• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
holky, nemáte nějaký ověřený recept na muffiny? Naší malé teď nějak zachutnaly, ale dělala jsem je jak bábovku
12. nov 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci některé Wiltonky jdou do šeda, žáleží na sérii
12. nov 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja som takto Kittynke dala do ruky kvietok
12. nov 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@maca77 taktiež ďakujem :slight_smile:
12. nov 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky aké máte skúsenosti s rýchlosťou dodania tovaru Tortomania ? potrebovala by som objednať veľkú abecedu kurzíva a potrebujem to do štvrtka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem.To bude asi tým,že dlho pozerám na tie torty ked ich vyrábam.
@vecernicci fialovú farbu s wiltonky dosiahneš tak,že trochu fialovej a trochu ružovej dáš :wink:
12. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky uuuplne uuuuzasne torticky, taak ste mi pohladili kukadla :grinning: ste strasne sikovneee !!!! sa sem vzdy po vuiekende tesim na urodu, nemozem menovat bo by som isto niekoho zabudla :angry: ale opacitkovala soooom.
@broucek2
ja ich par mam napisanych , ale robim z nich len jeden- bananove muffinky, chces?
12. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 urobila som si pismenko dala som ho na podlozku a ked trosku preschlo dala som ho na cervenu hmotu vyvalkanu na tenko a radielkom okolo pismenka orezala. A potom sup prilepit na dratik

@lamps :astonished: nechapem teda z niektorych ludi takym fatk uz nepiect!

ja mam tento tyzden dobre skusenosti veru same tringelty :dizzy_face:
12. nov 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby u nas v lidly uz nemaju tu coko na varenie v tom klasickom obale ale v takom bledom. Niektora to tu uz spominala dufam ze je taka ista dobra lebo ma slahne uz kakao dobre zrusili tak dufam ze coko zostane
12. nov 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@broucek2 aj ja robím banánové muffiny :grinning:
12. nov 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ani u nás v lidli som už tú čokoládu nevidela :confused: takže ostáva kaufland, i keď to kakao už má tiež nejaké iné :rolling_eyes:
12. nov 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ja som si tam minulý týždeň objednávala nejaké veci, v pondelok ráno som si objednala a hneď na druhý deň v utorok som už mala balík doma :slight_smile:
12. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 kakao kauflandacke ja moc nemusim kupujem coop ale premium je sice drahsie ale pekne tmave
12. nov 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a tringelty v akej výške ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. nov 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje celotýždňové :
12. nov 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@lusil2005 ty si robis prdel :angry: to ako si mohla ze nestihla. vrrrr. my tu na to dva tyzdne cakame a ty zabudnes.
12. nov 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas 5, 3, a 2 eur :dizzy_face: . Este znamemu som nemala vydat 5 eur tak povedal ze to je dobre ale tomu este vratim tak to sa nerata :grinning:

vies co ale zacala som to inak robit - ked niekto chce tortu nehovorim uz cenu za kilo ked chcu konkretnu bola tu pani vybrala si tu slzu s orchidejkami co som uz robila a pytala sa co stoji. pozrela som si co stala predtym a povedala jej ze 40. Dala mi zalohu 20 a dnes sa ani nepytala co doplatit rovno mi dala 20 a pritom torta bola lahsia ako minule ale tak neprotestovala som :slight_smile:.
12. nov 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krasne a ta gejsa je supeeer
12. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tie su prenadherne,ale vsetky do jednej, krasne.
12. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas mna by zaujimalo, kto si da urobit tortu s gejsou? mate tam nejakych tuantancov?
12. nov 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 ten fotak je perfektny ako si ho prosim ta robila?ja ma tiez objednavku na fotak a ty ho mas suprovy
12. nov 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujéém @mizulienka pre nejakú 18-ku na narodeniny - miluje Japonsko
12. nov 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka - na jednej ruke spočítam tringelty - ja ked poviem, že 19 € - tak musím vydať 1 € :angry: :angry: a pritom zaokruhľujem dole - napr. chceli 3kg - váži 3,4 - tak dám 24€ !!
12. nov 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas kráááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. a ked čítam tvoje riadky, to akoby sme na východe bývali :grinning: no lebo u nás tiež tak, zaokrúhlim dole a väčšinou tiež tak vydávam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj asi sa mi prepadáva.Som netušila,že aj dvoj poschodovú musím vystúžiť.Ja zomrem do zajtra kým okrstíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka 2-posch. ti netreba vystužovať :wink: :wink:
12. nov 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta gejsha je naadherna, hned mi padla do oka :wink: a zas ten macko pu ma krasnu farbu ta torticka :fearful:

Ja som zacala ludom ked je torta hotova pisat sms co vazi a co stoji bo byvam mimo mesta a oni mi vzdy nosili take bankovky ze 100€ abo 50€ a cakali do posledneho centu vydať :confounded: raz som dokonca tusin pre 1€ vyberala aj malemu šporkasu :angry: :angry: pri tom torticky tiez zaokruhlujem dole, by ich zabilo necht o to 1€ viac, ked vidia ze haldam ako blazniva po celom dome.
Dnes som veeeeeeelmo nestastna z tej torty akoze levi kral, absolut som na nu nemala cas a celu som ju po....a tak som sa na nu tesila :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: pani dosla a este mi nechala aj 4€ tringelt skoro som odpadla :sweat_smile: ale aj tak som na seba nastvana :confounded:
12. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem - NO A FOTO ?!?!? Lion King ?
12. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak som trdlo :angry:
12. nov 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Chudat lev, som nemala cas ho modelovat a celkovo som nastvana,bo som pri tej torte asi rozum nezapla :angry: prave sa ma malý pýta ze preco na nu stale pozeram v pc :grinning: a ja ze lebo sa mi nepaci a on -zlatino moje - ved je uplne kjáááásna :grinning:
12. nov 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok