• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

dievčatá - nemáte "kreatívnu a farebnú" tortu s náradím ? treba mi takú 2-kilovú a nechcú drevený podklad :angry:
16. nov 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje posledné výtvory, @daducha tá torta keď ju zjemníš bude celkom OK ale ten anjel je tam ako päsť na oko hrozné
16. nov 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@vecernicci prosím ty nemáš postup na traktor malý na tortu uložený, Danka mi poslala link ale ten ma nejako neoslovil? Dakujem
16. nov 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas pozerám,že som neni jediná čo jej nejde otvoriť správa,zase ten koník blne :unamused: , aj ja Ťa poprosím napísať na FB č.účtu a sumu s poštovným, veľká vďaka :dizzy_face:
16. nov 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat toto je ta co mam robit. Len zlate listky a zlate tie perlicky
16. nov 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
dievcata, ktore z tychto formiciek najviac pouzijem...neviem, si to uplne predstavit
http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/26-1-TOVAR-v-AKCII/0/5/545-Kvietok-vykrajovacka-formovac
16. nov 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka zalezi ktora sa ti najviac paci a pozri si aj rozmer su tam rozdiely aj centimeter tusim. Ja ich budem objednavat z ciech pred vianocami tam su za 230 Kc
16. nov 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas bubaky poslane ip nejde tak pisem sem. esteze baby to tu spomenuli lebo ja som aj na to zabudla :grinning:
16. nov 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 fuuha baba tazko som preglgla. ty si sikula ty to zvladnes ja by som ich asi velmi silno rozmyslala ci sa do toho vobec pustit.
16. nov 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ty si hladala tie svietniky na baterku, ja som ich dnes videla v kauflande. Mali 2 velkosti, mensie a take vyssie a boli ulozene mezdi zlavnenym tovarom, teda spon u nas.
16. nov 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 diky moc zajtra idem do kaufu tak kuknem. do kiku som este nemala s malym kedy prebehnut :wink:
16. nov 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, pracovali ste niekedy s farebnou Regalice ? Mam taku krasnu ze baby blue,ale neviem ci z toho dokazem urobit ruzicky.Nemate niekto skusenost ?Nech sa netrapim zbytocne.Aj ked ta modra je uzasna,chcela som si ju kupit na stretku ako gelovku, no zrovna ju nemali a ani neobjednali ,bude az v Novom roku :angry: .
Dakujem
16. nov 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 super, co ja by som dala za to, keby som mohla robit svadobnu .Teraz bol rok co peciem a ani jedna hlavna svadobna :frowning2: .Preco sa mne tak vyhybaju :confounded: .
Urcite to zvladnes,si velka sikulka :dizzy_face:
16. nov 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha no praveze ona neni hlavna svadobna preto som si aj myslela ze bude max. 2-posch. a oni takto. keby viem neberiem si tam este jednu tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Neviem ako to napracem do ladnicky :zipper_mouth: . Ja robim este jednu hlavnu svadbonu zimnu s vlockami a psich zaprahom na to sa tesim a aj sa toho obavam :unamused: . To bude na zaciatku decembra.

inak ja som si tie postavicky G.F chcela kupit a davat na tortu za vypozicne ale im sa tak pacila ze ju venuju mladomanzelom ako darcek
16. nov 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ozaj uz ste mali ten kurz s Juliou? ja prave robim kvety o dusu nejake lebo som som mala volnu ruku tak robim kvietkovu :dizzy_face:
16. nov 2011 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 az 26.-27. 11 , joj, uz sa neviem dockat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Som zvedava ako tie ruze na nedelu urobim bez skolenia :grinning: , ja mam pred kvietkami veeelky respekt .
Ozaj, tu Regalice poznas ?
16. nov 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 s tou chladnickou by som ja mala poriadny problem,teraz ked mrzne uz ani nase jedlo nemôzem davat na balkon,nieto tortu :confounded: .Ja vtedy jednu odovzdavam v piatok rano, aj ked je na sobotu a az tak plnim tu dalsiu sobotnu.Inak nemam sancu :wink:
16. nov 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha to mame zrovna stretko aj v TN a mne sa budu total klepat ruky bo tam budem predvadzat a vraj s mikrofonom a snimat bude kamera :zipper_mouth: . No na paradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: .
Regalice poznam ale len z netu nemala som este. uz somr rozmyslala viackrat kupit aspon ciernu lebo vzdy miniem veeeela gelovky ale ked neviem ako rychlo to tvrdne tak neviem...
16. nov 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ja to tiez tak robievam ale pocitala som s tym ze to budu max. dve 2-poschodovky to by som zmestila mam vacsiu ladnicku ale takto neviem neviem. A kedze su obe svadobne chcu ich obe na piatok uz tak to bude vesele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz aj na peceni hrou maju tie podlozky http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/silikonova-forma-baroque/. Takze tie co idete do TN a chceli by ste ich tak pri zlave 10% by som vam ich mohla doniest za cca. 10,62 EUR :dizzy_face:

no idem ja robit tie kvietky bo nebude co dat na tortu
16. nov 2011 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tu je moja dnesna... kto uhadne aky je to motiv???? :grinning: (PRISTELA SHUSH!!!!)
17. nov 2011 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lusil2005 twilight či ako sa to píše ?? v každom prípade je nádhernááá
17. nov 2011 o 02:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 perfektna je, krasna :slight_smile: ten tulipan je bombovy, si iba malovala bielu hmotu, perfektna fakt :slight_smile:
17. nov 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ta je nadherna :dizzy_face: krasa a ten kvet a proste vsetko dokonale a ako si robila to jablko je to puncovina?

ja idem akurat teraz piect sa naranajkum a idem na to mam jednu dvojposchodku srdcovu a jedno srdce na zajtra a ja neviem preco stale umna chcu len dvojposchodove srdcia uz by som si rada aj nieco ine spravila
17. nov 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a z akeho shopu to budes kupovat? dakujem
17. nov 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak ja by som brala tu podložku modru až donesieš
:wink:
17. nov 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krásné :slight_smile:
17. nov 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zienky dakujem! sa z nej vytesujem :grinning: twilight je moja srdcovka a dnes je premiera. @dadka212 spravne :grinning:
@yamahafazer nie nie to jablcko je cele z hmoty...
17. nov 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Luci a ako si robila ten tulipan? si farbila gelovkami? krasny je.
17. nov 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krásný dortík, fakt jsi profík :slight_smile: :wink:
@akme já toho moc uloženého nemá, vždycky hledám, co je aktuálně potřeba :slight_smile: , po něčem se i podívám :wink:
17. nov 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok