Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
12. nov 2011

holky, nemáte nějaký ověřený recept na muffiny? Naší malé teď nějak zachutnaly, ale dělala jsem je jak bábovku

broucek2
12. nov 2011

@vecernicci některé Wiltonky jdou do šeda, žáleží na sérii

maca77
12. nov 2011

@eliska22 ja som takto Kittynke dala do ruky kvietok

eliska22
12. nov 2011

@maca77 taktiež ďakujem 🙂

eliska22
12. nov 2011

kočky aké máte skúsenosti s rýchlosťou dodania tovaru Tortomania ? potrebovala by som objednať veľkú abecedu kurzíva a potrebujem to do štvrtka 😝

vinka
12. nov 2011

baby dakujem.To bude asi tým,že dlho pozerám na tie torty ked ich vyrábam.
@vecernicci fialovú farbu s wiltonky dosiahneš tak,že trochu fialovej a trochu ružovej dáš 😉

pristela
12. nov 2011

Holky uuuplne uuuuzasne torticky, taak ste mi pohladili kukadla 😀 ste strasne sikovneee !!!! sa sem vzdy po vuiekende tesim na urodu, nemozem menovat bo by som isto niekoho zabudla 😠 ale opacitkovala soooom.
@broucek2
ja ich par mam napisanych , ale robim z nich len jeden- bananove muffinky, chces?

dm1
12. nov 2011

@lusil2005 urobila som si pismenko dala som ho na podlozku a ked trosku preschlo dala som ho na cervenu hmotu vyvalkanu na tenko a radielkom okolo pismenka orezala. A potom sup prilepit na dratik

@lamps 😲 nechapem teda z niektorych ludi takym fatk uz nepiect!

ja mam tento tyzden dobre skusenosti veru same tringelty 😵

dm1
12. nov 2011

baby u nas v lidly uz nemaju tu coko na varenie v tom klasickom obale ale v takom bledom. Niektora to tu uz spominala dufam ze je taka ista dobra lebo ma slahne uz kakao dobre zrusili tak dufam ze coko zostane

maca77
12. nov 2011

@pristela
@broucek2 aj ja robím banánové muffiny 😀

maca77
12. nov 2011

@dm1 ani u nás v lidli som už tú čokoládu nevidela 😕 takže ostáva kaufland, i keď to kakao už má tiež nejaké iné 🙄

zuzana124
12. nov 2011

@eliska22 ja som si tam minulý týždeň objednávala nejaké veci, v pondelok ráno som si objednala a hneď na druhý deň v utorok som už mala balík doma 🙂

dm1
12. nov 2011

@maca77 kakao kauflandacke ja moc nemusim kupujem coop ale premium je sice drahsie ale pekne tmave

anibas
12. nov 2011

@dm1 a tringelty v akej výške ??? 😅 😅 😅

anibas
12. nov 2011

moje celotýždňové :

katy1979
12. nov 2011

@lusil2005 ty si robis prdel 😠 to ako si mohla ze nestihla. vrrrr. my tu na to dva tyzdne cakame a ty zabudnes.

dm1
12. nov 2011

@anibas 5, 3, a 2 eur 😵 . Este znamemu som nemala vydat 5 eur tak povedal ze to je dobre ale tomu este vratim tak to sa nerata 😀

vies co ale zacala som to inak robit - ked niekto chce tortu nehovorim uz cenu za kilo ked chcu konkretnu bola tu pani vybrala si tu slzu s orchidejkami co som uz robila a pytala sa co stoji. pozrela som si co stala predtym a povedala jej ze 40. Dala mi zalohu 20 a dnes sa ani nepytala co doplatit rovno mi dala 20 a pritom torta bola lahsia ako minule ale tak neprotestovala som 🙂.

dm1
12. nov 2011

@anibas krasne a ta gejsa je supeeer

mizulienka
12. nov 2011

@anibas tie su prenadherne,ale vsetky do jednej, krasne.

mizulienka
12. nov 2011

@anibas mna by zaujimalo, kto si da urobit tortu s gejsou? mate tam nejakych tuantancov?

yamahafazer
12. nov 2011

@zuzana124 ten fotak je perfektny ako si ho prosim ta robila?ja ma tiez objednavku na fotak a ty ho mas suprovy

anibas
12. nov 2011

dakujéém @mizulienka pre nejakú 18-ku na narodeniny - miluje Japonsko

anibas
12. nov 2011

@dm1 Danka - na jednej ruke spočítam tringelty - ja ked poviem, že 19 € - tak musím vydať 1 € 😠 😠 a pritom zaokruhľujem dole - napr. chceli 3kg - váži 3,4 - tak dám 24€ !!

maca77
12. nov 2011

@anibas kráááása 😵 😵 😵 .. a ked čítam tvoje riadky, to akoby sme na východe bývali 😀 no lebo u nás tiež tak, zaokrúhlim dole a väčšinou tiež tak vydávam 😝

vinka
12. nov 2011

Jáj asi sa mi prepadáva.Som netušila,že aj dvoj poschodovú musím vystúžiť.Ja zomrem do zajtra kým okrstíme 😝

anibas
12. nov 2011

@vinka 2-posch. ti netreba vystužovať 😉 😉

pristela
12. nov 2011

@anibas ta gejsha je naadherna, hned mi padla do oka 😉 a zas ten macko pu ma krasnu farbu ta torticka 😨

Ja som zacala ludom ked je torta hotova pisat sms co vazi a co stoji bo byvam mimo mesta a oni mi vzdy nosili take bankovky ze 100€ abo 50€ a cakali do posledneho centu vydať 😖 raz som dokonca tusin pre 1€ vyberala aj malemu šporkasu 😠 😠 pri tom torticky tiez zaokruhlujem dole, by ich zabilo necht o to 1€ viac, ked vidia ze haldam ako blazniva po celom dome.
Dnes som veeeeeeelmo nestastna z tej torty akoze levi kral, absolut som na nu nemala cas a celu som ju po....a tak som sa na nu tesila 😢 😢 😢 😢 😢 pani dosla a este mi nechala aj 4€ tringelt skoro som odpadla 😅 ale aj tak som na seba nastvana 😖

anibas
12. nov 2011

@pristela ďakujem - NO A FOTO ?!?!? Lion King ?

pristela
12. nov 2011

vsak som trdlo 😠

pristela
12. nov 2011

Chudat lev, som nemala cas ho modelovat a celkovo som nastvana,bo som pri tej torte asi rozum nezapla 😠 prave sa ma malý pýta ze preco na nu stale pozeram v pc 😀 a ja ze lebo sa mi nepaci a on -zlatino moje - ved je uplne kjáááásna 😀