudni pridať tvoj originál :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika107 1,5 kg môže byť akurát hlavička bez telíčka :grinning: :grinning: :grinning: to ani pekne nevyrežeš - ani nepotiahneš - ak robím zo 6 vajec na celý plech - rozrežem na 4 štvorce a 3x plním - tak váži cca 1,4 kg :wink:
9. nov 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som jej hovorila ze najmensiu tak 2,5-3 kg viem vykuzlit taku Kittinku ... bola by velka ako plech
9. nov 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krásne muffinky. To sú tam šarkany?
@chita - krásne @bzucinka2 - nádherné
9. nov 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 . parádna @katulkaaaaaa - krásne
@tamichloe - úžasne potiahnuté na prvú
9. nov 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko na zaciatok skusim len nejake kvietocky a abecedu, uvidim ako mi to pojde :slight_smile: skusim teda tie kvietky z toho smarflexu, marcipanom len potiahnem...dakujem za rady :wink:
9. nov 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha - krásna @lamps krásna víla a podobá sa.
9. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika107 já jsem na sobotu dělala tady tu a vážila 3 kila. Bylo to z 12 vajíček, tak jedině z 6 a udělat ji nižší. Já jsem měla na sobě tři pláty. Kdybys dala jenom dva pláty a vyřezala jenom pidi kittinku nebo se s nimi domluv jenom na hlavu.
9. nov 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@anibas :grinning: ďakujem, ja som na ňu pozerala a nevedela som prísť na to, čo mi na nej nesedí. Už podstúpila plastiku - noštek som jej zmenšila, ale topánky jej obúvať už nebudem, položím ich na tortu vedľa nej, akože si vetrá nohy :grinning:. Dve z mojich štyroch ratolestí majú hnačky, tak to tu mám dosť kruté :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
9. nov 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erika107 ja som robila takúto a mala presne 1,9kg piekla som 2 pláty z 3 vajec, tie som rozrezala na polovicu a dala som na seba 3, ten štvrtý som použila na potretie toriet...
9. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Holky,kdo to nemáte daleko do Štětí, tak čongové nad tescem mají ty vypichovače a naznačovače v sadách od 39,-
Jiank všem ahoj,my jsme konečně přestěhovaný a od víkendu mám i zprovozněnou troubu,takže se brzo k vám zase přidám.
9. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps super krasna je. mozno trosku mensi nos by som jej dala :sweat_smile: ale jasne,ze sa podoba. :wink:
9. nov 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik ahoj, vitaj naspat :slight_smile:
9. nov 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 díky
9. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok