Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
livia76
9. nov 2011
@mizulienka ale nie sú to gymnazisti, ale vraj stále blicujú a chodia k lekárke 😃 😃 😃 na hlavnej torte má byť ich triedna buď v zvieracej kazajke alebo s hlavou v rukách od zúfalstava
@mrka2 ani ja. je to len robota navyše. ale oni to tak chcúú 8-( 8-(
cmeliak78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miciatko
9. nov 2011
@dm1 dakujem ti z celeho srdecka
adka_praha
9. nov 2011
baby z ciech, mam otazku... je podla vas Fiala moc predrazeny, ci kde by ste ho zaradili? totiz babka moja to ma ku nim na skok a ppo mojom postazovani na cukrikovu hmotu si zaumienila, ze tam pojde a posle mi hmotu po mojom ocovi, ked tu pojde... =-) (nabuduce budem drzat hubu) problem je v tom, ze ona nebude chciet peniaze, aj keby som sa poskladala a tym padom by som bola velmi nerada, keby vyhadzovala zbytocne peniaze... :-| nemyslite si o mne, ze som zneuzivacna, to by ste museli nasu babku poznat... ja len ze ked uz som taka krepa a nedrzala hubu, nech uz najdem niekoho co najlacnejsieho... :-|
vlada111
9. nov 2011
@tamichloe šikulka si veľká
dm1
9. nov 2011
@livia76 ty prdo studaci su srandisti 😃
bzucinka2
9. nov 2011
@lukika jasne aj tak zvyknem robit 🙂
tamichloe
9. nov 2011
@vlada111 dakujem Vam všetky,ste zlate baby x-)
ziizii
9. nov 2011
@vlada111 ahojky 🙂 dik moc za receptik,urcite vyskusam 🙂
lusil2005
9. nov 2011
ahojte babizne! tak podivna podiva je na svete, idem sa pustit do stuzkovej... myslite na mna!!!! :-S
lukika
9. nov 2011
@lusil2005 perfektné ten deep vyzerá tak skutočne a ten poťah máš pekný nevyzerá tak nadpájano
dm1
9. nov 2011
baby toto je tak nadherne ze sa musim podelit s vami a dat sem link. normalne som prestala dychat ked som to zbadala http://perniky.artmama.cz/node/4576
yamahafazer
10. nov 2011
@dm1 jej to je krasne no na toto ja nemam nervy 😃
@lusil2005 dobre zaujimave 😃
mizulienka
10. nov 2011
@lusil2005 panecku, ta je dobra, ale ked vidim toho macka pu s puskou =-) =-) =-) =-) =-)
mizulienka
10. nov 2011
@dm1 tak toto je fakt nadhera
anibas
10. nov 2011
@dm1 ďakujem za inšpiráciu x-) x-) x-)
anibas
10. nov 2011
@livia76 všetko si odváž a som zvedavá, či som sa trafila do odhadu a NECH SA TI DARÍ !! 😉 😉 😉
ivana82
10. nov 2011
Ahojte, chcem Vas poprosit o radu - idem robit mini torticky, sice az na 10.12., ale v sobotu sa maju prist dohodnut, tak nech ich upresnim, nech nevymyslaju 😃 😃 😃 predsa len mam za sebou len nejake tie mensie torticky, nic take velke...takze moje otazocky - minitorticky maju byt stvorcoveho tvaru, na kolko to zvyknete delit? 2 alebo 3 korpusy? A este ked chcu potiahnute marcipanom - kde ho kupim? lebo ja osobne pouzivam na potahovanie hmotu z cukrikov dolce rubino a na figurky pouzivam Smartflex velvet...Je ten marcipan biely alebo taky do zlta? Dakujem za rady 🙂
tamichloe
10. nov 2011
alex21
bzucinka2
dm1
miciatko
desmodka
steva
lucula73
vecernicci
mariann2
adrianai
adul67
anibas
katulkaaaaaa
dadka212
vlada111
zlatka10
vera_vila
lenocka23
lawli
lukika
zuba
lusil2005
adka_praha
lamps
simasa
petusko
dada78
dajna11
alex1983
broucek2 babenky,dakujem všetkym,hadam som na nikoho nezabudla
dadka212
10. nov 2011
@lusil2005 perfektná je x-)
dena
10. nov 2011
kočky, vy mi tu snáď poradíte 😉 keďže nie som taká šikula ako vy a hlavne teraz by sa mi ani veľmi nedalo, chcela by som dať urobiť otcovi na šesťdesiatku neakú krásnu a chutnú tortu. Viete mi niekoho odporučiť z BA, poprípade BA okolia? Ďakujem 🙂
reruna
10. nov 2011
@lusil2005 dort je krásně udělaný, jsi opravdu strašně šikovná, ale to téma je fakt děsné, ale za to ty nemůžeš... :-S
lusil2005
10. nov 2011
Zienky dakujem. Ja viem - je to fakt divne, ale nahodou sa ta puska aj podoba na konkretny typ!!!! 😃 😃 😃 Tak dufam ze sa oslavencovi bude pacit a hlavne aby chutila! :-N Ja uz na tom budem s mackami Pu ako vy niektore s Kittynami. Tento vikend robim zas dalsieho. Chvalabohu bez pusky :-x
gumkacka1
10. nov 2011
babulky, daju sa robit kvety aj zo smartflexu velvet alebo len z flawer?
reruna
10. nov 2011
@gumkacka1 i z velvet jdou dobře
havi
10. nov 2011
ahojte baby,davno som tu nebola,chcem vas poprosit o radu,na zajtra mam ulohu,musim vyrobit postavicky-bojovnikov a vobec nemam predstavu :-S jednoducho si povedali vyrobte bojovnikov a teraz akych?????????baby prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pomoooooooooooooooc.
gumkacka1
10. nov 2011
@reruna dakujem a nelame sa to, ked vyschne?
reruna
10. nov 2011
@gumkacka1 no je to křehčí...
anibas
10. nov 2011
@havi to môžu byť rôzny rozprávkový - hračkársky - to si radšej zisti 😉