Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
15. nov 2011

@vecernicci kostelíček je pidi malinky

dajna11
15. nov 2011

@adul67 ved su krásne......kludne pýtaj ak profík 😀 😀 lebo každemu musí byť jasné že kolko je s tým piplavej roboty

zlatat
15. nov 2011

holky, prosím vás, nemáte niektorá niekde ulopžený postup na snehulienku a 7 trpaslíkov? Čo som si dala do googlu obrázky, tak vňčšinou sú také maličké, že ťažko pomocou toho niečo spravím - zvlášť nevidím poriadne tie ksichtíky trpaslíkov.
Snažila som sa niečo nájsť na tej ruskej stránke s postupmi, no prehrabávam sa v nej už pár hodín a už ma to nebaví ☹

zlatat
15. nov 2011

@jakelina jéj ďakujem, aj na tejto stránke som bola a nejako som si tento postup nevšimla

vecernicci
15. nov 2011
vlada111
15. nov 2011

@jakelina juj tak to máš veselé sama žena v dome 🙂

vlada111
15. nov 2011

@mia114 jasné, že do profilu. Si tam stále len kreslená 😀

mia114
15. nov 2011

@vlada111 uz som tam dala, ale musim pockat na to aby to potvrdili 🙂

vlada111
15. nov 2011

@mia114 akože potvrdili? to teraz niečo potvrdzujú?

yamahafazer
15. nov 2011

ahojte
neblbne vam niako konik?lebo mi nejdu odoslat spravy niektore 😠 ani fotky mi nechce pridat 😠 co som robila muffiny muzovi

jakelina
15. nov 2011

Taky mi to blbne

yamahafazer
15. nov 2011

no nic fotky mi nejdu pridat 😠 skusim zajtra

kagatkaga
15. nov 2011

musím se pochlubit....dlouho jsem pročítala Vaší diskuzi a váhala jak udělat dort jako úplný laik pro mojí dcerku k 2.narozeninám. Nikdy jsem nic podobného nepekla, ale naše šikovná babička mi poradila recept a vrhla jsem se na to....a tady je výsledek 😉
Je to super a baví mě to, takže kdo váháte zkusit hurááá do toho 🙂

yamahafazer
15. nov 2011

konecne hadam stokrat som to skusala

vecernicci
15. nov 2011

@kagatkaga náhodou na poprvé je úplně super 🙂

@yamahafazer krááásný mufinky 😉

lusil2005
15. nov 2011

@miciatko haaaaaaaa tak tuto vetu milujem... pocuvam ju uz tri roky odkedy som zacala tvorit. ci to bol patchwork, alebo ine veci. vzdy to je vlastne len vyplod mojej neskutocnej nudy 😀 potesi to hlavne po prebdenych nociach 😖

lusil2005
15. nov 2011

@miciatko mali ho v korunaplus.sk
dole v sekcii valceky tusim druha strana.

mizulienka
15. nov 2011

ahojte, krasne medovnicky ste popridavali, mna cakaju zajtra, ale len pecenie zatial 🙂
inac co sa tyka postoju okolia k mojmu peceniu, aj v mojo okoli je par ludi takych, co si neodpusti poznamku, ci sa nudim pri 2 detoch...stale ich odbijem, ze jasne, ze nudim, ze este chceme tretie, nech sitroska vyplnim cas 😝

akme
15. nov 2011

babulky prosím nemáte fotopostup na traktor malý na tortu, prosím, dakujem

anibas
16. nov 2011

@mia114 @mariann2 vám som už nemohla kúpiť vločky - nič som tam nenechala - a aj som sa to dočítala až dnes ☹ ☹ ale majú zase objednať, tak vyšlem dcéru na prieskum a keď ešte budú, tak vám pošlem

anibas
16. nov 2011

Mám: brečtan+ vločky - Lukika, Katy1979, Danciacik
Vločky - Desmodka, Dada78, Mia1111, Lusil, Lucula, Vlada, Adrianai, Yamahafazer, Dajna11, Mrka, Pristela

Píšte do IP mená, priezviská, adresy a PSČ
ďakujéém

yamahafazer
16. nov 2011

@anibas mne nejde posielat posta 😠 stale mi pise,ze porucha nieje vo vasom prijimaci tak ti napisem adresu na facb do spravy a moc dakujem za kupenie 😵

mia1111
16. nov 2011

@anibas - jééééj, ďakujem, skúšala som IP, ale ani mne od včera večera nefunguje :(. Ako Ti pošlem adresu? Nemám Ťa na FB, ale môžem si Ťa pridať, ak by Ti to nevadilo 😉

dajna11
16. nov 2011

@anibas jeee ty si milená......super hned napíšem IP 😀

mrka2
16. nov 2011

@anibas dakujeeeeeem 😵 😵 😵 poslala som ti IP, hadam prislo 😕 naozaj som stastna. jupiii 😀 🙂

bzucinka2
16. nov 2011

@dajna11 a kolko pyta profik za vence? 🙂 ja som teraz robila 3 na objednavku, zdobenie nie je ako profik, ale ked chcela ma 🙂

zdenallicka
16. nov 2011

DObré ráno, sladké holky..🙂 Jdu se s váma poradit - peču na zakázku vánoční cukroví, asi 20 druhů a mám dotaz - kolik si mám vzít za kg? Je tam klasika (linecké, rohlíčky, perníky, tlapky, ořechy) a taky novinky (kávové slzičky, čokoládové hvězdičky..) a pak nepečené - kuličky (různé), piškotový salámek s kokosem, zasněžené kopečky....

Tak kolik??

bzucinka2
16. nov 2011

@mia114 ja som vykrajovala srdiecka na veniec podla papierovej sablony 🙂