Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima595
10. nov 2011

ahojte, chcem vas poprosit, ci nemate niekto ulozenu sablonu na futbalovu loptu na tie uholniky...a este aj nejaku futbalovu loptu na ukazku, ako spravne ukladat cierne a biele casti....

som si 1x neulozila do PC obrazky, ale len do oblubenych linky z TOM a oni dnes nejdu...zakon schvalnosti 😠

havi
10. nov 2011

@dm1 no skusam gormitov,segriny chalani maju postavicky,tak robim 😝 ale ci to tak bude vyzerat,ach jaj 😖

mia114
10. nov 2011

dakujem moc za pochavlu 😵 😵 😵 😵
no vezicky su nakoniec robene tak ze su cele z hmoty a vo vnutri je taka palicka a by to drzalo a je zapichnuta aj v torte, tazke na tuto tortu som minula neskutocne vela hmoty 😅 ale co neurobim pre moju princeznu 😵 😵
No ja som kupila kosicky na muffiny,a le su malicke, tak su len tak polozene na nich ☹ nabuduce musim kupit vacsie.

zuziq
10. nov 2011

baby pomooc, idem potahovat tortu K2 a ona sa neskutocne trha 😢 co mam do nej pridat, aby sa mi dala normalne vyvalat a hlavne preniest na tortu?

dadka212
10. nov 2011

@mia1111 ja som ju teraz kúpila do jogurtovej plnky, tak hádam sa aj mne podarí 😵 dík za info 😉

mrka2
10. nov 2011

caute baby, tu je moja dnesna rychlovka, ale fakt rychlovka a tak to aj vyzera 😖

miciatko
10. nov 2011

@mrka2 jaj moja keby ja viem taketo spravit,stacilo by mi aj pomaly .. .

jakelina
10. nov 2011

@mrka2 je krásná, mně se takové strašně líbí 😉

miciatko
10. nov 2011

baby chcem sa spytat minuly rok bola tiez vianocna sutaz na TOM a aka torticka ju vyhrala???

jakelina
10. nov 2011

@mia114 já jsem někde viděla postup a tam dělali věže z Disco kulatých sušenek nebo z nějakých kulatých oplatků na sebe vyskládat a pak potáhnout.

lusil2005
10. nov 2011

Kto by to bol povedal ze ta stuzkova zakazka sa da este trosticku viac zamotat? 😀
Takze tie dve bezlepkove - jedna z nich ma byt aj bezmliecna... co mi prosim pekne povedali dnes! 🤐 Rozmyslam ze tie dve bezlepkove urobim ako muffiny, a naplnim ich. tak nebudem mat problem urobit kazdu inu 😖

mrka2
10. nov 2011

@miciatko
@jakelina diky baby, ked to bolo pre mojho oca a najhorsie je,ze pre rodinu to stale tak nejak odflaknem,ale ked mne sa taaak nechce.. 😔

mizulienka
10. nov 2011

@mrka2 nahodou je krasna, ale aj mne sa stava, ze pre rodinu to je vzdy rychlovka, lebo popri tom mam aj dalsie zakazky 😠

miciatko
10. nov 2011

@mrka2 no ja ked som bola v 17 tt,tak som bud len spala,alebo obimala zachodovu misu. . .

mrka2
10. nov 2011

@miciatko tak to mne nastastie vobec nie je zle,ale spat by som spala aj teraz,keby nie mojej cice,co sa odo mne nepohne ani na krok. 😖 neviem,co to ma teraz za obdobie,ze len maminka maminkaaaa a reve a nikto sa k nej nemoze priblizit,len ja 😠 je to az na nervy 🤐
@mizulienka ja zakazky beriem uz len minimalne 😝

vecernicci
10. nov 2011

@lusil2005 prosím, poslala jsem Ti žádost o přátelství na facebook, přijmeš mě? 😉

vecernicci
10. nov 2011

@lusil2005 super maskáčová, dobře sis s tím poradila 😉

vecernicci
10. nov 2011

@monika76 krásný mickey mouse a ta se zvířátky je taky krásná, taková veselá 🙂

vecernicci
10. nov 2011

@mia114 tak ten zámek s mufinkama je nádherný a ta lilie, no nemám slov ... 🙂

reruna
10. nov 2011

@adul67 ten jogurtový ti nevyteče, ale nechej dobře ztuhnout a vrch a boky dortu potři jen máslem s cukrem, je moc dobrý, někdy vyzkoušej

vecernicci
10. nov 2011

@mrka2 prý rychlovka, že to na ní není vůbec vidět a náš malý měl tohle období od roka do tří let, než šel do školky a fakt jsem si to ty dva roky užívala, ani tatínek ho nezajímal, jen mamííí 😀 😉 vydž ještě rok a přejde jí to 😀

jinak děvčata perníkový věnce se chytly, už jsem jich prodala 6, kus za 250 a je o ně velký zájem i o perníčky, berou si je ode mě po 50, tak se teď rozhodně nenudím a na víkend mám 2 dortíky, zase dětské, jiné už snad ani nedělám 😉

lusil2005
10. nov 2011

@vecernicci jasneee ze ta beriem! 😀

mrka2
10. nov 2011

@mia114 naaadhera! to je skoda zjest! 😵 😵 😵

zuziq
10. nov 2011

tak dobojovane...

dm1
10. nov 2011

baby ta pani ma fakt uzasne tie pernikove veci toto sa mi najviac paci a je to uzasne neskutocne sikovna ta pani fakt! Pre inspiraciu

mizulienka
10. nov 2011

@dm1 krasne su, Dani, kde by som nasla nejake postupy alebo aspon nejaky navod, ze ako upiect takyto adventny veniec, mne sa to strasne paci, ale vobec neviem, ako na to 😒

lussy23
10. nov 2011

@tamichloe -úžasne potiahnutá! (teda úžasne zarovnaná krémom) ako profesionál. @jakelina @dadka212 - krásne Kittynky
@livia76 - krásna

mrka2
10. nov 2011

@zuziq tak to su teda didiny 😀 fajneee 😀 😉

lussy23
10. nov 2011

@mrka2 - krásne @eliska22 - parádna @monika76 - krásnučké @lusil2005 - krásna @mia114 - prekrásne
@zuziq perfektné