• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mima595 v centrume pri trhu v oranžovom dome ako bol Sachermecher či ako sa volal :wink:
14. nov 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si vás zajtra zapíšem a pôjdem kúpiť - teraz musím končiť :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 fotku este nemam, ale vraj boli vsetci nadseni a ze torticky boli uzasne... oni este asi nevideli uzasne torticky. :unamused: a velka torta sa s tym dala potiahnut, ale tie male... to bol des! uz v zivote nikdy. aj dnes si jedna objednavala tortu, a ze z marcipanu... tak som jej hned vysvetlila ze s marcipanom nerobim :sweat_smile: uz som to odovzdala tvojmu drahemu.
14. nov 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas aj ja som ti poslala ip :wink:
14. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
14. nov 2011 o 18:48 • monny89
@zdenallicka teraz nestiham, ale urcite ti ten recept napisem najneskor koncom tyzdna.
@dm1 krasne Dani, uz ss tesim na tvoej medovnicky :slight_smile:
14. nov 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ja som strašne zvedavá, ako sa bude mne poťahovať - ale už teraz tipujem, že budem nadávať, nakoľko som rozmaznaná s WI :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som minulý týždeň mala len 1 tortu, aj to bezlepkovú a ani sa mi neozvali, či im chutila :confounded: tak teraz neviem, či som sa im trafila do chute, lebo všetko nechali na mňa, aj výber plnky a nakoľko som pre nich ešte ani raz nerobila tortu, tak som nevedela, čo majú radi, chceli len, aby bola šťavnatá.

No a dnes som skusmo robila strelíciu - tak sa z nej vytešujem, dúfam, že sa mi nedoláme, lebo je dosť krehká :unamused:
14. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
ahojte baby chcem sa opytat - ten krem z vareneho Salka to je len Salko a maslo? A mozem si uvarit Salko den dopredu, dat do chladnicky, potom robit krem na druhy den a ten dalsi tortu jest? nepokazi sa to?
14. nov 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova ano, len maslo a salko. a ano, najlepsie je ho uvarit den dopredu. :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 okiiii dakujem.
14. nov 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 viem uz vyzieram. bude marcipanovy vecer. ja to vyskusam vyvalkat a preniest niekam na hrniec ze ci to vobec pojde. no ale dolezite je ze boli studaci nadseny :wink:
14. nov 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 to fakt ti zožrala 4 kg marcipánu ? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Pánečku, musí sa to asi na hrubšie vyvaľkať, ako WI, že?
@kvojtanikova ani ho nemusis davat do chladnicky. ja mam uvarene kludne v spajzi aj zopar tyzdnov.
@zlatat ja som vcera potahovala tu detsku s MMF a skoro som ju vybozkavala ako sa s nou super robilo po tom marcipane :grinning: ale zas - nehovorim ze je to uplne zle s marcipanom. hovorim - ta velka torta sa celkom dala.
@pristela nema to mensi podiel mandli. je to 1:3 tak ako kupovane. su aj 50:50 ale vacsinou su 1:3 a na dortomanii tento zo zeelandie dost chvalia, vraj z marcipanov je na pracu jeden z najlepsich, tak neviem...
14. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvojtanikova určitě si ho uvař den předem, v lednici pak pěkně ztuhne a já do toho ještě přidávám karamelový pudink ze 250 ml mléka, není to pak tak moc sladké, ale s máslem bych to nemixovala den předem, ale až než budeš dort plnit :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nova fotka a ja ze kto to tu je :sweat_smile:
14. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat jasne, musela som to nahrubo potahovat... ale hovorim - najviac zozrali tie male torticky.

@katy1979 ale jedno pozitivum - super sa to farbi! vyborne to chyta farbu.
14. nov 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krásná kytička, ty jsi tááák šikovná :wink: :slight_smile: škoda, že tady jsou tak blbě vidět fotky :frowning2:
14. nov 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 chudak - musel cakat. prisiel akurat ked som maleho dala do vanicky :sweat_smile:
14. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 jej ozaj a pozerala si folie? ako sa ti pacia?
14. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ozaj teta, ty si tiez ani nepipla o foliach odkedy som ti ich poslala... ako sa ti lubia?
14. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 no a tak pockal. vyzera ze zije kedze prisiel domov. folie som zatial iba tak zkraja pozrela este som ich uplne nerozbalila lebo pri tychto dvoch by boli po celom byte
14. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 fakt dobre chytá farbu - aspoň nejaké pozitívum :grinning: :grinning: Potom pridám aj ja svoju skúsenosť.
14. nov 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ty máš ty kytky všechny jako živé, dotyčný, když je dostane, tak je sumdá z dortu a může píchnout do květináče, ani je pak nemusí zalívat :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci jéj ďakujem ... som sa pobavila, že do kvetináča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 som ako moji zakaznici :grinning: mlčím ako hrob :grinning: :grinning: :grinning: folie jasne pohoda, uz som jednu pouzila -striebornu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam foto práve dokončenej mojej prvej minnie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bojovala som, bojovala, len neviem kto vyhral :grinning: dcéra povedala, že mami je krásna, ale má dlhý krk :sweat_smile:
myslíte, že ju mám prerobiť :confused:
14. nov 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok