• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dadka212 krááásne
@lusil2005 úžasná - dokonalá - a aká premiera ?? ved ja som ten film už niekde videla a určite nie v kine :sweat_smile: :sweat_smile: teda len začiatok filmu
@79zuzana peknučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ty si fakt strašne moc šikovná :wink: neskutočná tortička, veľmi sa mi páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásne :dizzy_face: , to musela byť riadna piplačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianai zrovna jsem ty samé koupila u nás u vietnamců :slight_smile:
17. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani veľmi sa na to teším a nie som určite jediná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ty si neuveritelnaaa sikovnica...prenaaadhernaaa je :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 Lucinka, ta torta je uplne neskutocna a ja z nej neviem oci spustit!!!! uplne dokonala, precizna praca, ja tomu normalne neviem uverit a pritom ju mam pred ocami! VELMI VELMI PEKNE TI DAKUJEM!!!
este rychlo pripravit vyzdobu a velka Twilight party sa moze zacat :slight_smile:
17. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 zena, ja ta obdivujem!!!! krasne.

tu je moja druha dnesna :slight_smile: no, neviem. tiez sa s nou akosi neviem ztotoznit... je pre chlapca co si robil potapacsky kurz a strasne to zerie...
17. nov 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@lusil2005 Luci ved je nadherna, co sa ti nepaci, uple krasna farebna, perfektna :wink:
17. nov 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, nemáte náhodou uložené nejaké torty - volant, príp. palubnú dosku...moc som toho na nete nenašla...inak ako sa povie volant po ang.?našlo mi to stále iba kolesá :grinning:
17. nov 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tá je zlatá. @akme - nádherné @lusil2005 - tortičky sú krásne @daducha torta sa ani mne nepáči. Ten anjeli kvyzerá ako nejaká machuľa. Vy určite urobíte 100krát krajšiu. @lusil2005 - úžasná torta. neskutočná nádhera
@dadka212 - nádhera. Sa mo zdajú akési veľké , nato, že každý žiak má jednu. A tie 4 fotbalove su prečo iné? Čo sú tam len 4chlapci? :grinning:
@79zuzana . krásnučká
17. nov 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusil2005 krásnučká
17. nov 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nadherna torta, fakt nadhera. vela ludi robi len take, ze ked sa na to zblizka pozries, tak vidis, ze to nie je ono. ale tie tvoje tahy su fakt SUPER :slight_smile: uz aby som ja take robila
17. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobouk dolůů.. je překráásnej.. bude zcela jistě nadšenej
17. nov 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem dat na pudingovo-maslovo-tvarohovy krem mmf hmotu? dakujem za radu :slight_smile:
17. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, skúšala som svoj prvý košíkový výplet na tortičke pre mamku k meninám a celkom sa mi to páči, len je to dosť piplačka
17. nov 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@nikonka jej ani nevies aka som rada!!!! este aby aj tak chutila a budem na vrchole blaha!!! naozaj ma tesi ze sa ti torticka tak paci! :grinning:

@anibas boze vy ste baby nezasvetene!!!!! dnes ma premieru stvrta cast... predposledna. :wink:

@dadka212 juj ale to treba velice rychlo napravit! bud pozriet film alebo precitat knizku!
17. nov 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vsetkym vam velmi krasne dakujem za pochvaly!!!! velmi velmi velmi ma to tesi! :sweat_smile:
17. nov 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, kytička je hotová - do poslednej chvíle som s ňou nebola spokojná, ale keď som všetko poviazala, poohýnala, tak myslím, že celkom ujde, čo poviete ?
Pôjde na tortu mojej mamke k meninám ( síce ich mala už pred mesiacom, ale nakoľko je veľmi ďaleko od nás, tak sme jej neblahoželali, len po telefóne ) - zajtra poputuje 350 km ... dúfam, že pôjdeme, lebo zase hlásia na zajtra hmly a poľadovicu - porazí ma, zakaždým, keď sa v zime chystáme do KE tak je takéto debilné počasie :frowning2:
17. nov 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mariann2 krásny košík
17. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 náhodou je prekrásna, čo sa ti na nejnezdá?
17. nov 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krásná, takové neobvyklé květy :wink:
17. nov 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina áno, také exotické kvietky - chcela som niečo, čo sa len tak často nevidí ... je mi jasné, že nikto na obj. také čosi nebude chcieť, tak som sa vyšantila :grinning: :grinning:
V kytičke je Strelícia, Kally, Ixia, a listy Piper a Monstera
17. nov 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krásna kytička, ako živá
17. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nadherna kyticka... uplne ako ziva, nechapem, ako take cosi dokazete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá, ktoré ste už na tortu dávali jedlý obrázok? idem robiť tortu s jedlým obrázkom na sobotu, kúpila som si aj modecor gel, ako sa to používa?
17. nov 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ja som už robila také torty :wink: ten gél som natrela na tú oblátku pričapila na tortu a potom som ešte potrela aj vrch toho obrázka a hotovo :slight_smile:
17. nov 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok