Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
17. nov 2011

@dadka212 krááásne
@lusil2005 úžasná - dokonalá - a aká premiera ?? ved ja som ten film už niekde videla a určite nie v kine 😅 😅 teda len začiatok filmu
@79zuzana peknučká 😵 😵 😵 😵

eliska22
17. nov 2011

@lusil2005 ty si fakt strašne moc šikovná 😉 neskutočná tortička, veľmi sa mi páči 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eliska22
17. nov 2011

@dadka212 krásne 😵 , to musela byť riadna piplačka 😝

lucineska1
17. nov 2011

@adrianai zrovna jsem ty samé koupila u nás u vietnamců 🙂

vlada111
17. nov 2011

@dm1 Dani veľmi sa na to teším a nie som určite jediná 🙂 🙂 🙂

pipka
17. nov 2011

@lusil2005 ty si neuveritelnaaa sikovnica...prenaaadhernaaa je 🙂 😵 😵

nikonka
17. nov 2011

@lusil2005 Lucinka, ta torta je uplne neskutocna a ja z nej neviem oci spustit!!!! uplne dokonala, precizna praca, ja tomu normalne neviem uverit a pritom ju mam pred ocami! VELMI VELMI PEKNE TI DAKUJEM!!!
este rychlo pripravit vyzdobu a velka Twilight party sa moze zacat 🙂

lusil2005
17. nov 2011

@dadka212 zena, ja ta obdivujem!!!! krasne.

tu je moja druha dnesna 🙂 no, neviem. tiez sa s nou akosi neviem ztotoznit... je pre chlapca co si robil potapacsky kurz a strasne to zerie...

mizulienka
17. nov 2011

@lusil2005 Luci ved je nadherna, co sa ti nepaci, uple krasna farebna, perfektna 😉

adrianai
17. nov 2011

Ahojte dievčatá, nemáte náhodou uložené nejaké torty - volant, príp. palubnú dosku...moc som toho na nete nenašla...inak ako sa povie volant po ang.?našlo mi to stále iba kolesá 😀

lussy23
17. nov 2011

@katulkaaaaaa tá je zlatá. @akme - nádherné @lusil2005 - tortičky sú krásne @daducha torta sa ani mne nepáči. Ten anjeli kvyzerá ako nejaká machuľa. Vy určite urobíte 100krát krajšiu. @lusil2005 - úžasná torta. neskutočná nádhera
@dadka212 - nádhera. Sa mo zdajú akési veľké , nato, že každý žiak má jednu. A tie 4 fotbalove su prečo iné? Čo sú tam len 4chlapci? 😀
@79zuzana . krásnučká

lussy23
17. nov 2011

@lusil2005 krásnučká

cestovatelkaandrea
17. nov 2011

@lusil2005 nadherna torta, fakt nadhera. vela ludi robi len take, ze ked sa na to zblizka pozries, tak vidis, ze to nie je ono. ale tie tvoje tahy su fakt SUPER 🙂 uz aby som ja take robila

alenv
17. nov 2011

klobouk dolůů.. je překráásnej.. bude zcela jistě nadšenej

gumkacka1
17. nov 2011

mozem dat na pudingovo-maslovo-tvarohovy krem mmf hmotu? dakujem za radu 🙂

mariann2
17. nov 2011

ahojte, skúšala som svoj prvý košíkový výplet na tortičke pre mamku k meninám a celkom sa mi to páči, len je to dosť piplačka

lusil2005
17. nov 2011

@nikonka jej ani nevies aka som rada!!!! este aby aj tak chutila a budem na vrchole blaha!!! naozaj ma tesi ze sa ti torticka tak paci! 😀

@anibas boze vy ste baby nezasvetene!!!!! dnes ma premieru stvrta cast... predposledna. 😉

@dadka212 juj ale to treba velice rychlo napravit! bud pozriet film alebo precitat knizku!

lusil2005
17. nov 2011

vsetkym vam velmi krasne dakujem za pochvaly!!!! velmi velmi velmi ma to tesi! 😅

zlatat
17. nov 2011

tak holky, kytička je hotová - do poslednej chvíle som s ňou nebola spokojná, ale keď som všetko poviazala, poohýnala, tak myslím, že celkom ujde, čo poviete ?
Pôjde na tortu mojej mamke k meninám ( síce ich mala už pred mesiacom, ale nakoľko je veľmi ďaleko od nás, tak sme jej neblahoželali, len po telefóne ) - zajtra poputuje 350 km ... dúfam, že pôjdeme, lebo zase hlásia na zajtra hmly a poľadovicu - porazí ma, zakaždým, keď sa v zime chystáme do KE tak je takéto debilné počasie ☹

zlatat
17. nov 2011

@mariann2 krásny košík

zlatat
17. nov 2011

@lusil2005 náhodou je prekrásna, čo sa ti na nejnezdá?

jakelina
17. nov 2011

@zlatat krásná, takové neobvyklé květy 😉

zlatat
17. nov 2011

@jakelina áno, také exotické kvietky - chcela som niečo, čo sa len tak často nevidí ... je mi jasné, že nikto na obj. také čosi nebude chcieť, tak som sa vyšantila 😀 😀
V kytičke je Strelícia, Kally, Ixia, a listy Piper a Monstera

mariann2
17. nov 2011

@zlatat krásna kytička, ako živá

79zuzana
17. nov 2011

@zlatat nadherna kyticka... uplne ako ziva, nechapem, ako take cosi dokazete 🙂 🙂 🙂

mariann2
17. nov 2011

dievčatá, ktoré ste už na tortu dávali jedlý obrázok? idem robiť tortu s jedlým obrázkom na sobotu, kúpila som si aj modecor gel, ako sa to používa?

eliska22
17. nov 2011

@mariann2 ja som už robila také torty 😉 ten gél som natrela na tú oblátku pričapila na tortu a potom som ešte potrela aj vrch toho obrázka a hotovo 🙂