• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
@katy1979 v blave netusim veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Skus lusil ta si tusim davala robit
16. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 presne...
16. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stankapk - nádherná @79zuzana krásne @kagatkaga -nádherná @yamahafazer - krása
@adul67 - krásny perník @gumkacka1 luče narezať si trojholníky z hmoty, alebo lupeň nejakého kvietku. napríklad Lalie.
16. nov 2011 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 krásna
16. nov 2011 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, skuste mi poradit, chcem si piect tortu s motivom jezibaby........na 30 .:slight_smile: mam predstavu o fialovej ferbe potahu, ale akosi si neviem rady s tu jezibabou......nemate nejaku motivaciu????? som len zaciatocnicka :slight_smile:
16. nov 2011 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 ďakujem za pochvalu - už mám k nej aj kaly a práve mi schne antúria - ešte nejaké listy a dať do dokopy
@vecernicci ďakujem ešte raz za linky - nakoniec nebude snehulienka, ale princezná tancujúca na lúke .... no jedno lepšie ako druhé :confused: ... ale aspoň o 7 postavičiek menej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na princeznú mám 2 týždne, tak môžem skúšať, kým nebudem ako-tak spokojná
16. nov 2011 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

dakujem velmi pekne za receptiky na medovniky, budem skusat :wink: .
Baby, ako riesite to, ked Vam poslu fotku torty ktoru chcu a je podla Vas hrozna :frowning2: .Ja ani taku neviem urobit :grinning: .Je tolko krasnych krstinovych a oni mi poslu taku nezladenu,po nasom na vychode gadzovsku.Ach jaj,tak konecne nejaka torticka a takto to dopadne :unamused: .Fakt robite podla fotky alebo si to prispôbite ?
16. nov 2011 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha no mne kebyze sa nepaci,tak ju nerobim a hned poviem,ze take veru nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ukaz foto,ze aku chcu,ak sa da, som zvedava :grinning:
16. nov 2011 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha hod foto. ak sa ti nepaci skus im poslat iny navrh ze ci by sa im skor nepacilo nieco take
16. nov 2011 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha skus im jemne naznacit, ze take torty sa uz nezvyknu robit a posli im nejake svoje navrhy. Ak napriek tomu taku tortu chcu, tak sa im urcite bude pacit :grinning: tak im ju urob :grinning:
16. nov 2011 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha ja tiež vždy pošlem nejakú či by sa im nepáčilo niečo také čo vyberiem ja :grinning: a skoro vždy to nechajú na mňa...odo mňa chceli takú s ružami a tak a keď som im povedala, či to nemôžem poňať tak detsky s babatkom a papučkami tak súhlasili a potom boli nadšení :wink: niektoré nemajú poňatie aké torty existujú

baby neviete ako sa po anglicky povie krivá torta? neviem aký to má názov po anglicky...potrebujem nejaké inšpirácie, lebo tiež sa mi moc nepáči tá čo poslali ako podklad :sweat_smile: :grinning: ale zas nie je to nič hrozné
16. nov 2011 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@79zuzana ďakujeeem moc, som nevedela ako sa to po anglicky povie :dizzy_face:
16. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 ku......ja som si ju práve objednala:(
16. nov 2011 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,verim ze to nie je torta niektorej z Vas, ak ano tak sa ospravedlnujem ,ale mne sa toto fakt nepaci.No ale,nas zakaznik ... .NO v kazdom pripade babätko dam asi do kosika,anjelik byt nemusi a moja modra bude svetlucka.No s tymi ruzami asi nic nevymyslim :confounded:
16. nov 2011 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@mrka2 ďakujem moc moc baby :slight_smile:
16. nov 2011 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha no nie je to podla mojho gusta,ale ruzicky su krasne :dizzy_face: :slight_smile: ty urobis isto krajsiu, elegantnejsiu a jemnejsiu :wink:
16. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha no neviem... mne sa ta torticka celkom paci :slight_smile: takze vidis...kolko ludi tolko chuti :slight_smile: trosku ju zmenis podla seba a budu vsetci spokojni :slight_smile:
16. nov 2011 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumkacka1 jeeeeee túto idem robiť zajtra aj ja:slight_smile:
16. nov 2011 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha popozeraj Zuzkine torty - jedna z nás - ona má pekne zladené modré s ružičkami :wink:
16. nov 2011 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha aj ja si myslim, ze urobis omnoho krajsiu, ked das babo do kosika, uz len to bude ovela krajsie ako na tej torte a dobre, ze tam nebude ten anjelik :wink:
16. nov 2011 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka já bych do těsta přidala mouku, už jsem je dělala podle ní vloni a i letos super.
16. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá,čo zdobíte perníčky...keď mám riedku polevu,čo s tým? :confused: ,zarabala som podľa toho vzorca bielok x 5,3 cukru a sa mi to rozteká.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ďakujem moc :slight_smile:
16. nov 2011 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 ja som objednavala v t-fornaxe
16. nov 2011 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 treba pridat cukor
16. nov 2011 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73 jasně, přidat cukr, dokud nebude akorát a míchat a míchat čtvrt hodiny :wink:
16. nov 2011 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vecernicci a ta bílková poleva se nezkazí?, já mám pořád strach s tím syrovým bílkem, do Vánoc je daleko....
16. nov 2011 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok