Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
11. nov 2011

moja dnesna pre moju maminu

dadka212
11. nov 2011

@mia114 krásna je 😵

mizulienka
11. nov 2011

@mia114 ta je nadherna, kransa...ako si robila ten farebnejsi stred na pivonke? iba si farbila, ci zafarbenu hmotu si mala?

jakelina
11. nov 2011

@mia114 ten je nádherný.
Já jsem dnes dělala rychlovku z čokoládou, minule nám moc chutnal a nejstarší syn přijel až dnes z kolejí a už mu nezůstalo, tak jsem mu udělala radost.
Už tu šmejdí, že by si dal a já ho ženu ven z kuchyně, aby to nechal trochu ztuhnout. 😀 😀 Čokoláda nahoře není ještě úplně tuhá

akme
11. nov 2011

@jakelina akú si použila čokoládu? Ďakujem 🙂 🙂

jakelina
11. nov 2011

@akme čokoládu z Lidlu, dala jsem dvě a ještě trochu Orion na vaření

zdenallicka
11. nov 2011

Hoj ahoj..🙂 Moje týdenní práce..🙂

mizulienka
11. nov 2011

@zdenallicka ja odpadne, tie su uplne dokonale, wow ta hneda s tyrkysovymi kvetmi a s tym vlacikom je krasna, no uplne krasna a ta modra s planetami, no fakt sa mi vsetky pacia velmi, ak mozem ukladam ako inspiraciu

zdenallicka
11. nov 2011

@mizulienka Určitě jo, jsem potěšená... 😵 Děkuji!!!

dajna11
11. nov 2011

@zdenallicka krásne krásne krásne...tá čokohnedá a modrou,to je moja srdcovka....ale ludia su tak konzervatívny,že pochybujem žeby som ju dakedy robila..iba ak mne🙂

jakelina
11. nov 2011

@zdenallicka krásné všechny 😉

katulkaaaaaa
11. nov 2011

@zdenallicka wooooow ta poschodova hnedomodra je nadherna 🙂 ja zboznujem taketo ,,jednoduche"....krasne ukladam na inspiraciu 😉
@mia114 krasna 🙂

zdenallicka
11. nov 2011

Díky moc, holky..🙂 Měla jsem volnou ruku u všech, tak jsem se vyřádila..🙂

katulkaaaaaa
11. nov 2011

baby nejaky rychly typ na trojoslavu pre dospelych nemate?bbratranec ma dnes meniny,sestrenica mala narodky a jej mamina tiez narodky....nic ma nenapada,dnes mam uplne ze vymalovano 😀

dadka212
11. nov 2011

@zdenallicka prekrásne všetky !!! wau

yamahafazer
11. nov 2011

@zdenallicka ta hneda je krasna 🙂 aj vsetky su krasne

pridavam moje dnesne ten pivovy pohar chceli takto na lezato,ale najprv chceli krabicu s pivovou flaskou skoda,ze to tak nenechali to by bola krajsia torta tato moc nevinikne podla mna

yamahafazer
11. nov 2011

este torty

daducha
11. nov 2011

@mia114 krasna, krasna, take ja môzem 😵
@zdenallicka perfektne, u mna vitazi na hnedo-tyrkysová 😵 😵 😵
@katulkaaaaaa no napadlo ma - mala trojposchodka a kazde poschodie ako krabica previazana s maslou-kazda v inej farbe

daducha
11. nov 2011

@yamahafazer supééér 😉

Joj baby ja mam hrozny deficit pecenia ☹ .tento tyzden ani jedna objednavka a buduci zatial jedna ☹ .Tak ja neviem co sa deje,doteraz som sa nezastavila,kazdy tyzden 5 a zrazu nic a Vianoce za dverami a k tomu tak "malo" narocny starsi syn 😀 , ze Lego vlak a pod 😝 .
Ja chcem pieeect ,asi som sa stala zavislackou 😀

maca77
11. nov 2011

ahojte.... ja dnes robím konvičku a Fifi ... bože čím sa viac blíži čas ozdobovania tak mám z toho trému.... najhoršie že som zistila že valček z kuchynských utierok je na rúrku na konvičke hrubý a od alobalu má zas malý priemer 😒 tak neviem ktorú nakoniec dám či niečo iné vymyslím ...

maca77
11. nov 2011

@daducha keď nemáš teraz veľmi nič na práci, tak môžeš chystať marcipanove lego kocky a potom to len poskladáš dokopy 😀

zdenallicka
11. nov 2011

@maca77 A co ten od alobalu obalit silnější vrstvou marcipánu?

maca77
11. nov 2011

@zdenallicka nooo tak aj toto ma napadlo len sa bojím aby to nebolo príliš ťažké 😕 čo ak im to odpadne keď ju budú prevážať? normálne mne ani obed dnes nechutí čo furt len nad tou tortou dumem...že ja sa dám na všetko nahovoriť 😝 😒

katulkaaaaaa
11. nov 2011

@daducha super napad ale ja mam iba kruh klasika 28cm...a na to nieco vymysliet pre troch...babka ze mam napisat iba ich mena,ale chcelo by mi to nieco pridat....biete ako to je pre rodinu zadara a zazrak aby to bol 😉

dadka212
11. nov 2011

@katulkaaaaaa mne sa páčila tá čo @jakelina robila z kocky a jednu časť vyrezala a dala navrch, bolo to zaujímavé...to by sa aj dali spraviť také 3 malé darčekové krabičky 😉

lussy666
11. nov 2011

baby, viem, ze tu uz viackrat bola taka gastanova torta, dookola piskoty....neviem to najst, nedate recept? dakujem🙂

vera_vila
11. nov 2011

tak já už mám korpus v troubě... Akorát se chystám si připravit krém... Snad to stihnu, než odjedu do školy...

marci2305
11. nov 2011

@zdenallicka Krááásne...🙂 Tá hnedá nemá chybu! Fakt dokonalé diela...😀

marci2305
11. nov 2011

@jakelina Super...Vyzerá ako cukrík z bonboniéry na jeden hlt...😀

mima595
11. nov 2011

na ukazku moja futbalova torta....dakujem za pomoc a este moj pokus o veniec...zatial bez sviecok